Şimdi Ara

NESCAFÉ MyCafé Kahve Makinası Migrosta 149 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
393
Cevap
10
Favori
94.447
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • NESCAFÉ MyCafé Kahve Makinası Normal fiyatı 249 Tl idi, hafta sonları 199 TL ye düşüyordu Migros'ta. Az önce Ataşehir Migrosta 149 TL etiket vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taytaylan -- 9 Mart 2013; 12:36:21 >

• Süper fiyat başka Migroslarda gören var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rodmank

Süper fiyat başka Migroslarda gören var mı?

Migros sanalmarkette club cart ile 142 diyor. ama Elazığda olduğum için ben alamıyorum çünkü seçili illerde yok. Bari siz alın
    "Kahve yalnızların dostudur çay kalabalığı sever"
  • Acaba bu hangi kave ile yapılıyor?
    Canım çekti :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: umityasar

Acaba bu hangi kave ile yapılıyor?

Granül kahve ile.

Filtre kahve makinesi var ama alıyorum teşekkürler haber için. Masrafa soktunuz gene.
  • 144.5 tutuyor sanal marketten alınca hizmet bedeli dahil bu ürünü kullananlar yorum yapsa güzel olur benim kuzen almıştı 187 tl bozuldu iade etti şimdi o yüzden sipariş vermiyorum birde o 2 gün kullandı sütü çok ısıtmıyor diyordu ama tabi uzun süreli kullanan varsa yorumlarını alsak fena olmaz . birde nescafeden başka kahve ile çalışmaz muhabbeti var .
  • Biz isyerinde 1 yıldır kullaiyoruz. Nescafe gold uzerinden basincli sicak su gecirerek kahve yapiyor. Yaptigi sade kahve suya atip karistirmaya gore cok guzel oluyor. Uzerinde 2-3 mm krema ve kopuk oluyor. Bizim kullanim sikligimiz 6 ayda yaklasik 3000 bardak (koliyle kagit bardak kullaniyoruz ordan hesapladim). Cappucino ve lattesi biseye benzemiyor. Bizim kullanma sikligimizla henuz ariza yapmadi. Bir de en onemlisi nescafe golddan baska kahve kullanmayin deniyor ama biz aylardir Maxwell House kullaniyoruz. Lezzeti cok daha guzel, fiyati da cok uygun.

• quote:

Orijinalden alıntı: tyanik

Biz isyerinde 1 yıldır kullaiyoruz. Nescafe gold uzerinden basincli sicak su gecirerek kahve yapiyor. Yaptigi sade kahve suya atip karistirmaya gore cok guzel oluyor. Uzerinde 2-3 mm krema ve kopuk oluyor. Bizim kullanim sikligimiz 6 ayda yaklasik 3000 bardak (koliyle kagit bardak kullaniyoruz ordan hesapladim). Cappucino ve lattesi biseye benzemiyor. Bizim kullanma sikligimizla henuz ariza yapmadi. Bir de en onemlisi nescafe golddan baska kahve kullanmayin deniyor ama biz aylardir Maxwell House kullaniyoruz. Lezzeti cok daha guzel, fiyati da cok uygun.

Youtubedaki adam pek önermiyor. Özellikle sadece nescafe kullanındoğı içindi ama başka kahvelerde sorun olmuyorsa olabilir
    http://www.youtube.com/watch?v=dfVEPTeKLdk

• Burda
     NESCAFÉ  MyCafé Kahve Makinası Migrosta 149 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi t_tunccan -- 9 Mart 2013; 14:30:34 >
  • en ucuz yakala.co daydı orda bile 199a gitti.düşünene varsa sıcak fırsat.
  • Birazdan bakmaya gideceğim inşallah vardır :)
  • Beylikdüzü migros 141 tl etiket vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Söylev

quote:

Granül kahve ile.

Filtre kahve makinesi var ama alıyorum teşekkürler haber için. Masrafa soktunuz gene.

+1 al bendende o kadar.
    Malatya da arkadaşa aldırrtım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi t_tunccan -- 9 Mart 2013; 15:17:23 >
  • quote:

quote:

Granül kahve ile.

Filte kahve makinasında bayatta olsa en azından kahve içiyorsunuz. Bu ürünü alıp sağlığınıza zararlı granül kahve kullanım sıklığınızı artırmayın. Güzel güzel filtre kahve makinasında kahve için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoDRaC

quote:

quote:

Granül kahve ile.

Filte kahve makinasında bayatta olsa en azından kahve içiyorsunuz. Bu ürünü alıp sağlığınıza zararlı granül kahve kullanım sıklığınızı artırmayın. Güzel güzel filtre kahve makinasında kahve için.

Filtre kahvenin yeri ayrı tabi. Yanlız bu makina sabah çıkarken kullanmak için çok iyi. Temizlik derdide yok. 2 ayda bir 200 gr granül kahve alıyorum ek olarak makinanın bi zararı olmayacak. Tek sorunu su tankı 3 fincan çıkarıyormuş. Büyük olsaydı iyiydi.

• Güzel fiyat..

Biraz daha düşmesini beklicem.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NoDRaC

quote:

quote:

Granül kahve ile.

Filtre kahvenin yeri ayrı tabi. Yanlız bu makina sabah çıkarken kullanmak için çok iyi. Temizlik derdide yok. 2 ayda bir 200 gr granül kahve alıyorum ek olarak makinanın bi zararı olmayacak. Tek sorunu su tankı 3 fincan çıkarıyormuş. Büyük olsaydı iyiydi.

temizlik derdi yok derken hiçbi parçasını temizlemeye gerek yok mu. suyun kahvweden geçtiği yeri falan

• Sanal mağaza taksit yapıyor mu?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.