Şimdi Ara

Nintendo 3DS Kullanıcıları Kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
6.046
Cevap
94
Favori
183.927
Tıklama
Giriş
    62 Mesaj
    2DS küçük çocuklar için üretildi, yeni çıkan NEW 2DS çok güzel ama bakan var mı
  • Yarbay
    2076 Mesaj
    3025-0374-1297

Ekleyebilirsiniz.
    |
    |

Microsoft Xbox 360 / Sony Playstation 4 / Sony PlayStation Vita / Sony PlayStation Portable / Nintendo Switch / Nintendo 3DS / Nintendo DSi / Nintendo Game Boy Advance SP
  • Yarbay
    5876 Mesaj
    Bende yeni 3ds xl aldım. Nasıl eklıyebılırım sızlerı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

iPhone 5s Kullanıcı Kulübü

iPhone 5S 16GB Uzay Grisi

• Yarbay
    4133 Mesaj

Tanitimi yapildi mi?

|
    |
    Raitokasteru kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kapıları çalan benim kapıları birer birer.
    Gözünüze görünemem göze görünmez ölüler.
    Hiroşima'da öleli oluyor bir on yıl kadar.
    Yedi yaşında bir kızım büyümez ölü çocuklar.
    Saçlarım tutuştu önce gözlerim yandı kavruldu.Bir avuç kül oluverdim külüm havaya savruldu.
    Benim sizden kendim için hiçbir şey istediğim yok.Şeker bile yiyemez ki kâat gibi yanan çocuk.
    Çalıyorum kapınızı,teyze, amca, bir imza ver.Çocuklar öldürülmesin şeker de yiyebilsinler.
  • Teğmen
    193 Mesaj
    Suan 11.2 bi suredir oynamiyordum. Gecen super mario maker felan acilmadi. Guncelleme istiyor. Cfwliyken sorun olur mu guncellemek. Onceden yapilcak ayar var mi?

arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba ben de bir arkadaştan nintendo 3ds almayı düşünüyorum öncelikle kapalı kutu sıfır cihaz eski versiyon varmış 2011 cihazlarından dedi satıcı arkadaş ben şimdi bunu aldığımda güncellemelimiyin yoksa ilk çıktıgı gibi dursun mu yazılım versiyonu nintendoya biraz yabancıyım bu cihazlar kırıldı bildiğim kadarıyla r4 kart filan diyorlar ekstra ondan almam gerekir mi yoksa internette yazılım vs atarak kırabilir miyim? lütfen bilan bir arkadaş biraz yardımcı olsa almak istiyorum fakat bu sorular biraz kafamı kurcalıyor kırma işi zor mu diye orijinal oyunları pek yok galiba türkiyede
    |
    |

homebrew'de ctr-httpn mi ne vardi adini tam hatirlayamadim ama onu calistirinca sorun olmuyor. Tam adina bakinca duzenlerim

|
    |
    Fus Ro Dah kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: smd

homebrew'de ctr-httpn mi ne vardi adini tam hatirlayamadim ama onu calistirinca sorun olmuyor. Tam adina bakinca duzenlerim

Bunu calistirip guncellemem lazim degil mi?

Orijinalden alıntı: Fus Ro Dah

quote:

Ortadakini çalıştırmak yeterli olmalı, cihazı güncellemeye gerek yok

quote:

Orijinalden alıntı: Fus Ro Dah

quote:

Ortadakini çalıştırmak yeterli olmalı, cihazı güncellemeye gerek yok

Hala guncelleme istiyor. Mecbur yapcam sanirim.

|
    |

• Binbaşı
    1578 Mesaj
    Arkadaşlar ufak bir hatırlatma, bölüm modları ne kadar takıyor bilmiyorum ama bölüm kurallarına göre cfw, hack, homebrew gibi illegal konular hakkında yardım istemek/etmek yasak. Bu tür postlar ban sebebi olabilir.
    Uzun süredir yoktum. Boot9Strap ya da namıdeğer sighax yayınlandı arkadaşlar. a9lh tarihe karıştı. Artık cfwli bir 3ds'iniz varsa Nintendo hangi versiyonu yayınlarsa yayınlasın 2.'ye cfw yapabileceğiz. Bu arada @gokg git biraz jailbreak forumunda takıl. Görürsün hangisi korsan paylaşım.

