Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Nintendo 3DS Kullanıcıları Kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: erkahn Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
5.900
Cevap
96
Favori
174.304
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Taşınabilir Oyun Konsolları >> Nintendo DS serisi >> Nintendo 3DS Kullanıcıları Kulübü
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      3517 Mesaj
      23 Şubat 2013 23:34:59 Konu Sahibi
      Arkadaşlar son Gittigidiyor kampanyası ile ben dahil birçok kişi 3DS sahibi olma ayrıcalığına erişti. Ancak forumun durumu ortada, pek aktif değil. Ps Vita'nın konusu oldukça aktif, bizde böyle bir konu altında toplanıp oyunlar hakkında konuşup sıkıntılarımızı dile getirebiliriz. Hem böylece Sıcak Fırsatlar konusunu boş yere işgal etmemiş oluruz.

Üye Listemiz:

Onur Üyeleri:
      soniczeki
      Azor Ahai

1- sakalak
      2- bahax121
      3- dcup
      4- Last Later
      5- gotte2bache
      6- burkak
      7- Evomania
      8- PeleriNx
      9- re-public!
      10- Fargotof
      11- CDBurnerXP
      12- :NeFeS:
      13- ertanunver
      14- CrasHh
      15- ugomistral88
      16- Joker17Back
      17- nthng
      18- Fargotof
      19- inciwetrust35
      20- BUZZYY
      21- Bimba
      22- Musluman Metalci
      23- Fınıshed ın chına
      24- cggs1234
      25- intercityfirm1895
      26- serhatkardesh
      27- allyjhan
      28- zizazu
      29- axeseytan
      30- LuN4TiC
      31- KEFALNNN
      32- Waidmann
      33- C.M46
      34- metulen
      35- cro magnon
      36- nintenday35
      37- redar
      38- Mr.Carter
      39- Kurt Cobain.
      40- Allen Walker
      41- NaneLimonTR
      42- Gyunbie
      43- cocoloccomaya
      44- veNema1994
      45- fenercag
      46- madman1
      47- ksk_kaan
      48- Yedaself
      49- unicornik
      50- mesukru
      51- GoldPunch
      52- ardaalisahin
      53- ahmetcan1588
      54- Nam[A]sTe
      55- XGokrato
      56- check one two
      57- yakupkan
      58- itachi237
      59- kozan
      60- blackwar19
      61- guclu.a
      62- FenerLi-GenÇ
      63- edwardxx
      64- Cargamoni
      65- zogogo
      66- kivi suyu
      67- BERGX
      68- Skykiller
      69- sabirmusti
      70- phago
      71- scoobysansar
      72- vejeteryanzombi
      73- cırık
      74- abdurrahman12
      75- Dependet
      76- Gluskap
      77- Mysticpulse
      78- C.E.O
      79- ersins58
      80- ilisyus
      81- TheStarBox
      82- Yardımcıgökberk
      83- Don't just stand
      84- dolby3ds
      85- Peset
      86- Baran1242
      87- ßoNjoVé
      88- webmaker07
      89- dentrogama

Yeni eklenen kullanıcılar
      DH nick - Nintendo ID - Friend Code
      1- Voidian - Voidian -5430-1280-0167
      2- yazar11 - yazariel - 3669-1099-5484
      3- DoganReis - Pootana - 1092-1856-6006
      4- gamernintendo02 - NintAhmet - 0662-7343-7932
      5- d3vstator - -
      6- tidus - Wishmaster - 3282-6747-1272
      7- omeeeeer - - 2896-1276-2601
      8- dialga16 - dialga16 - 3540 - 3716 - 6683
      9- XenXan - - 2466-6318-9774
      10- semihmadbad - TR Wisdom - 4828-8454-9563
      11- umidigo - 0233-2269-1853 - Umit
      12- bill54 - - 1221-0903-1908
      13- spawn1984 - - 1650-5873-9806
      14- mulobbo - mulobbo - 3368-7088-1134
      15- Betaski - MuzluMakarna - 0791 - 7418 - 9867

İmzamız:

