Şimdi Ara

Netflix gosterebilen receiver var midir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Senelerdir conax kart kullaniyorum ama artik ciddi sorun olmaya basladi. Annem de bu aralar netflix'e sarmisken onu bilgisayar ekranindan kurtarmak istiyorum. KabloTv destekli VE Netflix'e baglanabilen (youtube falan onemli degil) bir receiver goren duyan var midir? Hiremco diye yerli marka varmis ama onun kablotv destegi yok. Nextlere baktim ama onlarda da Netflix goremedim. Yardimci olanlara simdiden tesekkurler.

Not: Mumkunse Chromecast veya android bir cihaz eklemeden cozmeye calisiyorum.

• Conax kartta ne sıkıntı var ben de almayı düşünüyordum ama elimde zaten cihaz var diye öteliyorum hep

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2013 ten bu yana smart tv lerde Netflix app var. Televizyonun mağazasına bir göz atın isterseniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unununium

Conax kartta ne sıkıntı var ben de almayı düşünüyordum ama elimde zaten cihaz var diye öteliyorum hep
    Kanal degisimlerinde bazi kanallari acamiyor. Mesela bugun TRT 1'i acamiyor. TV'u kapatip aciyorsunuz, TRT 1 aciliyor, bu sefer Kanal D acilmiyor veya baska bir kanali actiginizda kanalin goruntusu ancak 10-15 saniye sonra geliyor. Evde 2 TV, 2 conax, 2 Teledunya karti oldugu icin sorunun Conax'tan kaynaklandigini biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NT2L

2013 ten bu yana smart tv lerde Netflix app var. Televizyonun mağazasına bir göz atın isterseniz
    Tek derdim Netflix degil, dedigim gibi kanal degisimlerinde falan sorun var zaten. Her sekilde ya receiver ya yeni conax kart alacagim, almisken Netflix olsa guzel olur diye bakiniyorum. Yoksa TV epey eski (10+ sene) ve wifi'i da calismaz olmus.
  • PaulPhoenix kullanıcısına yanıt
    Uydu destekli var ( https://urun.n11.com/uydu-alicisi/hiremco-turbo-4k-ultra-hd-uydu-alicisi-inanilmaz-hizli-P437080678 ) ama kablo tv duymadım. Bi zaplıyım denk gelirsem link salarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NT2L -- 26 Temmuz 2020; 15:53:20 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • NT2L kullanıcısına yanıt
    Hiremco'yla telefonla gorustum ama onlarda kablotv uyumlu alici yokmus zaten. Gorursen sevinirim.
  • Atlanta 4K CI
    https://www.atlantashop.com.tr/u237/uydu-alici/android/4k-uhd/atlanta-4k-ci-uhd-modul-girisli-combo-android-uydu-alicisi.html

Android tabanlı hem uydu hem kablo tv kullanabilirsiniz. Netflix üzerinde yüklü geliyor netflix e giriş yaparak kullanın.
    Kablo tv de kullandığınız conax modüle de gerek yok direkt kartı cihaza takmanız yeterli.
  • Nedense DH bu yanittan beni haberdar etmemis. Link icin tesekkur ederim. Urun cok iyi ama bu kadar pahali bir urun alirsam annem uzulur valla :)
    Ama en azindan mumkun oldugunu ogrenmis olduk, aramaya devam...
  • Xiaomi Mi Box yada Nvidia Shield be sertifikalı TV almadığınız sürece HD Netflix izleyemessiniz. Yazılımsal lisans engeli var ve çözülmesi mümkün değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba.

Netflix'i bununla rahatlıkla çözersiniz. Hatta telefondan youtube ve PC den görüntü yansıtma vs.. de (chromecast seçeneği ile) yapılabilir. https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-tv-stick-1080p-android-tv-media-player-dolby-dts-chromecast-p-HBV00000VGTNC

conax konusunda da conax'ın alternatifi yine conax bence.
  • Tüm android cihaz ve TV'lerde Netflix seyredersiniz. Tabi ucuz kutularda Netflix lisansı olmayabiliyor. Alırken buna dikkat edin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.