MSI B350M PRO-VD PLUS /// AMD Ryzen™ 3 1300X /// Kingston 8 GB (1x8GB) HyperX Predator Black DDR4 3000MHz /// MSI GeForce GTX1050 Ti GAMING X 4GB OC /// WD 3.5" 1TB Caviar Blue 7200Rpm 64MB Cache /// Seagate Barracuda 3.5" 2TB 7200Rpm 64MB Cache /// XIGMATEK EDEN /// XIGMATEK X-CALIBRE 600W PSU
  • Çavuş
    89 Mesaj
    Bu arada ctr-httpwn ile Mario maker ve pokemon sun oynayabiliyorum. Ctr-httpwn tutoriali vardır internette ona bakın.
    |
    |
    MSI B350M PRO-VD PLUS /// AMD Ryzen™ 3 1300X /// Kingston 8 GB (1x8GB) HyperX Predator Black DDR4 3000MHz /// MSI GeForce GTX1050 Ti GAMING X 4GB OC /// WD 3.5" 1TB Caviar Blue 7200Rpm 64MB Cache /// Seagate Barracuda 3.5" 2TB 7200Rpm 64MB Cache /// XIGMATEK EDEN /// XIGMATEK X-CALIBRE 600W PSU
  • Binbaşı
    1578 Mesaj

Arkadaşım benlik bir durum yok, bölüm kurallarında yazan şeyi hatırlattım. Yoksa bana ne millet ne yazmış.
    |
    |
    berk2238 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: berk2238

Uzun süredir yoktum. Boot9Strap ya da namıdeğer sighax yayınlandı arkadaşlar. a9lh tarihe karıştı. Artık cfwli bir 3ds'iniz varsa Nintendo hangi versiyonu yayınlarsa yayınlasın 2.'ye cfw yapabileceğiz. Bu arada @gokg git biraz jailbreak forumunda takıl. Görürsün hangisi korsan paylaşım.

2.ye cfw yapmak derken?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Modların birşeyi taktığı yok, şikayet ettiğim post siliniyor, onunla aynı içerikteki diğer mesajlar olduğu gibi duruyor, konunun adı kullanıcıları değil korsan oyuncular kulübü olarak değiştirilmeli.

|
    |
    gokg kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Başlığın değiştirilmesi ne alaka? Cfw yapanların hepsi korsan oyun oynayacak diye bir şey yokki. Nasıl iOs'da jailbreak veya Android'de root yapınca sistemi özelleştirebiliyorsan bu da aynı konu. Cfw ile oyunları modlayabiliyorsun, oyunların save datalarını kopyalayabiliyorsun, region lock kilidini kaldırabiliyorsun vs. vs... Ha korsan oyun oynamak için yapanlar var mı var o başka bir konu. Cfw yapmadım hiç ileride yapar mıyım eğer yapılınca sistemi tekrar orijinal haline çevirebiliyorsak merakımdan deneyebilirim. Her neyse her cwf yapanı korsan kullanıcı olarak nitelendirmezseniz sevinirim.
    |
    |
    Ne kadar çok homebrew çekemeyen arkadaş varmış. Ama doğru ya xbox ve playstationdan başka konsol kullanmayınca cfw denince akla hemen korsan oyun gelir

Neyse şunu şöyle bırakayım da arkadaşlar bilgilensin.

quote:

What can I do with Custom Firmware?

Play all game cards and eShop games, regardless of region

Customize your HOME Menu with user-created themes, badges, and splash screens

Use “ROM hacks” for games that you own

Take gameplay and application screenshots

Backup, edit, and restore saves for many games

Play games for older systems with various emulators, using RetroArch or other standalone emulators. (Works best with a New Nintendo 3DS)

Install homebrew titles to your system, and have them appear on your HOME Menu

Dump your game cards to a format you can install, and play them without needing the card

New 3DS only: stream live gameplay to your PC wirelessly with NTR CFW

Run many old Nintendo DS flash carts that were blocked long ago or never worked on Nintendo 3DS

Safely update to the latest system version without fear of losing access to homebrew

• Binbaşı
    1578 Mesaj

Arkadaşım sorun hack yardımı yapmakta değil, hack yardımı yasak olan yerde hack yardımı yapmakta.

Vazgeçtim, ben de şikayet ediyim bundan sonra. Artık ya bölüm kurallarından hack ibarelerini kaldırırlar, ayrı bir konu bile açarız "CFW Rehber/Yardım" diye, ya da modlar biraz daha dikkatli olmaya başlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokg -- 21 Mayıs 2017; 22:45:42 >
    |
    |
    berk2238 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Benim cihaz da cfwli ama bir tane bile korsan içerik kullanmıyorum. Ama jailbreakin yasak olmadığı forumda cfw konuşmak yasak. Ki jailbreak konusuna da karşı değilim çünkü telefonum jailbreakli ve sadece tweakler için kullanıyorum. Korsan oyun oynamak için yazanları banlarsın biter. Ama yapmıyorlar maalesef

Ek: ctr-httpwn'in de %100 korsanla alakası yok.
    |
    |
üniversite
SEO
Mobilya Takımları
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,781
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.