B

Yüzbaşı
03 Ekim 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 155 (Bu ay: 8)
Gönderileri

Bahsi geçen video: https://streamable.com/yaqb98


Şu videoya bakın. Karşıdaki taraftarı susturmak için havaya ateş açıyor bi tanesi, sonra diğerleri düşünmeden tak-tak havaya sıkmaya başlıyor. Ne nişan almak var, ne nereye sıktığını kontrol etmek var. Ya balkondaki bi çocuğu vursalardı, ya karşıdaki taraftarlar silaha müdahale edip ellerinden alsaydı(ki videonun sonlarına doğru bi' tanesi deniyor). Böyle maganda gibi bekçi mi olur?

Merhaba dostlar. Bu ülkenin yönetiminin yıllardır çalkantılı ve yanlış yöne gittiğini düşünüyorum. Aynı şekilde, bu ülkede oy vermeye değebilecek bir parti olmadığı düşüncesindeyim. Yıllardır AKP dışında yönetim görmedim, 2000 doğumluyum. Aynı şekilde diğer partilerin oy almayı hak etmediğini düşünüyorum. Bu ülkede çok ciddi bir çift taraflı yolsuzluk, duygusal sömürme, taraflaştırma olduğunu düşünüyorum. Aşağıda aktroll gibi saçma sapan söylemler yapan kişiler umarım olmaz, ciddi yorumlarınızı düşüncelerinizi belirtirseniz çok sevinirim. Yıllardır yaşıyorum, büyüyorum, belki aranızda yaşı benden küçük veya büyük kişiler var. Yıllardır gördüğüm kadarıyla bu ülkedeki siyasal partilerin hiç birinin ülkenin yararını, kendi ceplerinden öne koyduğunu düşünmüyorum. Ve aynı şekilde sandıkta boş oy atmanın da bu ülkeye verilebilecek en büyük zarar olduğunu düşünüyorum, ne yapacağımı bilmiyorum. Yıllardır bu ülkede siyaset yapan insanların hepsinin geri kafalı olmasına artık katlanamıyorum, bu fikrim tüm taraflar ve partiler için geçerli. Her seferinde çağ dışı açıklamalar yapıyorlar; her seçim zamanı kimse vaatlerde bulunmuyor; kimse yapıcı bir plan açıklamıyor, hepsi boş spekülasyonlar peşindeler. Hepsi bu ülkenin yararının açıklamalar yapmak yerine, aralarında it dalaşı yapıyorlar. Ekonomi yönetimi şuan berbat fakat ilerleyen günlerde bu ülkenin muhalefet partisi gelse de ben bunun düzeleceğini düşünmüyorum. Şahsen ben muhalefet partisinin yönettiğin bir belediyesinde yaşıyorum ve aynı şekilde iktidar partisinin yönettiği belediyeler gibi yolsuzluklar, haksız kazançlar, haksız iş verimleri bulunuyor. Diyebilirsiniz sen nerden biliyorsun. İnşaat sektörüne yakın bir ailede yaşıyorum ve siyasal partilerin hepsi inşaat sektörü üzerinden üzücü paralar kazanıyorlar. Bu ülkenin geri kafalığıdır. Ülkemiz şehir planından çok, betona para harcıyor. Üretimden çok tüketime harcıyor. Kaliteli harcama nasıl yapılır ülkedeki kimse bilmiyor. Zenginlerimiz yatırım yapmak yerine vurkaç yapmaya çalışıyor ve bence bunun en büyük sebebi şuan yabancı dünya devlerinin buraya yatırım yapmamasıyla aynı sebep, güvenilir bir pazar yok ve bunun sebebi tek taraflı da değil. Bu ülkenin kendi içinde bir kurtuluş savaşı vermesi gerekiyor artık, ülke yönetiminde söz hakkı bulunan herkes ülkeye düşman tavırlar içersinide. Siyasete yıllardır kimse girmiyor, giremiyor. Yıllardır bu ülkede hep aynı isimler, yeni partiler fakat aynı ilkel düşünceler. Bu ülkenin kaliteli siyasetçilere, partilere aç. Hali hazırda bulunan partilerin kaliteli partilerle veya şahıslara değiştirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Yıllardır bu ülkenin başında da aynı partinin olmasının sebebinin de muhalefet partilerinin iktidar partisinden daha iyi olmaması olduğunu düşünüyorum.


Birkaç düşüncemi söyledim, lütfen aşağıda trollük yapmayın. Her türlü ciddi yorumunuza ve fikirlerinize aç durumdayım. Teşekkür ederim.

.

SİLİNEBİLİR


Ekran kartını temsili koydum. Bunun yerine Gigabyte 2080 Ti 3 fanlı alınacak.

Kasa temsili. Phanteks P400A alınacak.

Workstation pcde neden RTX kart var diye soracaksınız çünkü Lumion kullanıyoruz.

REVIZE: RTX 2080Ti yerine 2080SUPER alınacak.
.....
.....silinsin...
Yeter yav. Vallahi sıkıldım. Xbox One fat vardı eskiden exclusiveler için sattım ps4'e geçtim. Şimdi tekrardan Gamepass yüzünden One X'e Geri döndüm ama nedir bu exclusivelerin leşliği. Milletin Halo övmesinden o kadar sıkıldım ki. Leş gibi oyun. Başka oyun yok diye övüyorsunuz. Halo öven tayfa ile half-life öven tayfa bire bir aynı. Osuruktan bir hikayeyi tanrısallaştırıyorlar. Oynanış zaten aşırı yorucu. Epilepsi krizi gibi oyun 70 tane farklı yerden ışık çıkıyor. Yeni Games Showcase lansmanını izledim. Başlamadan önce dedim umarım grafikleri gerçek hayata benzeyen bir tane oyun çıkarırlar diye. Gene yok. Nolur şu salak halo'ya yakılan paranın yarısı adam gibi güzel grafikli, Real grafikleri ve oynanışları olan, hafif tatlı bir hikaye ile desteklenen bir oyuna harcansa. Yav herfler Amerikalı ona rağmen Japonlar dan daha japon oyun yapıyorlar. İçimi döktüm. Birazdan reddit'e de yazacağım tşkrler.
Selamlar dostlar. Daha yeni Xbox One X aldım kutu içinden çıkan 1 aylık Gold ve gamepass konsol kodunu aktif ettim. Ama şimdi 12 ay üyeliği kaldırıcaklarmış sanırım. Ben direk müşteri hizmetlerini arayıp 3 yıllık Gold alsam ardından internet sitesinden yükseltsem. Hediye kodları bittikten sonra direk normal Live üyeliğe dönmez değil mi? 3 yıl boyunca ultimate'de devam ederim? Yardımcı olur musunuz? Teşekkürler...
?.........
Hakkında
Konum: Bursa, Nilüfer
Forum İmzası:
A1
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Mesaj Sayısı: 553
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 744
İkinci El Bölümü Mesajları: 47
Konularının görüntülenme sayısı: 14.439 (Bu ay: 1.077)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 732 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.