Şimdi Ara

Ni No Kuni / *Wrath of the White Witch* Ana Konu (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
536
Cevap
3
Favori
17.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ni No Kuni: WotWW Wizard's Edition Unboxed

• J-RPG'lerin fiyatı fazla düşmüyor demişsiniz ama Final Fantasy oyunlarının çıktıktan 2-3 ay sonra 12 sterlin civarına düştüğünü gördük,
    Ama ben kardeşlikle alma taraftarıyım böyle sıradışı ve merak uyandıran bir oyun için 65 tl çok değil,
    zaten aylar sonra shoptoda ucuzlasa bile takipli posta parası vs derken yine 60'tl den ucuza gelmez. Bir diğer seçenek de aylar sonra belki ucuzlarsa PSN'den almak.

Ben biraz kararsızım oyun oynamaya pek vakit bulamaz oldum, ayrıca gelecek ay SKYRIM'in 3 DLC'si PSN'e geliyor, 180 saat oynadığım bir oyunun DLC'lerini de elbette oynayacağım.

Bu oyunun da çizimleri çok hoşuma gitti, beklentim yüksek. 320 gb hdd'de yer kalmadı, PSN Plus'tan gelen oyunları bir an önce bitirip makinada yer açmak lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu oyun için bir tek ben mi heyecanlanmıyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Urahara0

şu oyun için bir tek ben mi heyecanlanmıyorum?

Çok güzel oyun Allah için ,ama bende öyle hemen oynamalıyım havasında değilim açıkçası.Fiyatı yerlere düşsün alıp oynarız acelesi yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

Çok güzel oyun Allah için ,ama bende öyle hemen oynamalıyım havasında değilim açıkçası.Fiyatı yerlere düşsün alıp oynarız acelesi yok.

aynı düşünceler içerisindeyim 30tl olsun alırım

• Oyunun yapimina ortak olan efsane anime studyosuna ya da genel olarak anime / j-rpg kulturune uzaksaniz bu oyun icin heyecanlanmamaniz normaldir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Zaten 3 oyunla alamayacağını bildiğin için normaldir.
  • Ben de fazlasıyla heyecan var. Hala yolda, bu arada vakit geçsin diye MGS 4'e başladım yeniden. Persona 3 FES yarım kalmıştı ona da devam ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haykıran Bıngıldak

quote:

Zaten 3 oyunla alamayacağını bildiğin için normaldir.

adamsın

• Herhangi bir tükkanda gördüğüm anda saldıracağım bu oyuna. Bir kaç yerdeki incelemesini okudum ve beklediğim gibi olduğunu öğrendim. Uzunca bir süre oyalar bu meret bizi

Müzikleri de ayrı bir hoş eğer hepsi trailerlardaki gibiyse.

Eklenti: Shopto dan almayı düşünüyordum ama kargo fiyatları uçtu bunların son zamanlarda neredeyse 8 sterlin, yolla birlikte buradakilere denk geliyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 23 Ocak 2013; 14:58:34 >
  • By tip duygusal oyunlari seviyorum, bir oyun yeri geldiginde bizi duygulandirip aglatmali da. Mesela flnal fantasy x gibi.

Bu oyunu iple cekiyorum!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

By tip duygusal oyunlari seviyorum, bir oyun yeri geldiginde bizi duygulandirip aglatmali da. Mesela flnal fantasy x gibi.

Bu oyunu iple cekiyorum!

Final Fantasy X beni derinden yaralamıştı.

Hem hikayesi özellikle sonu çok acıklıydı hem de bir tane bossu kendim geçememiştim :/ (Şu prensin undead olarak koluyla birlikte karşımıza çıktığı zaman)
  • quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Ni No Kuni: Wrath of the White Witch Will Also be Available on the PSN

quote:

January 22nd, but Scott Strichart, Product Manager at Level-5, took to Twitter (answering a question poised by Robert Boyd of Zeboyd Games) and revealed that the game will also be available on the PSN.

Kardeşlikle güzel gider
  • GRAFİKLERİ hoşuma gitti. eternal sonata gibi zevkle oynayacağım bir oyun.
  • Kardeşlikle almaya niyeti olan var mı arkadaşlar?
  • Psn üzeriden ön siparişi verdim...

Bu oyuna değer arkadaş... Oyunun videoları kendimi Dragon Quest 7'deki ruh halime büründürdü.

Kardeşlik tekliflerine kapalıdır...
  • Göze hoş gelen bir grafik tarzı var, elle çizilmiş gibi geldi bana. Oyun anime filmlerine benziyor zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamerasi

Psn üzeriden ön siparişi verdim...

Bu oyuna değer arkadaş... Oyunun videoları kendimi Dragon Quest 7'deki ruh halime büründürdü.

Güle güle oynayın! Available for download on Jan 25th diyordu sanki PSN'de, ilk açan siz mi olacaksınız yoksa :) Benim kargo takibinde hala hareket yok, "Gonderi musteriden alinmistir"da kaldık.
  • quote:

Benim de aklıma ilk Dragon Quest gelmişti E3 trailerını izleyince. Hayırlı olsun, 18 GB mış galiba bağlantı iyidir umarım ve yerin vardır :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

quote:

Benim de aklıma ilk Dragon Quest gelmişti E3 trailerını izleyince. Hayırlı olsun, 18 GB mış galiba bağlantı iyidir umarım ve yerin vardır :)

Boyutu 6020 Mb
    Başlama tarihinden önce kullanılamaz...

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.