Şimdi Ara

Nintendo 3DS Kullanıcıları Kulübü (239. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.462
Cevap
101
Favori
224.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 20dk konusma olmuyor bıraz abartı olmus 2dk maksımum konusuluyor tabı harıtada gezme yenı takım arkadasları, zamanda yolculuk, sınematık anime sunumları derken zaman geciyor zaten tercıh edenlerde bu hıkayesı ve o mac anı geldıgındeki heyecan için oynamalı. GO Chrono Stones: Thunderflash and Wildfire son oyununu tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BERGX -- 24 Haziran 2017; 0:12:19 >
  • Online oynaması keyifli olan 3 tavsiye:

The Legend of Zelda: Tri Force Heroes -

Kirby Fighters Deluxe

Mario Sports Superstars - Nintendo 3DS Soccer

• 3ds'leri renklendirme zamanı geldi her temanın kendine özel ikonları ve arka plan müziğiyle birlikte 1000'nin üzerinde tema..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BERGX -- 30 Haziran 2017; 17:29:50 >

• yalvaracak birşey yok ama sorun ne ne demeye çalısıyorsun anlasılmıyor. Konu açıp yardım istesen daha mantıklı olur. burada sayfada gecer gıder konun kalıcı olur.
    cfw li ise power + start a basıp actıgında ekranda ne cıkıyor?
    freeshop var mı?
    fbi var mı?
    cias dosyası var mı ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BERGX -- 1 Temmuz 2017; 23:28:58 >
  • Var mı Monster Hunter XX oynayan? online

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BERGX -- 3 Temmuz 2017; 18:1:29 >
  • Bu arada Zelda Breath of the Wild 3ds e uyumlu mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben New 3Ds almak istiyorum sıfır olarak hiç bir yerde bulamadım elden alma imkanım da yok nerden alabilirim çok fazla fiyat ödemeden yardımcı olursanız sevinirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pit10 Fan

Ben New 3Ds almak istiyorum sıfır olarak hiç bir yerde bulamadım elden alma imkanım da yok nerden alabilirim çok fazla fiyat ödemeden yardımcı olursanız sevinirim

sıfır var 850den başlar 2. el 700den baslar daha uyguna bulmazsın varsa sorunludur. Ne yazıkkı fıyatlar çok çok yuksek dolardan ve ülkenin kötü giden ekonomısınden dolayı.
  • 2017, 2018 yeni çıkan ve çıkacak oyunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BERGX -- 3 Temmuz 2017; 19:18:49 >
  • Oyun Tavsiye
    https://www.youtube.com/watch?v=QgNhWLYW1aU&t=767s

3DS《Winning Eleven 2014 Oyunun efsane olduğu dönemler 2013/2014 bu oyun 2014 de 3ds 'e çıkan son futbol oyunu. 2013de PES çıktı sonrasında Wining Eleven. Nedense devam edilmedi. Sony ile Nintendo arasındaki durumlar sebep. Ancak hala oyunun online serverları her an dolu ve her an Şampiyonlar ligi dostluk maçı gibi online maçlar yapabılıyorsunuz. Türk milli takımı ve Galatasaray yine oyunda mevcut. En buyuk özelliği müthiş bir Japon spiker anlatımı olması.. Oldukça keyifli takılma yok hersey çok net ve oyun gerçekten 3ds de futbol oyunu olurmu nun cevabını fazlasıyla verıyor. Zaten switch'de yine ilkkez Fifa 18 ile nintendo karşımıza çıkıyor.Fifa 18de yeni nesil diyeceğimiz nintendo da oldukça başarılı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BERGX -- 13 Temmuz 2017; 12:40:56 >

• Mario sports superstars oyununu freeshopta bulamıyorum. Sorun benim cihazda mı yoksa oyun freeshopta yok mu? İlk defa bir oyunu bulamadım. Ordan indirmek rahat oluyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: winterice

Mario sports superstars oyununu freeshopta bulamıyorum. Sorun benim cihazda mı yoksa oyun freeshopta yok mu? İlk defa bir oyunu bulamadım. Ordan indirmek rahat oluyordu.

