Şimdi Ara

NESCAFÉ MyCafé Kahve Makinası Migrosta 149 TL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
392
Cevap
10
Favori
94.450
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 35 tl ye french press alinir buyuk boy, yaninada mis gibi doğal kahve..Tchibo iyidir..Demlenir ve adam gibi kahve içilir..Ne bu kadar masrafa girilir nede kimyasal kahve içilir..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadtas

quote:

Orijinalden alıntı: fx1018

quote:

Arkadaşlar, benim makina geldi. Kurulumu yaptım, modu seçip temizleme moduna geçiyorum. Ama suyu bir türlü çekmiyor. Ayrıca içinden süt ölçüm kabı da çıkmadı.
    Süt ölçüm kabı sizde çıktı mı ?

Birde suyu neden çekmiyor acaba, yarın servisi arayacam ama size de sormak istedim.

bende hiç öyle bir sorun olmadı kurulumu tamamen doğru yaptığınızdan eminseniz şeffaf su kabının altında yay sistemi var makineyi aldığımdan beri bana hep emanet gibi geliyor orada bir problem olabilirmi acaba birde içecek ışığının sabit yanması lazım ışıklar yanıp sönüyorsa kapaklar, su haznesi vs. oturmamıştır süt ölçüm kabı normalde kutudan çıkıyor latte ve espresso için o ölçekle süt konuluyor

O yay mekanizmasını gördüm. Oraya bastırınca sorunsuz bir şekilde suyu atıyor dışarı. Ayrıca alt kısmı da ıslanıyor.
    Kurulumda folyoyu çıkartıyorum, kabı koyuyorum suyu doldurup yerine oturtuyorum. Başka dikkat etmem gereken birşey var mı ?
    Gözden kaçan birşey olabilir, 5-6 kere denedim hiç su gelmiyor bardağa..

ben kullanma klavuzundan bakıp direk kullanmıştım hiç öyle bir sorunum olmadı kapak açık oldumu veya su kabı boş olduğunda ışıklar yanıp yanıp sönüyor çalışmıyor düzelmiyorsada müşteri hizmetlerini aramaktan başka bir çare kalmıyor kutunun içerisinede iyice bakın ölçek olmak zorunda küçücük birşey ama üzerinde latte ve cappuccino yapmak için süt dozaj hizası var gerekli birşey

• quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar, benim makina geldi. Kurulumu yaptım, modu seçip temizleme moduna geçiyorum. Ama suyu bir türlü çekmiyor. Ayrıca içinden süt ölçüm kabı da çıkmadı.

Birde suyu neden çekmiyor acaba, yarın servisi arayacam ama size de sormak istedim.

bende hiç öyle bir sorun olmadı kurulumu tamamen doğru yaptığınızdan eminseniz şeffaf su kabının altında yay sistemi var makineyi aldığımdan beri bana hep emanet gibi geliyor orada bir problem olabilirmi acaba birde içecek ışığının sabit yanması lazım ışıklar yanıp sönüyorsa kapaklar, su haznesi vs. oturmamıştır süt ölçüm kabı normalde kutudan çıkıyor latte ve espresso için o ölçekle süt konuluyor

O yay mekanizmasını gördüm. Oraya bastırınca sorunsuz bir şekilde suyu atıyor dışarı. Ayrıca alt kısmı da ıslanıyor.
    Kurulumda folyoyu çıkartıyorum, kabı koyuyorum suyu doldurup yerine oturtuyorum. Başka dikkat etmem gereken birşey var mı ?

ben kullanma klavuzundan bakıp direk kullanmıştım hiç öyle bir sorunum olmadı kapak açık oldumu veya su kabı boş olduğunda ışıklar yanıp yanıp sönüyor çalışmıyor düzelmiyorsada müşteri hizmetlerini aramaktan başka bir çare kalmıyor kutunun içerisinede iyice bakın ölçek olmak zorunda küçücük birşey ama üzerinde latte ve cappuccino yapmak için süt dozaj hizası var gerekli birşey

Kutuyu baktım iyice , ama göremedim hiç bir türlü.. Bende yönergeleri izledim, herhangi bir eksiklik yok o zaman cihazda sorun var gibi gözüküyor..
    Bu arada içine kahve koymadım, ilk temizleme olayını su ile yapın dediği için. Onla alakalı olcağını düşünmüyorum, sonuçta cihazda ağırlık sensörü yok deposunda kahve var mı yok mu baksın..

