Şimdi Ara

Ni No Kuni / *Wrath of the White Witch* Ana Konu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
536
Cevap
3
Favori
17.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: salvo

quote:

Orijinalden alıntı: Or-Chan

quote:

Cok tesekkurler, aldım ben de simdi. Zaten stok fotografi koymuslar demek ki ellerine erken geciyor bu kadar.
    Edit: simdi mail'a baktım, preorderlar haric denmis, bekleyip gorecegiz :) neyse saglikli olsun da preorder, stok fark etmez.

Preorder olmadığı kesinleşti. Az önce mail geldi, takip numaram gelmiş. 24 saat içinde HongKongpost a bildireceğiz dediler. Kısaca 24 saat içinde yola çıkacak. Hayırlısı artık :D

Nasıl oluyor anlamadım ama hadi bakalım :) heyecanlıyız

Hayırlı olsun. Ozamn ilk izlenimleri sizden alacağız ;) Oyunun ellerine nasıl erken geçtiğini tam anlayamadım, merak ettim :)

• Arkadaşlar bu siteden aynı anda 2 tane oyun siparişi versek tek tek mi gönderecekler?

http://www.hkofferhouse.com/items/ps3/ps390703-detail.htm

Ben Ni No Kuni'nin yanında bunu da almak istiyorum. Gümrük sıkıntısı olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Arkadaşlar bu siteden aynı anda 2 tane oyun siparişi versek tek tek mi gönderecekler?

http://www.hkofferhouse.com/items/ps3/ps390703-detail.htm

Ben Ni No Kuni'nin yanında bunu da almak istiyorum. Gümrük sıkıntısı olur mu?

Merhaba, benim bildiğim 2sini aynı anda yollayacaklar. Sitede tek sipariş kargosu 4 dolar 2 sipariş 6 dolar şeklinde de kampanyaları var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ay_could

quote:

quote:

quote:

Cok tesekkurler, aldım ben de simdi. Zaten stok fotografi koymuslar demek ki ellerine erken geciyor bu kadar.
    Edit: simdi mail'a baktım, preorderlar haric denmis, bekleyip gorecegiz :) neyse saglikli olsun da preorder, stok fark etmez.

Preorder olmadığı kesinleşti. Az önce mail geldi, takip numaram gelmiş. 24 saat içinde HongKongpost a bildireceğiz dediler. Kısaca 24 saat içinde yola çıkacak. Hayırlısı artık :D

Nasıl oluyor anlamadım ama hadi bakalım :) heyecanlıyız

Hayırlı olsun. Ozamn ilk izlenimleri sizden alacağız ;) Oyunun ellerine nasıl erken geçtiğini tam anlayamadım, merak ettim :)

Elbette :)
    Bu arada attığım e-postaya cevap vermişler, şu an oyun stoktaymış. Benden kargo ve paypal kesintisiyle toplam 103 küsür lira çekildi, almak isteyen arkadaşlar için referans olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu siteye güvenebilirsiniz. Daha önce 7 tane alışverişim oldu. Hepsi sorunsuz ve takipli geldi. En iyisi 7 gün, en kötüsü 11 günde elime ulaştı. Bu arada paypal dahil benden 97 TL kesildi. Ben Worldcard tanıtmıştım paypala. Sanırım bankaların anlaşma olayı ile alakalı miktar farkı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Or-Chan -- 17 Ocak 2013; 10:45:58 >
  • quote:

Bu siteye güvenebilirsiniz. Daha önce 7 tane alışverişim oldu. Hepsi sorunsuz ve takipli geldi. En iyisi 7 gün, en kötüsü 11 günde elime ulaştı. Bu arada paypal dahil benden 97 TL kesildi. Ben Worldcard tanıtmıştım paypala. Sanırım bankaların anlaşma olayı ile alakalı miktar farkı

Ben de world sanal kart kullandım aslında, ilginç. Paypal ucreti hep yuksek oluyor bende, 4-5 lira oduyorum genelde. Daha spesifik olmak gerekirse, paypal ödeme ekranında 99 lira gorunuyordu, satın alınca hesabımdan 103 kusur dustu. Sanırım paypal farkı oluyor bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salvo -- 17 Ocak 2013; 10:52:06 >
  • Gerçi benim paypal hesabında 97 TL kesti gözüküyor ama asıl bankamatikten gidip bakayım ne kadar kesilmiş diye. Daha fazla olabilir.
  • quote:

Bu arada attığım e-postaya cevap vermişler, şu an oyun stoktaymış. Benden kargo ve paypal kesintisiyle toplam 103 küsür lira çekildi, almak isteyen arkadaşlar için referans olsun.

Bu arada benim oyun kargoya verilmiş. PTT'nin sitesinde de gördüm. Kayıt var. Artık geriye beklemek kalıyor.
  • quote:

quote:

Bu arada benim oyun kargoya verilmiş. PTT'nin sitesinde de gördüm. Kayıt var. Artık geriye beklemek kalıyor.