Nintendo 3DS Kullanıcıları Kulübü

[center][url=http://forum.donanimhaber.com/m_72093167/tm.htm][image]http://store.donanimhaber.com/f7/f9/a2/f7f9a270a625c076c2eb178bce819d03.png[/image][/url]
      [b]Nintendo [color=red]3DS[/color] Kullanıcıları Kulübü[/b]
      [/center]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doganreis -- 9 Nisan 2018; 8:33:45 >

|
      |
      Azor Ahai bu mesajı paylaştı

• Yarbay
      2338 Mesaj
      23 Şubat 2013 23:48:40
      Bende xbox360 ve ps3'ün yanına ilk el konsolum olarak ekledim 3ds'yi r4kartı sipariş ettim çinden gelmesini bekliyorum. Kart gelsin buralara daha çok ugrayacam grubumuz hayırlı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      23 Şubat 2013 23:57:33
      quote:

Orijinalden alıntı: sakalak Bende xbox360 ve ps3'ün yanına ilk el konsolum olarak ekledim 3ds'yi r4kartı sipariş ettim çinden gelmesini bekliyorum. Kart gelsin buralara daha çok ugrayacam grubumuz hayırlı olsun.
      Hayırlı olsun hocam. Benide yazıver oraya tabi kullanıcıları yazacaksan . Birde İmza lazım bu gruba
      24 Şubat 2013 00:14:22
      Bende bir Zelda paket aldım.

Elime geçince yardımlarınızı rica ediyor olacağım.

1 hafta sonra Hindistan'da olacağım. R4 kartı ordan alabilirim.

Belki oyunlarda ucuzdur, oyunda alırım. Ne çeşit aksesuarları var bu aletin?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      24 Şubat 2013 00:47:31
      quote:

Orijinalden alıntı: RubyC+ Hayırlı olsun hocam. Benide yazıver oraya tabi kullanıcıları yazacaksan . Birde İmza lazım bu gruba Alıntıları Göster
      quote:

Orijinalden alıntı: bahax121

Hayırlı olsun hocam. Benide yazıver oraya tabi kullanıcıları yazacaksan . Birde İmza lazım bu gruba

Hocam bu imza işlerinden pek anlamıyorum, biri hazırlarsa harika olur. Talep olursa da liste oluşturabilirim.

@dcup, ek analog sağlayan bir aparat var ancak pek kullanışlı değil. Aksesuardan ziyade oyun almanı tavsiye ederim, ancak Hindistan'da Pal oyun bulunur mu bilmiyorum.
      |
      |

• Yüzbaşı
      507 Mesaj
      24 Şubat 2013 01:14:03
      quote:

Orijinalden alıntı: Azor Ahai
      quote:

Hocam bu imza işlerinden pek anlamıyorum, biri hazırlarsa harika olur. Talep olursa da liste oluşturabilirim.

@dcup, ek analog sağlayan bir aparat var ancak pek kullanışlı değil. Aksesuardan ziyade oyun almanı tavsiye ederim, ancak Hindistan'da Pal oyun bulunur mu bilmiyorum. Alıntıları Göster
      |
      |

• Çavuş
      73 Mesaj
      24 Şubat 2013 01:17:46
      quote:

quote:

@dcup, ek analog sağlayan bir aparat var ancak pek kullanışlı değil. Aksesuardan ziyade oyun almanı tavsiye ederim, ancak Hindistan'da Pal oyun bulunur mu bilmiyorum. Alıntıları Göster
      bende varım bu fırsattan yararlanan zelda edition aldım

salı gunu elime gecicek galiba

o zaman sorularımı sorarım size
      |
      |

• Yüzbaşı
      311 Mesaj
      24 Şubat 2013 02:34:29
      quote:

Orijinalden alıntı: gotte2bache bende varım bu fırsattan yararlanan zelda edition aldım

salı gunu elime gecicek galiba

o zaman sorularımı sorarım size Alıntıları Göster
      Benide ekleyin şu an elimde kıpkırmızı 3ds'im le birlikte
      |
      |
    • Yüzbaşı
      649 Mesaj
      24 Şubat 2013 08:50:59
      quote:

