Şimdi Ara

NESCAFÉ MyCafé Kahve Makinası Migrosta 149 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
392
Cevap
10
Favori
94.450
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bendee bu cihaza bakıyım diye gittim ayni paraya cok daha iyi bir cihaz aldım tek kalmış Kenwood ES331

NESCAFÉ  MyCafé Kahve Makinası Migrosta 149 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: quikcem

Bendee bu cihaza bakıyım diye gittim ayni paraya cok daha iyi bir cihaz aldım tek kalmış Kenwood ES331

iyi almışsın hocam, ben de bu fiyatlara şöyle güzel bir espresso makinası bulsam hemen alacağım ya
  • 150 TL ye satılan üründen de binlerce dolara satılan bilmem kaç bar basınçla sütü köpürten, kahve yapan makinayı da karıştırmamak lazım.

Özellikle işyerinde, büroda kullanılabilecek hoş bir ürün. 250 TL olsa düşünülür ama 150 TLye uygun görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fezalii

quote:

Bendee bu cihaza bakıyım diye gittim ayni paraya cok daha iyi bir cihaz aldım tek kalmış Kenwood ES331

iyi almışsın hocam, ben de bu fiyatlara şöyle güzel bir espresso makinası bulsam hemen alacağım ya

ben bulayım sana
    http://www.teknosa.com/urunler/720130049/kenwood-es331-cafe-charm-espresso-makinesi#f

• bende almaktqn vageçtim. ecde tchibo caffisimo var. aylardır kullanmıyoruz skt geçti kapsüllerin hep. bunun da olacağı o. o yüzden vazgeçtim
  • migrosa kadar gittim cihaz göründüğü gibi küçük değil. Almamamın 2. nedenide haftada bir temizlik gerektirmesi okulda odamda temizleyemem
  • quote:

Orijinalden alıntı: t_tunccan

quote:

quote:

ben bulayım sana
    http://www.teknosa.com/urunler/720130049/kenwood-es331-cafe-charm-espresso-makinesi#f

stokta yok sanki :)

Mesa ya yolum düşerse bir bakayım buna

• Sözüm ona sadece mycafe alacaktım ama telvenin fiyatını görünce dayanamayıp 12 ay takaitle onu da satın aldım:

Telefonda 3 adet stok olduğunu söyledikleri halde Ataşehir Genel Müdürlükte reyonda 5 adet vardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Konsantre kahvenin de makinesi çıkmış pes valla, çakma kahve
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

bende almaktqn vageçtim. ecde tchibo caffisimo var. aylardır kullanmıyoruz skt geçti kapsüllerin hep. bunun da olacağı o. o yüzden vazgeçtim

hocam zaten evinde caffisimo varken böyle birşey almayı neden aklına getirdin ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: twisterlife

Bu cihazı bende 3-4 ay önce Migros kampanyasından 200 tl civarında bir fiyata almıştım. Ailece çok memnunuz. Gerçekten güzel makina fakat sadece Nescafe Gold kullanma zorunluluğu biraz saçma...
    Alternatif marka kahve kullananlar marka ve nereden temin edilebileceği konusunda bilgi verebilirse çok memnun olurum.

200 gr ı 6 lira olan Migros Gold kahve aldım onunla deneyeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

quote:

Bu cihazı bende 3-4 ay önce Migros kampanyasından 200 tl civarında bir fiyata almıştım. Ailece çok memnunuz. Gerçekten güzel makina fakat sadece Nescafe Gold kullanma zorunluluğu biraz saçma...
    Alternatif marka kahve kullananlar marka ve nereden temin edilebileceği konusunda bilgi verebilirse çok memnun olurum.

sonucu paylaşırsan çok sevinirim...
  • quote:

quote:

quote:

sonucu paylaşırsan çok sevinirim...

İlk denemeyi Kaynana cappicuno ile yaptı
    Lezzetli buldu.

• İkinci denemeyi eşim expresso ile yaptı o da lezzetli buldu. Nescafe Gold olsa daha da lezzetli olurdu dedi.
    Bu arada ben çay içiyorum
  • Kaynana 2. Cappucino yu aldı ve ilkinden daha lezzetli buldu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Harikasın
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

bende almaktqn vageçtim. ecde tchibo caffisimo var. aylardır kullanmıyoruz skt geçti kapsüllerin hep. bunun da olacağı o. o yüzden vazgeçtim

hocam zaten evinde caffisimo varken böyle birşey almayı neden aklına getirdin ki ?

bu daha pratik gibi geldi. caffisiom çok uğraştırıyor havasın al ısıt sütü köpürt falan
  • quote:

Kaynana 2. Cappucino yu aldı ve ilkinden daha lezzetli buldu.

hayırlı olsun.su haznesi 0,8lt lik mi 2,0lt lik mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: smbdy

quote:

Kaynana 2. Cappucino yu aldı ve ilkinden daha lezzetli buldu.

hayırlı olsun.su haznesi 0,8lt lik mi 2,0lt lik mi acaba?

Teşekkür ederim
    0,8 Lt lik yani
    2 büyük kupa ve 1 küçük fican kadar suçıkıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

İkinci denemeyi eşim expresso ile yaptı o da lezzetli buldu. Nescafe Gold olsa daha da lezzetli olurdu dedi.
    Bu arada ben çay içiyorum

hocam çayı hangi cihazda yaptınız ve çayın markası nedir ?

f/p lütfen.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.