• BERGX kullanıcısına yanıt
    sahibinden de bir kaç tane kendime uygun konsol buldum ama "get"yok 2.el alıcam getsiz almam sıkıntı olur mu linkini atsam pmden incelermisiniz acaba
  • Uygun fiyata pal Mario kart 7 aranıyor

• quote:

sahibinden de bir kaç tane kendime uygun konsol buldum ama "get"yok 2.el alıcam getsiz almam sıkıntı olur mu linkini atsam pmden incelermisiniz acaba

Genelde getle firma satar firmayı korur get. Normal şahsi satıcıya faydası yoktur. Kötu nıyetlı alıcı 3ds diye aldım 2ds cıktı derse havuzdakı para alıcıya iade edılıyor.(yazışmalar kanıt yok ise) bu yuzden getsız sorun degıl alıcının ad soyada bak arastır. Mutlaka yazılı sekılde ne aldıgnı belirt. Havalede isim soyada acıklama kısmına dıkkat et sorun olmaz. Bulabılırsen cfw tercih et.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BERGX -- 4 Temmuz 2017; 13:3:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BERGX

quote:

Genelde getle firma satar firmayı korur get. Normal şahsi satıcıya faydası yoktur. Kötu nıyetlı alıcı 3ds diye aldım 2ds cıktı derse havuzdakı para alıcıya iade edılıyor.(yazışmalar kanıt yok ise) bu yuzden getsız sorun degıl alıcının ad soyada bak arastır. Mutlaka yazılı sekılde ne aldıgnı belirt. Havalede isim soyada acıklama kısmına dıkkat et sorun olmaz. Bulabılırsen cfw tercih et.

Bakış açın yanlis.GET tamamiyle alicinin Lehine bir uygulama. Ürün farkli-bozuk ciktiysa iade eder parasini geri alır. Satıcıların bu uygulamayı suistimal edip bozuk ürün vs ginderdigi halde çamura yatanları var.

• winterice kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı sorun vardı ben şöyle çözdüm. Freeshopta updates menüsüne gelin. Üstte auto-update title keys yazan bölümü tikleyin ve şu adresi yazın: http://3ds.titlekeys.gq/downloadenc

bu adresi girdikten sonra refresh cache deyip freeshopa tekrar girin.

• quote:

Orijinalden alıntı: what_tha

quote:

quote:

Bakış açın yanlis.GET tamamiyle alicinin Lehine bir uygulama. Ürün farkli-bozuk ciktiysa iade eder parasini geri alır. Satıcıların bu uygulamayı suistimal edip bozuk ürün vs ginderdigi halde çamura yatanları var.

bakış açısında yanlış birsey yok. Benim söylediğimi tekrar etmişsin. Ürün hatalı bozuk çıkarsa alıcı parasını geri alır. Burada satıcı korunmadıgı için hersekılde kanıt yoksa, alıcıya para iade ediliyor yanı satıcı ticari değilse Şahsi satıcıysa alıcıda iyi niyetli değilse. Alıcı şu özellik var dedı cıkmadı dıyıp sorgulanmadan para iade edılıyor. Urunu sahsı bırı sıfır kapalı kutu verdı dıyelım kotu nıyetlı alıcı actı baktı denedı begenmedı bu iade de ticari satıcıyı etkılemez bu zaten yasada olan iade hakkıdır belli şartlarla birlikte. Ancak şahsi satıcının senın mesela jelatın kapalı kutun sana acılıp gerı gonderıldıgınde sen her nekadar bu kapalı urundu alıcı acmıs zarar vermıs vs desende sahıbınden.com parayı alıcıya iade edıyor. Yanı get ın Şahsi satıcıyı koruması denen şey yoktur. Busebepten nasıl alırsanızalın urun sayfasını yazısmaları urun nıtelıgını guvenemıyorsanız fotograflayın mesajları tutun ancak bu sekılde varsa zararınız gıderılır. Yüksek meblağlı urunlerde bu şart. Alısverıste karsılıklı talepler ve bılgıler varken havalede isim soyad iban bilgileri mevcutken korkmaya gerek yok.

Burada kaçırdığın nokta şu olmuş: Pit10 Fan GET siz satılıyor alsam mı acaba onlardan dıye sormuş, bende bu çok normal şahsi satıcı zaten getsiz sata çünkü diyip bunu açıklamışım yani çekineceğin birsey olmasın tabıkı alınır diyip açıklamışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BERGX -- 4 Temmuz 2017; 17:49:8 >

• quote:

Orijinalden alıntı: muccos

Bende de aynı sorun vardı ben şöyle çözdüm. Freeshopta updates menüsüne gelin. Üstte auto-update title keys yazan bölümü tikleyin ve şu adresi yazın: http://3ds.titlekeys.gq/downloadenc

Yararlı bilgi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: muccos

Yararlı bilgi

Bu freeshop cfwli cihazlardami var hocam normallerde yok degil mi

• 
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.