Ben soğudum cihazdan iyice, yarın arasam sanalmarket.com ' u ürünü geri iade edebilir miyim acaba en yakın migrosa?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Kutuyu baktım iyice , ama göremedim hiç bir türlü.. Bende yönergeleri izledim, herhangi bir eksiklik yok o zaman cihazda sorun var gibi gözüküyor..
    Bu arada içine kahve koymadım, ilk temizleme olayını su ile yapın dediği için. Onla alakalı olcağını düşünmüyorum, sonuçta cihazda ağırlık sensörü yok deposunda kahve var mı yok mu baksın..

Ben soğudum cihazdan iyice, yarın arasam sanalmarket.com ' u ürünü geri iade edebilir miyim acaba en yakın migrosa?

o makine kahveyi algılamıyor zaten ilk kullanım temizleme maksatlı olduğundan boş çalıştırılıyor kahve bitince uyarıda vermez ben kullanıyorum normal üsul Nescafe içemez olduk köpüklü kahve şahane oluyor bugün Nescafe Gold yerine Jacobs denedim sıkıntı olmadı

eğer içinize sinmediyse iade edebilirsiniz nede olsa kullanılmamış sanal alışverişin kötü tarafıda o muhtemelen reyonda en son satılacak ürünü göndermişlerdir aksi halde kutu içeriği eksik olmazdı 141lirada uygun fiyat ben 189liraya almıştım fiyatın böyle düşmesine üzülmüştüm ama keşke almasaydım dediğimde olmadı bütün kış nerdeyse hergün bol köpüklü kahve içtik

• bu alet pratik güzel bir alet ,bende kahve meraklısıyım ama bazen insan uğraşmak istemiyor ,bu alet kısa sürede idare edecek kahve yapıyor,jacobs monarch cam şişe tavsiye ederim.
  • Arkadaşlar dün bende aldım makinadan. Neredeyse tüm çeşitleri denedim gerçekten hepsini harika yapıyor. Kesinlikle normal karıştırmayla alakası yok kahvenin. Bu arada Ankara'da almak isteyen Ankamall migrasda kalmamış. Sadece eryaman 5m migrosda var. Orada da sorduğumda 13 adete kalmıştı akşam. Bilginiz olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: eagle16

bu alet pratik güzel bir alet ,bende kahve meraklısıyım ama bazen insan uğraşmak istemiyor ,bu alet kısa sürede idare edecek kahve yapıyor,jacobs monarch cam şişe tavsiye ederim.

markette indirime girmiş diye Jacobs Cronat Goldu denedik kesinlikle Nescafe Golddan daha kötü Jacobs Monarch ıda mutlaka deneyeceğim Nescafe Golddan daha iyi olduğuna dair söylentiler var paket Nescafe Gold parasına kavanoz Jacobs alınabiliyor en son bayat Nescafe Gold faciasından sonra kavanozsuz kahve almam
  • 200GR ı 6 lira olan Migros Gold' u bu makinede ev halkı sevdi
  • sanalda 189 tl olmuş fiyatı açaba markettekilerede zam gelmişmidir .
  • Herkes farklı konuşuyor alıp almamak konusunda kararsız kaldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanal'dan aradılar. İsterseniz iade edebiliriz, isterseniz değiştirebiliriz dediler. Kullanamadan bende kararsız kaldım, iade etsem mi diye. Benim filtre kahveye bir sevdam yok , sabahları ve idman önceleri tadsız tuzzsuz nescafe classic içerim. Yüksek kafein sayesinde zinde kalıyorum. Şimdi bu konuşmaları gördükten sonra 2lemde kaldım.
  • 3 saatlik yetersiz uykudan sonra bu makinenin yaptığı bir küçük fincan expresso bütün gün dinç tuttu, hiç uykum gelmedi.
  • ben çok araştırdım bu alet gösterildiği gibi değil..