Orijinalden alıntı: burkak Benide ekleyin şu an elimde kıpkırmızı 3ds'im le birlikte Alıntıları Göster
      R4 kart kullanislimi ? Butun oyunlar varmi r4're ? En son cikanllar fln.
      |
      |
      24 Şubat 2013 09:51:33
      R4itt ye bakin..sanalpazardada var, iyi kart, tum ds oyunlarini destekler...Sitesinden bakarsaniz yeni patch update vs takip edebilirsiniz

|
      |

Intel i5-6500 / MSI H110M PRO-VD / EVGA GTX970 FTW+ / 16 GB DDR4 / Crucial BX200 / Zalman Z3 Plus

• Yarbay
      6691 Mesaj
      24 Şubat 2013 11:11:04
      quote:

Orijinalden alıntı: Shadow Fox R4itt ye bakin..sanalpazardada var, iyi kart, tum ds oyunlarini destekler...Sitesinden bakarsaniz yeni patch update vs takip edebilirsiniz
      Çin'den R4i Gold sipariş edeceğim ben, 2 hafta içinde gelirse harika olur.
      |
      |
      24 Şubat 2013 11:19:21
      quote:

Orijinalden alıntı: Azor Ahai Çin'den R4i Gold sipariş edeceğim ben, 2 hafta içinde gelirse harika olur. Alıntıları Göster
      Daha elime geçmedi. Hoş geçse de ben değil hatun kullanacak ama yaz beni de hocam. Oynamaz sıkılırsa ben alır oynarım.

R4 kart için diğer başlıkta tavsiye edilen bir site vardı. Onun linkini paylaşabilir misiniz ?

Punto Evo 1.3 Mjet 75 :) HP Active+ Hibrit Turbo
    • Teğmen
      183 Mesaj
      24 Şubat 2013 11:32:13
      Beni de ekleyin :) ben geçen ay çinden r4i gold aldım gayet memnunum. Daha önceki kartım r4itt idi, aradaki fark bariz. Bence hiç düşünmeden r4i gold alın, zaten 10 dolar. Paypalle ödeme yaparsınız, sıkıntı olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      24 Şubat 2013 11:41:52
      quote:

Orijinalden alıntı: PeleriNx Beni de ekleyin :) ben geçen ay çinden r4i gold aldım gayet memnunum. Daha önceki kartım r4itt idi, aradaki fark bariz. Bence hiç düşünmeden r4i gold alın, zaten 10 dolar. Paypalle ödeme yaparsınız, sıkıntı olmaz.
      quote:

Orijinalden alıntı: PeleriNx

Beni de ekleyin :) ben geçen ay çinden r4i gold aldım gayet memnunum. Daha önceki kartım r4itt idi, aradaki fark bariz. Bence hiç düşünmeden r4i gold alın, zaten 10 dolar. Paypalle ödeme yaparsınız, sıkıntı olmaz.

r4itt takılma yapıyordu değil mi? ben de bazı oyunlarda yapıyor çıkmak zorunda kalıyorum, 55 lira da para verdim.
      24 Şubat 2013 11:51:56
      quote:

Orijinalden alıntı: Guest-07CE3F799
      quote:

r4itt takılma yapıyordu değil mi? ben de bazı oyunlarda yapıyor çıkmak zorunda kalıyorum, 55 lira da para verdim. Alıntıları Göster
      quote:

Orijinalden alıntı: Last Later

quote:

r4itt takılma yapıyordu değil mi? ben de bazı oyunlarda yapıyor çıkmak zorunda kalıyorum, 55 lira da para verdim.

