Şimdi Ara

Nintendo 3DS Kullanıcıları Kulübü (238. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.462
Cevap
101
Favori
224.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gokg

Net hatırlamıyorum ama hafıza ayarlarından siliniyor olması lazım.

Hocam kusruma bakma ama bir sorum daha olucak vitada storedan aldigimiz oyunlari indirme listesi seklinde goruyoruz silsek dahi ordan indirebiliyorduk 3ds te bu olay nasil aldigimiz oyunlari nerden goruyoruz ve silersek bir daha ucret odemeden indirebiliyormuyuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emozittin E kullanıcısına yanıt
    Başka bir bilgim yok benim, data management'tan silindiğini biliyorum sadece. Ama büyük ihtimalle satın aldıktan sonra istediğiniz kadar indirip silersiniz heralde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emozittin

quote:

Hocam kusruma bakma ama bir sorum daha olucak vitada storedan aldigimiz oyunlari indirme listesi seklinde goruyoruz silsek dahi ordan indirebiliyorduk 3ds te bu olay nasil aldigimiz oyunlari nerden goruyoruz ve silersek bir daha ucret odemeden indirebiliyormuyuz?

Tam olarak hatırlayamadım ama eshop'dayken eshop ayarlarına girince redownload tarzı bir seçenek olacak orada sahip olduğunuz oyunları görüp indirebilirsiniz tekrardan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smd

quote:

quote:

Tam olarak hatırlayamadım ama eshop'dayken eshop ayarlarına girince redownload tarzı bir seçenek olacak orada sahip olduğunuz oyunları görüp indirebilirsiniz tekrardan.

hocam 11.4 e update ettinizmi cihazınızı acaba şuan güncellesem cfw çalışıcakmı

• New Super Mario ve Donkey Kong oynamak için 3ds alacağım.Bu oyunları indirip oynamak için neler gerekli?
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackemre

New Super Mario ve Donkey Kong oynamak için 3ds alacağım.Bu oyunları indirip oynamak için neler gerekli?

herhangi bir 3ds yada 2ds modeli satın alacaksın. sonra da oyunları satın alacaksın. ya da 3ds kıranlar var.onlara bakıp kıracaksın ve korsan oyun yükleyeceksin.
  • Ayiptir sormasi kendimiz kirabiliyormuyuz cihazi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

quote:

New Super Mario ve Donkey Kong oynamak için 3ds alacağım.Bu oyunları indirip oynamak için neler gerekli?

herhangi bir 3ds yada 2ds modeli satın alacaksın. sonra da oyunları satın alacaksın. ya da 3ds kıranlar var.onlara bakıp kıracaksın ve korsan oyun yükleyeceksin.

skyds denilen bir kart var.Onu almam yeterli değil mi?Bir de ntsc ya da pal olması önemli mi?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

quote:

skyds denilen bir kart var.Onu almam yeterli değil mi?Bir de ntsc ya da pal olması önemli mi?

Ntsc ya da pal olmasi onemli hocam bu arada evet sky3ds ile korsan oynanabiliyor ama son gelismelere gore sanirim hic bir seye gerek olmadan kirilabiliyor fakat baya teferruatli bir is bilene yaptirmak gerek

• Merhaba arkadaşlar önümüzdeki ay old 3ds almayı düşünüyorum new 3ds biraz daha pahalı olduğu için onu alamayacağım.Fakat kuşkularım var old 3ds 2011 de çıkan bir cihaz.2017 de çıkacak oyunları düzgün bir şekilde oynatabiliyor mu ? Xenoblade tarzı sadece new 3ds e çıkan oyunlar beni pek ilgilendirmiyor sonuçta 5 10 tane oyun var sadece new 3ds e çıkan.Ben genel olarak bahsediyorum old 3ds yeni çıkan oyunlarda zorlanıyor mu ? 3D modu duruş olarak sıkıntı değil doğru bakış açısıyla oynarım.Tavsiye ediyor musunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: I Love Shaco

Merhaba arkadaşlar önümüzdeki ay old 3ds almayı düşünüyorum new 3ds biraz daha pahalı olduğu için onu alamayacağım.Fakat kuşkularım var old 3ds 2011 de çıkan bir cihaz.2017 de çıkacak oyunları düzgün bir şekilde oynatabiliyor mu ? Xenoblade tarzı sadece new 3ds e çıkan oyunlar beni pek ilgilendirmiyor sonuçta 5 10 tane oyun var sadece new 3ds e çıkan.Ben genel olarak bahsediyorum old 3ds yeni çıkan oyunlarda zorlanıyor mu ? 3D modu duruş olarak sıkıntı değil doğru bakış açısıyla oynarım.Tavsiye ediyor musunuz ?

Hocam ben zamaninda nortecin sattigi old 3dslerden buldum sifira ve cok uygunal aldim bulabilirsen al ben de senin gibi dusunuyordum newleri cok faiş fiyatlardan satiyorlar gerci nintendonun kendi sitesinden alsan dahi 800tl civari olmasi lazim bana cok gelmisti oynanis olarak hicbir sorun yasamadim begendim cihazi 3d performansi sen de biliyorsundur biraz acin onemli ama beni oyunda rahatsiz eden ya da oyundan kopucak herhangi bir durum yasamadim gayet odaklanip icine cekiyor cihaz ama tabi tum oyunlarda deneme firsatim olmadi fps ve hiz performansini monster hunterin demosunu oynadim hic takilma yasamadim action olarak iyi bir oyun onda da takilma olmadiysa digerlerinde olmaz sanirim