dışarıda içtiğiniz espresso - capuccinoyu beklemeyin...
  • Yaygın kabule göre en az 15 bar basıncı olacak makinenin Espresso yapması için, yoksa her kahveden su geçirilmiş içeceğe espresso denmiyor...
  • Bu cihaz kahveden direk suyu geçirmiyor. 15 bar klavuzda yazdığına göre.
  • ben alayım dıyorum 189 gosterıyor sanal markkette kampanya bıttımı acaba
  • Arkadaşlar,

Biraz alakasız olacak ama bizde geçen sene Esse'nin kahve makinasından almıştık. Aslında gayet güzel yapıyor kahveyi ama iç aksamları plastik olduğu için kahvenin içine plastik kokusu bırakıyor. Bu nedenle şu an bir köşede duruyor. Bu kokudan kurtulmanın bir yolu var mıdır? Bana bir tavsiyede bulunacak olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cocus

Arkadaşlar,

Biraz alakasız olacak ama bizde geçen sene Esse'nin kahve makinasından almıştık. Aslında gayet güzel yapıyor kahveyi ama iç aksamları plastik olduğu için kahvenin içine plastik kokusu bırakıyor. Bu nedenle şu an bir köşede duruyor. Bu kokudan kurtulmanın bir yolu var mıdır? Bana bir tavsiyede bulunacak olan var mı?

http://www.doityourself.com/stry/removing-a-plastic-smell-from-a-coffeemaker

Şurada yazılanlara göre,

1)Önce su haznesini beyaz sirke ile doldurmanız, kahve filtresini yerinden çıkarmanız
    Sonra cihazı çalıştırıp, önden sirke çıkana kadar bir bardağa alıyorsunuz, yani cihazın tüm bağlantılarından sirke geçmiş oluyor.
    Cihazı içinde sirke ile bu şekilde 20 dakika bekletiyorsunuz.

2)Sonra hazneyi boşaltıp, içine sürekli su koyarak makinedeki sirke kalıntıları temizlenene kadar döngüye devame diyorsunuz.

3)En son kahve koyduğunuz hazneyi ve filtreyi sabunla yıkayarak oradaki eski kahve kalıntılarını temizliyorsunuz.

• bana da plastik ve sıcak su ikilisi sağlıklı gelmiyor.belki iş görüyordur ama nasıl ki damacana şişeleri insanı kıllandırıyorsa bunda daha fazla o şüphe var.zaten incelediğinde komple plastik aksamlı yazıcıları andırıyor,sök tak parçalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aktuz

quote:

Orijinalden alıntı: cocus

Arkadaşlar,

http://www.doityourself.com/stry/removing-a-plastic-smell-from-a-coffeemaker

Şurada yazılanlara göre,

1)Önce su haznesini beyaz sirke ile doldurmanız, kahve filtresini yerinden çıkarmanız
    Sonra cihazı çalıştırıp, önden sirke çıkana kadar bir bardağa alıyorsunuz, yani cihazın tüm bağlantılarından sirke geçmiş oluyor.
    Cihazı içinde sirke ile bu şekilde 20 dakika bekletiyorsunuz.

2)Sonra hazneyi boşaltıp, içine sürekli su koyarak makinedeki sirke kalıntıları temizlenene kadar döngüye devame diyorsunuz.

3)En son kahve koyduğunuz hazneyi ve filtreyi sabunla yıkayarak oradaki eski kahve kalıntılarını temizliyorsunuz.

Teşekkür ederim. Yarın bir şişe sirke kapıp deneyeceğim. Beyaz sirke dediği elma sirkesidir heral.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.