Şimdi Ara

NETGSM [ANA KONU] (3. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 3 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü3 Mobil
5 sn
2.176
Cevap
131
Favori
132.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
43. Sırada  bugün en iyi #21
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Cezasını ödeyip kullanabilir.

• vestelcell de ki gibi kota dolunca internet paketi satin almama ozelligi bunda var mi?

son olarak faturasiz hat var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anaksimenes35 -- 22 Ekim 2022; 18:40:3 >
  • NitroNos kullanıcısına yanıt

Anladım hocam teşekkürler

• Bugun başvuru yaptım yapay zeka kısmından tamamladım işlemleri onay beklemekteyim. 1gb olanı sectim bulunsun diye.
  • Netgsm sonunda başardı
  • NitroNos kullanıcısına yanıt

Hocam merhaba.

sadece vergiyi ödeyip paketi iptal edebiliyor muyuz deneyimlerin nedir. WhatSapp kurabiliyor muyuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saiph -- 25 Ekim 2022; 3:7:31 >
  • Saiph kullanıcısına yanıt
    Koşullarda iptal edilebilir gibi gözüküyor

NETGSM [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadir1003

Koşullarda iptal edilebilir gibi gözüküyor

NETGSM [ANA KONU]

Burda tamamız ama şöyle bir sorun da var. Sonuçta bu data hattı sözleşmeyi iptal ettik 3 ay vergiyi ödedik. 91 gün sonra başka operatöre geçtiğimizde gsm hattı mı olacak yoksa data mı o bilgi yok malesef.

Normal sekilde kullanılabilir bence cunku bende tt data hattı var mesela bi tane sormustum bunu sonrasında normal bir hatta donusuyormu diye donustugunu belirtmişlerdi yanlıs bilgi vermediyseler.
    Numara taşınabiliyorsa eğer normal hat olarak kullanabilirsiniz.
  • Diğer opatörlerin data hattını taşıyınca yine data hattı oluyordu.

Hayır data hattını normal şekilde taşıyıp kullandım.

Türkcell süperbox aldığımda benden tonlarca vergi aldılar deneyeyim dedim oldu.

Sms geliyor whatsapp kurulabiliyor.

90 gün kuralı var 90 gün sonra yaşınabilir veya iptal edip ücretini ödeyip geçebilirsiniz.

• Bence de data hattından ses hattına geçiş yapılabilir, taşıma yaparken data hattı olduğunu söylemeye bile gerek yoktur diye düşünüyorum tabi deneyimleyen biri daha net bilgi verebilir.

e-Sim olsaydı bende alacaktım bi hat bakalım e-Sim getirirseler bakacağız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadir1003 -- 25 Ekim 2022; 13:23:44 >
  • Backspace7 kullanıcısına yanıt

Ben imza kısmına kadar geldim ama geri döndüm. Boş kağıda imza atıyormuşum gibi geldi.  

• Nikki Sixx kullanıcısına yanıt

Yok hocam ya o kadarda değil :) biraz kuruntu yapmışsınız sanki :)

Benim sim kart için bugun adres aldılar herhalde yarın filan kargoya verirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backspace7 -- 25 Ekim 2022; 17:32:48 >
  • Müşteri hizmetleri ile görüştüm malesef paketi iptal etmiyorlar. Taşıyınca normal hatta döner dediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saiph -- 25 Ekim 2022; 19:30:54 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.