Super, ben daha siparis onay mailindeyim :) Gelismeleri bekliyoruz

• Benim de almam lazım şu oyunu. Hayao üstadın müthiş dokunuşları her yerinden hissediliyor. Alanlardan oynarken ki yorumlarını bekliyorum.
  • Oyun oldukça süper puanlar almış.

3DJuegos – 9.1/10
    9Lives.be – 8.6/10
    Digital Spy – 4/5
    Edge – 8/10
    Eurogamer – 9/10
    Eurogamer.es – 8/10
    Eurogamer.it – 9/10
    Famitsu – 36/40
    Game Informer – 7/10
    Gamereactor Danmark – 9/10
    Gamereactor Sweden – 9/10
    Games Master UK – 95/100
    GamesTM – 8/10
    God Is A Geek – 10/10
    The Guardian – 4/5
    HardGame2 – 9/10
    IGN – 9.4/10
    IGN Spain – 96/100
    LaPS3 – 94/100
    LaserLemming – 5/5
    Machinima – 9/10
    Meristation – 9/10
    Metro – 8/10
    Multiplayer.it – 9.3/10
    NowGamer – 8.5/10
    Official PlayStation Magazine Benelux – 87/100
    Official PlayStation Magazine UK – 9/10
    PlayStation LifeStyle – 9/10
    PS3Trophies – 92/100
    RPGLand – 10/10
    SpazioGames – 9.5/10
    Spong – 9/10
    Strategy Informer – 9/10
    Tech Digest – 5/5
    Vandal.net – 9.5/10
    VideoGamer – 9/10
    Videogameszone.de – 91/100

• quote:

Orijinalden alıntı: Ginga Bishounen

Oyun oldukça süper puanlar almış.

Ben birkaç GOTY alır diye düşünüyorum, 2012 için Journey'e GOTY veren IGN bu sene Ni no Kuni'ye vermezse aklına şaşarım. Journey az harika olduğundan değil, Ni no Kuni en az Journey kadar az bulunur bir cevher ve ondan çok daha kapsamlı bir full oyun deneyimi olduğundan.
    Bu arada benim kargo da yola çıkmış, hadi bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salvo -- 18 Ocak 2013; 15:02:48 >
  • Heyecan var. Bir an önce gelse de başlasam şu oyuna
  • Bence de harika oyun, özellikle çizim ve atmosferi. Fiyatın düşmesini bekliycem ama...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sethdrift2

Bence de harika oyun, özellikle çizim ve atmosferi. Fiyatın düşmesini bekliycem ama...

Bu konuya her girişimde fiyatının düşmesini bekleme sabrım azalıyor. Ama daha çok bekleriz gibime geliyor. Bu tarz ender oyunların fiyatı hemen düşmüyor.
  • Bence fiyatının düşmesini beklemeyin. JRPG lerde (özellikle ps3 exclusive olanlar) fiyat neredeyse hiç düşmüyor. Gene en uygun şu aşamada PSN e gelip kardeşlik yapılması olur.

Tahminen 130 TL olur ancak One Piece'deki gibi bir güzellik yaparlarsa 100 Tl'den kişi başı 50 TL olur.
  • quote:

Bence fiyatının düşmesini beklemeyin. JRPG lerde (özellikle ps3 exclusive olanlar) fiyat neredeyse hiç düşmüyor. Gene en uygun şu aşamada PSN e gelip kardeşlik yapılması olur.

Tahminen 130 TL olur ancak One Piece'deki gibi bir güzellik yaparlarsa 100 Tl'den kişi başı 50 TL olur.

Katılıyorum, cok buyuk bir indirim olmayabilir ama shopto'nun isi belli olmaz. Oyunu shopto'da follow edip 1-2 ay izleyebilirsiniz. Ya da zavvi kuponları işe yarayabilir. Veya bitirip satan uc bes kisiyi beklemek gerekir ki o da dusuk ihtimal. Her halukarda bu oyunun fiyatı bir kaç ay içinde fazla dusmez gibime geliyor. En uygunu dendiği gibi psn ve kardeşlik olur bu durumda.

• Eveet, PSN Store'a gelmiş oyun preorder ile: 129 TL ve preorder ile exclusive content diyor ancak ürüne giremediğim için excl. content'in ne olduğunu göremedim.

Bu arada oyun 19 GB civarında bekleniyor, yani indirip yüklemek için 38 GB boş alan bulundurmak anlamına geliyor bu yanılmıyorsam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salvo -- 19 Ocak 2013; 13:37:22 >
  • 40 gb alan lazım evet,oyunu mutlaka almam gerek.gunlerdir aklımdan çıkmıyor lanet,ps3'de yer açmaya çalışıyorum bakalım...
  • HKoffterhoue ve Mariio128 de bir süre sonra oyunun ucuzlayacağını düşünüyorum. O zaman alırım.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.