Aynen, r4i gold çok daha hızlı. Çok para vermişsiniz, keşke baksaydınız foruma alışverişimle ilgili ayrıntılı yazı yazmıştım. Buyrun;

http://tablet.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=69428224&p=1#69428224

Aslında r4itt'yi satsanız ordan gelecek parayla alabilirsiniz :)

• Yüzbaşı
      507 Mesaj
      24 Şubat 2013 12:05:30
      quote:

quote:

quote:

Aynen, r4i gold çok daha hızlı. Çok para vermişsiniz, keşke baksaydınız foruma alışverişimle ilgili ayrıntılı yazı yazmıştım. Buyrun;

Aslında r4itt'yi satsanız ordan gelecek parayla alabilirsiniz :) Alıntıları Göster
      quote:

quote:

quote:

Aslında r4itt'yi satsanız ordan gelecek parayla alabilirsiniz :)

mantıklı
      |
      |

• Yarbay
      6691 Mesaj
      24 Şubat 2013 12:38:52
      quote:

Orijinalden alıntı: Evomania Daha elime geçmedi. Hoş geçse de ben değil hatun kullanacak ama yaz beni de hocam. Oynamaz sıkılırsa ben alır oynarım.

R4 kart için diğer başlıkta tavsiye edilen bir site vardı. Onun linkini paylaşabilir misiniz ? Alıntıları Göster
      quote:

Orijinalden alıntı: Evomania

Daha elime geçmedi. Hoş geçse de ben değil hatun kullanacak ama yaz beni de hocam. Oynamaz sıkılırsa ben alır oynarım.

R4 kart için diğer başlıkta tavsiye edilen bir site vardı. Onun linkini paylaşabilir misiniz ?

http://www.v2watch.com/r4i-gold-3ds-card-for-nintendo-3dsdsidsi-xldsidsl-and-ds-p-8730.html

Yurtdışından alma imkanı varsa bu alınmalı, kime sorsam bu ürünü tavsiye ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Azor Ahai -- 24 Şubat 2013; 12:39:21 >

• Yarbay
      4913 Mesaj
      24 Şubat 2013 12:41:24
      quote:

quote:

http://www.v2watch.com/r4i-gold-3ds-card-for-nintendo-3dsdsidsi-xldsidsl-and-ds-p-8730.html

Yurtdışından alma imkanı varsa bu alınmalı, kime sorsam bu ürünü tavsiye ediyor. Alıntıları Göster
      quote:

quote:

Yurtdışından alma imkanı varsa bu alınmalı, kime sorsam bu ürünü tavsiye ediyor.

Ben buna bakayım hocam biraz. Teşekkür ederim.
      |
      |

Punto Evo 1.3 Mjet 75 :) HP Active+ Hibrit Turbo

• Yüzbaşı
      649 Mesaj
      24 Şubat 2013 12:46:07
      quote:

quote:

Yurtdışından alma imkanı varsa bu alınmalı, kime sorsam bu ürünü tavsiye ediyor. Alıntıları Göster
      Dostum zaten ne kadar oyun varki 3DS'e alacağın ? Hadi PS3 olsa neyse al kırdır oyna istediğin gibi Eyvallah ama 3DS alacağın oyunların sayısı çok az arşiv için.

Super Mario Bros 2 , Mario 3D Land , Mario kart 7 , Zelda Ocarina of Time ,Re Revelations , Super paper mario , Pokemon , Monster Hunter , Luigi Mansion gibi oyunlar alırsın , zaten 3. parti oyunlar alınmaz 3DS'de . Diğer oyunlar için çekilcek çile değil R4 kart .

Ps3 olsa 500 aşkın oyun var al oyna eyvallah ama 3DS gerek yok açıkçası . Bu oyunlardan bir kaçını bile alsan uzun süre götürür seni Mario Kart 7'yi çıktığından bugüne kadar oynayanlar var hatta Multiplayer'de .

EDİT: Her geçen gün yep yeni güzel oyunlar çıkıyor 3DS fakat orjinal alıp o oyunları saklamak arşiv yapma , R4 karttan daha mantıklı bence .

Düşünsenize Mario gibi oyunların arşivinizde , o raflarda yer aldığını ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bahax121 -- 24 Şubat 2013; 12:47:53 >
      |
      |

• Çavuş
      73 Mesaj
      24 Şubat 2013 12:51:53
      quote:

quote:

quote:

quote:

bu kartın icinde hafıza kartı da varmı yoksa birde yanında 2gb lık kart mı almak lazım

Hızlı Cevap

Reklamlar
sohbet
son dakika
Blogio
SEO
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.