Şimdi Ara

Ni No Kuni / *Wrath of the White Witch* Ana Konu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
537
Cevap
3
Favori
17.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: melkor23

WKC çok iyi bir oyun olabilirdi aslında ama pekte istedikleri gibi olmadı sanıyorum. Açıkçası bu oyunda çok iyi gözüküyor, umarım hayal kırıklığı yaratmaz.

Wkc şu anki haliyle bence ff 13 serisini ve bir çok j-rpg'yi tokatlar..Dediğin gibi biraz daha uğraşılsaydı efsane olurdu bence de.
  • Ni No Kuni: Wrath of the White Witch Will Also be Available on the PSN

quote:

January 22nd, but Scott Strichart, Product Manager at Level-5, took to Twitter (answering a question poised by Robert Boyd of Zeboyd Games) and revealed that the game will also be available on the PSN.
  • Türk PSN'e gelir mi acaba? Gelirse hemen kardeşlik yapmak lazım. One Piece'de yapmıştım
  • Ben de PSN'e geleceğini duymuştum ama henüz güncel haber yok. Kardeşlik de mantıklı ama sanki günden güne ön sipariş butonuna yaklaşıyorum :) IGN incelemesi de geldi, oyunun yan görev sistemi de heyecanımı artırdı:

http://www.ign.com/articles/2013/01/15/ni-no-kuni-wrath-of-the-white-witch-review

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salvo -- 15 Ocak 2013; 11:17:02 >
  • Ign editörü Colin Moriarty oyunu öve öve bitiremiyor... Psn fiyatı ne kadar olacak acaba?
  • Helecanla beklemedeyiz ailecek.. Ama esas soru şu: 80 saat nasıl yaratacağım bu oyun için? =)
  • Uzun zamandır oyun oynamadım sırf bu oyunu beklediğimden. Bu oyunun çıkmasını bekliyorum. Kendime vakit yaratmam lazım, araya başka bir oyun girmemesi gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Or-Chan -- 15 Ocak 2013; 17:05:58 >
  • Shopto'da da 36 pound görünüyo :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun 19 gb kaplıyomuş. 38 gb boşaltır artık PSN'den alanlar.

Kaynak:

http://www.justpushstart.com/2013/01/ni-no-kuni-has-hefty-download-size/
  • quote:

Orijinalden alıntı: sethdrift2

Shopto'da da 36 pound görünüyo :(

Üç kere ön siparişe basıp üç kere iptal ettim :) Çok pahalı şu an, psn fiyatını görüp mü alsam, dayanamayıp ön sipariş mi versem hala kararsızım.
  • 10 dakika önce Avrupa versiyonunu kaptım hkofferhouse dan. Uygun oldu bayağı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Or-Chan

10 dakika önce Avrupa versiyonunu kaptım hkofferhouse dan. Uygun oldu bayağı

Almak isteyenler için hala ellerinde stok var.

http://www.hkofferhouse.com/items/last-update/20130116/ps390707-detail.htm

Avrupa versiyonu için aslında fiyat uygun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ay_could

quote:

10 dakika önce Avrupa versiyonunu kaptım hkofferhouse dan. Uygun oldu bayağı

Almak isteyenler için hala ellerinde stok var.

http://www.hkofferhouse.com/items/last-update/20130116/ps390707-detail.htm

Avrupa versiyonu için aslında fiyat uygun.

İkinize de teşekkürler bilgi için, kargo ortalama ne kadar suruyor bilgisi olan var mı? Bir de anlamadım, oyun cıkmadı daha ancak preorder da demiyor, bu kadar erken stoga girmis olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salvo -- 16 Ocak 2013; 21:59:36 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: salvo

İkinize de teşekkürler bilgi için, kargo ortalama ne kadar suruyor bilgisi olan var mı? Bir de anlamadım, oyun cıkmadı daha ancak preorder da demiyor, bu kadar erken stoga girmis olabilir mi?

Ortalama 7-8 günde elinde oluyor. Takipli olduğu için problem de yok. Daha önce buradan 7 tane oyun aldım. Hiçbirinde sıkınrı yaşamadım. Tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Or-Chan -- 16 Ocak 2013; 22:03:58 >
  • quote:

quote:

Ortalama 7-8 günde elinde oluyor. Takipli olduğu için problem de yok. Daha önce buradan 7 tane oyun aldım. Hiçbirinde sıkınrı yaşamadım. Tavsiye ederim

Harika hemen alıyorum, yalnız bu onsiparis mi yoksa su an stokta olabilir mi onu anlayamadım hala. Olamaz herhalde değil mi?

• quote:

Harika hemen alıyorum, yalnız bu onsiparis mi yoksa su an stokta olabilir mi onu anlayamadım hala. Olamaz herhalde değil mi?

Bildiğim kadarıyla hkofferfouse pek önsipariş almıyor. Direk elinde olanları satıyor. Bu da önsipariş değil. Bana gelen mailde 48 saat içinde ürününüz kargoya verilip takip numarası da bildirilecektir dendi.
  • quote:

quote:

Bildiğim kadarıyla hkofferfouse pek önsipariş almıyor. Direk elinde olanları satıyor. Bu da önsipariş değil. Bana gelen mailde 48 saat içinde ürününüz kargoya verilip takip numarası da bildirilecektir dendi.

Cok tesekkurler, aldım ben de simdi. Zaten stok fotografi koymuslar demek ki ellerine erken geciyor bu kadar.
    Edit: simdi mail'a baktım, preorderlar haric denmis, bekleyip gorecegiz :) neyse saglikli olsun da preorder, stok fark etmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salvo -- 16 Ocak 2013; 22:24:42 >
  • 37 pound çok fazla ,alacak arkadaşlara tavsiyem shopto'yu dikkatle takip etsinler ,aniden fiyat düşürüyorlar..Mass effect trilogy 39 pound'dan çıktı ,sonra bir anda 26 pound'a düşürdüler hemen aldım bir tane ,sonra tekrar eski fiyatına çektiler..Bunda da aynı olay olur eminim..
  • quote:

Cok tesekkurler, aldım ben de simdi. Zaten stok fotografi koymuslar demek ki ellerine erken geciyor bu kadar.
    Edit: simdi mail'a baktım, preorderlar haric denmis, bekleyip gorecegiz :) neyse saglikli olsun da preorder, stok fark etmez.

Preorder olmadığı kesinleşti. Az önce mail geldi, takip numaram gelmiş. 24 saat içinde HongKongpost a bildireceğiz dediler. Kısaca 24 saat içinde yola çıkacak. Hayırlısı artık :D
  • quote:

quote:

Preorder olmadığı kesinleşti. Az önce mail geldi, takip numaram gelmiş. 24 saat içinde HongKongpost a bildireceğiz dediler. Kısaca 24 saat içinde yola çıkacak. Hayırlısı artık :D

Nasıl oluyor anlamadım ama hadi bakalım :) heyecanlıyız

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.