Şimdi Ara

Netspeed'den NetGalaksi'ye geçtim. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
4
Favori
14.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sitesinde 56 mbit alabileceğim yazıyor. Şuan netspeed kullanıyorum onda da 60'tı sınırım ben 50'ye sabitlettirmiştim. Cgnat olayı netspeed canımı sıkan bir olay. Birde akn kalktıktan sonra 2-3 gündür sorunlar yaşıyorum. Yorumlara göre geçiş yapabilirim.
  • Sitesinde "Yalın internet hizmeti Netgalaksi alt yapısı üzerinden verildiği için tüm bölgeleri kapsamamaktadır. Yalın internet hizmetimiz sadece İstanbul Avrupa bölgesi için geçerlidir. " yazıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • simos35 kullanıcısına yanıt
    Cgn yok oyunlarda ping değerlerim çok iyi şuan altyapı çalışması var 1 ay kadar sürecekmiş modem de 75 mbps tanımlı ama hız testinde düşük çıkıyor hslledecekler sıkıntı yok onun dışında

• 10 Numara kullanıcısına yanıt
    Evet şuan sadece ist avrupa yakasında hizmetleri var yakında gelecekte büyüyecekler

• Bende bugün netspeed'den geçiş için belgeleri mail attım. pazarteside kargolayacağım, bakalım inşallah sıkıntı çıkmaz.
  • ben yaklaşık 4 senedir falan internet kafemde kullanıyorum netgalaksiyi. evime de aldım 75 mbit zaten bildiğim kalite çiçek gibi kullanıyorum
  • NetGalaxy cok iyi ya 200gb kota 35mbit hız vdsl 51 tl sanırsam turkcel alt yapısını kullanıyor kesinlikle geçilir bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkese tavsiye ederim çok memnunum
  • kickboxer_18 kullanıcısına yanıt
    Benide biraz önce onay için aradılar, adrese gelen olmuyor dimi hocam, evde bulunmak zorunda değiliz, birde geçiş sürecinde netsiz kaldınız mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SerÇel kullanıcısına yanıt
    Eve gelen giden yok modem arayüzüne kendin giriyosun kullanıcı adı şifreni internetsiz kalmıyosun haliyle valla aşırı memnunum hayırlı olsun inşallah sorunsuz kullanırsın hocam

• kickboxer_18 kullanıcısına yanıt
    Bugün akşam saat 6 gibi netspeed aradı geçiş için onay aldı, yarım saat sonra evde net kesilmiş bende nöbetteyim, netgalaksiyi aradım biz aboneliğinizi oluşturmadan nasıl keserler falan dedi eleman, sonra aboneliğinizi oluşturup 1-2 dakikaya bilgileri atarım dedi, yarım saat bekledim bilgiler gelmedi, netgalaksi Online işlemelere şifremi unuttum yaptım, telefonuma online işlem şifresi geldi, online işlemlere girip dsl kullanıcı adı şifresini ordan aldım, oğluma tarif edip modem arayüzüne girdik, evde olmadığım için henüz test edemedim ama internet geldi. Bakalım hayırlı olur inşallah. Teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Güle güle kullanın
  • Bir an evvel Ankara'da da hizmet verirler umarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • her iss ilk çıktığında böyle oluyor

ilk turknet çıktı ne kadar ilgilerdi müsteri hizmetleri v.s. şimdi lanet bir firma oldular
    daha sonra netspeed iyiydi 1 yıldır kullanıyorum yaklaşık olarak bunlarda şımardı mesai saatleri içimde müşteri hizmetleri saçmalığımı olur hiç ?
    bu firamada kıs zaman sonra inşallah diğer örnekleri gibi olmaz
  • 10 gün içerisinde netspeed ping olayını çözmezse geçiyorum ben de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GuitarxtanbuL

her iss ilk çıktığında böyle oluyor

ilk turknet çıktı ne kadar ilgilerdi müsteri hizmetleri v.s. şimdi lanet bir firma oldular
    daha sonra netspeed iyiydi 1 yıldır kullanıyorum yaklaşık olarak bunlarda şımardı mesai saatleri içimde müşteri hizmetleri saçmalığımı olur hiç ?
    bu firamada kıs zaman sonra inşallah diğer örnekleri gibi olmaz
    Merhaba. Beş altı yıldır kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kickboxer_18

şuana kadar sadece vaad edilen hızı alamadım onun dışında iyi mh leri de iyi arkadaşlar çok cana yakın ilgileniyolar sağolsunlar

faturamı sorunum düzelene kadar 50 mbps üzerinden verecekler

bu arada modem arayüzündeki değerler kendi kendine hergün değişiyor 100ün üstüne çıktığı oluyor sebebini bilmiyorum
    Hocam hat değerleri hala aynımı.

• Arkadaşlar Netgalaksi hangi firmanın altyapısını kullanıyor? Sorgulama yaptım 82 mbps hız alabilirsiniz diyor bizim ev için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokbiloz

Arkadaşlar Netgalaksi hangi firmanın altyapısını kullanıyor? Sorgulama yaptım 82 mbps hız alabilirsiniz diyor bizim ev için.
    TT altyapısını kullanıyor.
  • Mail attım İzmir için 2019 2.çeyrekte çalışmalarımız tamamlanıcaktır dedi.

Eğer tamamlanırsa ve 24 megabit İnternet 55 TL ile sabit bir şekilde sunarlarsa Fiyat/Performans oranında tadından yenmez.

Şu anlık NetSpeed devam.

Bu arada hayırlı olsun yeni internetiniz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.