Şimdi Ara

Nintendo 3DS Kullanıcıları Kulübü (237. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
6.462
Cevap
101
Favori
224.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün geniş çaplı bir ban dalgası yaşanmış. Burada etkilenen var mı? Kimisi hiçbişey yapmadığı halde banlandığını falan söylüyor. Kimisi hackli cihaz kullandığını ama temiz cihazının da banlandığını söylüyor. Neye göre takip edip banlıyorlar merak ettim.
  • emozittin E kullanıcısına yanıt
    Yine burada "PAL için İrlanda, NA için Kanada" şeklinde bir yorum okumuştum, sanırım geçerli hala. Eshopta seçilen ülkeye göre dil değişiyor. Fiyatlar da birebir aynı olmuyor, ülkeye göre değişiyor. İngiltere de Sterlin kullandığı için İngilizce için İrlanda daha mantıklı. Kampanya/indirim olaylarını bilmiyorum ama.
  • Merhaba, 3 ay önce New 3DS XL aldım ve 'Zelda Between the links' ve 'Monster Hunters Ultimate4' oynuyorum . İki oyun da gayet keyifli; özellikle Monster Hunters 3D özelliğini kullandığınız zaman çok etkili grafiklere sahip. Aslında DS oyunlar eski 8bit görüntüsüyle daha çok hoşuma gidiyor ve onları da oynamak istiyorum. Şu an Polonya'dayım ama İstanbul'da olan yazsın, 15 gün sonra dönüyorum oyun paylaşımında bulunabiliriz. Ya da isteyene buradan belki daha ucuza DS, 3DS oyunlar bulabilirim ;)
  • Zelda: A Link Between Worlds
  • quote:

Orijinalden alıntı: jestemozkan

Zelda: A Link Between Worlds

Kesinlikle oynanması gereken oyunlardan :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokg

Bugün geniş çaplı bir ban dalgası yaşanmış. Burada etkilenen var mı? Kimisi hiçbişey yapmadığı halde banlandığını falan söylüyor. Kimisi hackli cihaz kullandığını ama temiz cihazının da banlandığını söylüyor. Neye göre takip edip banlıyorlar merak ettim.

Ben şimdi kontrol ettim. Son güncellemeyi yapmıştım. Menuhax ile luma kullanıyorum. pokemon oyunlarını online oynadım, editlenmiş pokemon ile rating battlea da katıldım. Bir sorun gözükmüyor bende, yine onlinea girebildim.
  • jestemozkan kullanıcısına yanıt
    Valla gözünüze çarparsa bir Pokemon Ranger güzel olurdu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: jestemozkan

Merhaba, 3 ay önce New 3DS XL aldım ve 'Zelda Between the links' ve 'Monster Hunters Ultimate4' oynuyorum . İki oyun da gayet keyifli; özellikle Monster Hunters 3D özelliğini kullandığınız zaman çok etkili grafiklere sahip. Aslında DS oyunlar eski 8bit görüntüsüyle daha çok hoşuma gidiyor ve onları da oynamak istiyorum. Şu an Polonya'dayım ama İstanbul'da olan yazsın, 15 gün sonra dönüyorum oyun paylaşımında bulunabiliriz. Ya da isteyene buradan belki daha ucuza DS, 3DS oyunlar bulabilirim ;)

Arakadaslar cihazi yeni aldim oylece duruyor hicbir oyunum yok cokta oynamak istiyorum ucuza oyun nerden bulabilirim sataniniz yokmu hic her oyun olabilir hic birsey yok suan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokg

Bugün geniş çaplı bir ban dalgası yaşanmış. Burada etkilenen var mı? Kimisi hiçbişey yapmadığı halde banlandığını falan söylüyor. Kimisi hackli cihaz kullandığını ama temiz cihazının da banlandığını söylüyor. Neye göre takip edip banlıyorlar merak ettim.

Benim cihaz eshop'a giriyor ama online oyunlarda banlı görünüyor.
    Sahibinden veya letgo'ya bakabilirsin. Buranın 2. eli de olabilir.
  • arkadaşlar resident evil the mercenaries 3d oynayan varmı acaba bu oyunda hikaye modu yokmu online baskalarıyla mı oynayabiliyorum tavsiye edermisiniz?
    hikaye modu yok malesef sadece mercenaries modu var oda haritadaki düşmanları süre sınırı içinde öldürdüğünüz bir mod, online modu var ancak ben arattığımda oynayacak kimse bulamadım, tabi şansla alakalıda olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: fazliboz

hikaye modu yok malesef sadece mercenaries modu var oda haritadaki düşmanları süre sınırı içinde öldürdüğünüz bir mod, online modu var ancak ben arattığımda oynayacak kimse bulamadım, tabi şansla alakalıda olabilir

Tavsiye eder misiniz hocam almaya deger mi 15 liraya gordum de hb de ve ayni fiyattan cars2 ile steel diver var hangini onerirsin?

• tavsiye etmem hocam hem içeriği kısıtlı hemde oynanış çok iyi değil, kutusuyla dursun dersen alabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: fazliboz

tavsiye etmem hocam hem içeriği kısıtlı hemde oynanış çok iyi değil, kutusuyla dursun dersen alabilirsin

Peki hocam diger soylediklerim hakkinda bir fikriniz var mi oynadiniz mi bu arada ilginiz icin tesekkur ediyorum

• digerlerini bilemicem malesef,

rica ederim :) iyi forumlar

• new 2ds xl siyah turkuaz olanı çıktığı zaman alacağım büyük ihtimalle.

• arkadaşlar belki cok kolaydır ama daha yeni oldugum ıcın bulmadım bir demo indirmistim cihaza sd kartımın boyutu kucuk bu demoyu sılmek ıstıyorum ama bır turlu bulmadım nerden oldugunu yardımcı olur musunuz ?
  • doganreis kullanıcısına yanıt
    Bu işlere bulaşmadım ama bildiğim kadarı ile 3ds için artık unban var yani banı kendiniz kaldırabilirsiniz.

Link vs. veremem ama nette bir araştırın.
    Net hatırlamıyorum ama hafıza ayarlarından siliniyor olması lazım.
  • 
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.