• Tek tavsiyem iyi arastir temiz bir cihaz bul valla ben bir bayandan aldim kizi icin sakliyormus sifir jelatininde oyle buldum sanirim sifiri bulman munkun degil ama guzel arastirirsan temiz bir ikinci elini bulabilirsin

• I Love Shaco I kullanıcısına yanıt
    new3ds ile old3ds in 3d performansi arasinda daglar var. old3ds kullanicilari genelde 3d kapatarak oynuyor cunku new3ds lerdeki gibi gelismis bir kamera takip sensoru yok. kafanizi biraz oynatmaniz 3d goruntuyu bozacaktir. new3ds bu isi cok daha iyi yapiyor.
    ben old3ds aktif olarak kullanmadim ama forumlardaki genel yorumlara bakilacak olursa new3ds normal oyunlarda performans anlaminda da ustun. bircok oyunda old3ds ile frame droplar olurken new3ds da performans kaybi yok. zaten c-stick olmadan bircok oyunu da rahat oynayamazsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lyzard

new3ds ile old3ds in 3d performansi arasinda daglar var. old3ds kullanicilari genelde 3d kapatarak oynuyor cunku new3ds lerdeki gibi gelismis bir kamera takip sensoru yok. kafanizi biraz oynatmaniz 3d goruntuyu bozacaktir. new3ds bu isi cok daha iyi yapiyor.
    ben old3ds aktif olarak kullanmadim ama forumlardaki genel yorumlara bakilacak olursa new3ds normal oyunlarda performans anlaminda da ustun. bircok oyunda old3ds ile frame droplar olurken new3ds da performans kaybi yok. zaten c-stick olmadan bircok oyunu da rahat oynayamazsiniz.

Yorumunuzu okuyunca hayal kırıklığına uğradım.3D benim için çok önemli değil fakat frame droplar beni sinirlendirebilir.C-stick konusuna gelince zaten oynayacağım oyun türü genel olarak platformer olacak o yüzden c-stick çok önemli değil benim için.Ama dediğiniz gibi oyunu oynarken yaşayacağım en küçük donma,kasma gibi şeyler beni çıldırtabilir biraz daha düşüneyim bu nintendoyu ben.Sonuçta 3ds i (2.el için konuşuyorum) 300 e bulabilirken n3ds ler 500 600 lira civarına bulunuyor neredeyse 2 katı.Fakat nintendonun güzel yanı piyasası çok iyi 1 yıl önce 600 lira olan makineler hala 600 lira o yüzden kullanıp 6 7 ay sonra satsam çok zararda olacağımı düşünmüyorum.

• https://gbatemp.net/threads/list-of-old3ds-games-with-improved-framerate-after-using-the-804mhz-l2-ntr-setting-on-new3ds.398543/

Baslik biraz eski ama fikir verebilir diye dusunuyorum. Eger hali hazirda bir old3ds sahibi olsaydiniz belki new olana upgrade etmenize gerek yoktu ancak sifirdan alacaginiz icin new almak daha mantikli. Old3ds neresinden bakarsaniz bakin new e gore ilkel bir alet. Evet ikinci eli pahali hatta gecen ay bir arkadasima 700tl ye aldik cfw li. 500-600 arasi temiz cfwli bir alet bulursaniz kacirmayin zaten. Dediginiz gibi piyasasi kolay kolay dusmuyor cunku yurt disindan ucuza getirtemiyorsunuz artik. Satmak isyediginizde de yine yakin bir fiyata satarsiniz.

Son olarak sunu soyleyeyim iki cihaz arasindaki en buyuk fark performanstan ziyade 3d. Platform bile oynasaniz o oyunlari 3d oynamak cok keyifli.

• Arakadaslar bir sorum olucak daha cihazim yeni oldugu icin aklima takildi 3ds te system settingstwn cikarken yani manuye donerken ekran bir iki saniye gidiyor aonra menu geliyor bu tum cihazlarda boyle mi yoksa makine sorunlu mu anlayamadim yardimci olur musunuz?

• quote:

Arakadaslar bir sorum olucak daha cihazim yeni oldugu icin aklima takildi 3ds te system settingstwn cikarken yani manuye donerken ekran bir iki saniye gidiyor aonra menu geliyor bu tum cihazlarda boyle mi yoksa makine sorunlu mu anlayamadim yardimci olur musunuz?

Normal bir durum.

• merhaba, arm9loaderhax cfwli cihazda luma3ds uygulaması tam olarak ne işe yarıyor luma3ds updater hata veriyor güncellenmiyor varmı çözüm bilen boot9strap kurmaktan başka
  • Şuanki favori oyunlarım. Her ikiside oynanış mekaniği konusu görüntü hikaye ve ortamlar bakımından olağanüstü. (poke oynamayan bırı olarak yazıyorum) Mutlaka deneyin..

Yokai Watch 2 (Fleshy Souls)

Inazuma Eleven GO Chrono Stones: Thunderflash and Wildfire

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BERGX -- 23 Haziran 2017; 22:48:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BERGX

Şuanki favori oyunlarım. Her ikiside oynanış mekaniği konusu görüntü hikaye ve ortamlar bakımından olağanüstü. (poke oynamayan bırı olarak yazıyorum) Mutlaka deneyin..

Yokai Watch 2 (Fleshy Souls)

Inazuma Eleven GO Chrono Stones: Thunderflash and Wildfire

İnazuma Eleven'ın ilk oyununa bakıyorum şu aralar, hilaye kısmına çok yüklenmişler. 3-4 dakikalık bir maç ardından 20 dakika konuşma şeklinde ilerliyor. Tabi oyunun daha başlarındayım ama ilerledikçe sarmazsa bırakacağım.

• 
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.