Şimdi Ara

NESCAFÉ MyCafé Kahve Makinası Migrosta 149 TL (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
393
Cevap
10
Favori
94.433
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ankara ankamall 5m migrosta gun itibariyle 189 a gördüm almak isteyen içi... ben almadım...
  • ben sıfır 150ye satıyorum bilginize..
  • migrostan 2 gün önce 179 tlye aldım.istanbul starcity avmden. 3ü bi aradadan iyi, suya kattığımızdan da iyi, proffesyonel makinalar ile karşılaştırılamaz. ancak bizim tad ve lezzette en iyi ihtimalle granür kahve olarak değişiklik yapabilirsek iyi olur. mesela techibo, mesela nescafe cap colombie, vb. özellikle nescafe cap colombieyi çok övüyorlar. sizinde tecrübe ettiğiniz kahve markası varsa paylaşırsanız iyi olur :) migros gold hariç :)

http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/2004493-32028-nescafe-cap-colombie-100-gr
  • Şuan Migros dahil çoğu yerde fiyat 249.00 TL. Bahsedilen fiyatlardan eser yok...
  • Simdi Migros tayım Kayseri burda da eser yok mslf düşmesini bekleyeceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hepsiburada 260tl bu fiyata almak ne kadar mantıklı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dellopos -- 11 Mayıs 2014; 16:00:38 >
  • Farklı marka kahve kullanan daha iyi olduğunu düşünen varmıdır bu kahve makinesiyle?

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkerbb

Farklı marka kahve kullanan daha iyi olduğunu düşünen varmıdır bu kahve makinesiyle?

+1 tavsiye bekliyoruz.
  • Migros'ta dönem dönem indirimler oluyor takip etmek gerek, geçen cumartesi 209 tl ye indirime girmişti money kart bonusları ile 174 tl ye geldi...bu arada Hakkaten şahane bir cihaz, arkadaşım uzun süredir kullanıyordu bende indirim görünce kahve tiryakisi olmamama rağmen aldım ve sanırım bağımlısı olduk

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkerbb

Farklı marka kahve kullanan daha iyi olduğunu düşünen varmıdır bu kahve makinesiyle?

Jacobs Milicano ile gercekten cok guzel oluyor, gercek cekirdek kahve tadina yakin oluyor. Milicano dan sonra Gold la yaptiginiz kahvelere bir daha bakmazsiniz...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Söylev

Makineyi yarım çay bardağı üzüm sirkesi + su ile çalıştırdım. Daha sonra iki kez su ile. Plastik tadı gitti kahvedeki.

Bugün migros gold alıp koydum. Paket hilelimidir nedir hazne hepsini aldı neredeyse

Tad olarak otobüslerde verilen kahveye benzer bişey çıktı nescafe goldun yakınından geçemez.

Kardeş ilgili makineden bende de var? hiç Kireç giderme işlemini yaptınız mı?
    Kireç giderme için nasıl bir kireç çözüzü koymamız gerekiyor?
  • kaç sene olmuş hala severek kullanıyoruz. İlk aldığımda kahve makinesi su sızdırmaya başlamıştı . Yeni bir makine yolladılar Aradan 8 sene geçmiş... Şimdi kahve kapağı kırıldı Yeni kapak yolladılar.    Şİmdi fiyatına baktım gi inanılır gibi değil. Bizim aldığımız zamanlarda piyasadaki en uygun makinelerden biriydi mycafe . Bakayım nasıl bir makineymiş diyenler rahatlıkla alabiliyordu. :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ornapsen -- 5 Kasım 2021; 8:44:15 >
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.