Şimdi Ara

NESCAFÉ MyCafé Kahve Makinası Migrosta 149 TL (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
393
Cevap
10
Favori
94.447
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çeyiz olsun diye aldım az önce, galeria migros 180tl, mayısta kullanmaya başlayacağım
    1 tane daha var, ama teşhir ürünü
  • Arkadaşlar latte olsun capucino olsun hepsine 1 kaşık süt tozu koyuyorum.Kahvenin tadı geliyor.Hazır makina kahveleri gibi oluyor.Tek kusuru süt tozu sütte erimekte zorlanıyor . Kahveyi yapınca azıcık karıştırmak gerekiyor.
  • Zaten bu üründe Migros ve Hepsiburada dışında doğru dürüst bir dağıtım kanalı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yildirimr

quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Karıncaları bile çekiyor

Bu mevsimde karınca mı olur müdür

bizim evdede yoktu bu makineyi aldıktan sonra doluştular raid tablet felan koydum heryere bir ara yok olur gibi oldular sonra daha küçükleri gelmeye başladı mutfak olduğu için rastgele ilaçlamada yapamıyoruz başımıza bela oldular:)

• quote:

Orijinalden alıntı: t_tunccan

quote:

Orijinalden alıntı: rodmank

Süper fiyat başka Migroslarda gören var mı?

Migros sanalmarkette club cart ile 142 diyor. ama Elazığda olduğum için ben alamıyorum çünkü seçili illerde yok. Bari siz alın
    "Kahve yalnızların dostudur çay kalabalığı sever"

SANALMARKETTE BULAMADIM YAZMIŞTIM Kİ
    SANALMARKETTE DEİL DE MİGROSELEKTRONİK ADLI BASKA BI SITEDEYMIS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ucgunmuhlet -- 15 Mart 2013; 14:38:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fx1018

quote:

quote:

Karıncaları bile çekiyor

bizim evdede yoktu bu makineyi aldıktan sonra doluştular raid tablet felan koydum heryere bir ara yok olur gibi oldular sonra daha küçükleri gelmeye başladı mutfak olduğu için rastgele ilaçlamada yapamıyoruz başımıza bela oldular:)

bildigimiz karınca mı yoksa beyaz beyaz şeyler mi? :)

calistigim sirkette buyuk kahve makinalari vardi ve bu tip beyaz karıncalar basmıstı makinayi ama kurtcuk demislerdi onlar icin

• http://www.tchibo.com.tr/Cafissimo-Compact-Beyaz-p400016854.html

200 liraya bu makine daha mantıklı değil mi cahillikten soruyorum yanında 20 kapsül'de hediye geliyor lezzet olarak siz hangisinizi tercih ederdiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: C3nK35

http://www.tchibo.com.tr/Cafissimo-Compact-Beyaz-p400016854.html

200 liraya bu makine daha mantıklı değil mi cahillikten soruyorum yanında 20 kapsül'de hediye geliyor lezzet olarak siz hangisinizi tercih ederdiniz ?

senin verdiğin makina öğütülmüş çekirdek kahve kapsülleri ile çalışıyor, bu ise nescafe gold gibi hazır kahve ile,

şahsi fikrim kesinlikle çekirdek kahve ile yapanlar, asıl kahve odur ama tercih meselesi tabi,

bu arada hepsiburada da delonginin bir modeli var, 199 du sanırım, cafissimo yerine onu şiddetle tavsiye ederim, kahve secmekte özgür olursunuz, kapsüle bağlı kalmazsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: BuZZLuCK

quote:

quote:

quote:

Karıncaları bile çekiyor

calistigim sirkette buyuk kahve makinalari vardi ve bu tip beyaz karıncalar basmıstı makinayi ama kurtcuk demislerdi onlar icin

yok beyaz değil kahverengimsi normal karınca

şirkettekiler çözebilmişlermiydi sorunu

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BuZZLuCK

quote:

quote:

quote:

Karıncaları bile çekiyor

yok beyaz değil kahverengimsi normal karınca

şirkettekiler çözebilmişlermiydi sorunu

malesef, makinalari kaldirdilar

aslında karınca gibi degildi, sut tozu dokulmus gibiydi makina icine ama tabi hareketliydi hepsi

• biz karar verene kadar kampanya bitti.
    migros'larda veya başka bir yerde görürseniz 149TL'ye almak istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: laider

biz karar verene kadar kampanya bitti.
    migros'larda veya başka bir yerde görürseniz 149TL'ye almak istiyorum.

Aynen dün gittim almaya fiyat 249 tl idi:(
  • starbuckstan kahve alıp denedim ben normal üstüne kettle suyu koyup yapılandan güzeldi tabiki parası olan alıp denesin lakin çokta bişey beklmeyin .. migros kahve bim kahve ile falan içicekseniz hele boşa almayın makinayı 200 liraya yazık 3 gün kullanır kaldırırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BèRuTTì -- 17 Mart 2013; 19:50:39 >
  • Kullanan arkadaşlar. Bu makina acayip dikkatimi çekti. Normalde zaten kahve manyağı bir adam değilim, ofiste yan odamdaki arkadaşın yaptığı filtre kahve ile kendi Gold kahvemin lezzetini dahi ayıracak kadar kahve kültürüm bile yok. :) Ama sütlü ve köpüklü kahveleri severim. Bu cihazın da yaptığı kahveler dikkatimi çekti ve almak istiyorum. Şu an Afyon Migros'ta 189 TL ama kalkıpta 149 TL'ye düşşerse diye de korkuyorum açıkçası. Ne dersiniz 189 TL'ye almalı mıyım sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thedeparted -- 19 Mart 2013; 13:35:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thedeparted

Kullanan arkadaşlar. Bu makina acayip dikkatimi çekti. Normalde zaten kahve manyağı bir adam değilim, ofiste yan odamdaki arkadaşın yaptığı filtre kahve ile kendi Gold kahvemin lezzetini dahi ayıracak kadar kahve kültürüm bile yok. :) Ama sütlü ve köpüklü kahveleri severim. Bu cihazın da yaptığı kahveler dikkatimi çekti ve almak istiyorum. Şu an Afyon Migros'ta 189 TL ama kalkıpta 149 TL'ye düşşerse diye de korkuyorum açıkçası. Ne dersiniz 189 TL'ye almalı mıyım sizce?

Şuan sanalmarkette de 189 TL ama kahve sevsem de tiryaki olmadığım için almadım. Fiyatı düşerse belki alırım.

189 TL ye alınır mı dersen acelen varsa al, yoksa bir süre beklesen zararı olmaz. Fiyatı arttıracaklarını sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

starbuckstan kahve alıp denedim ben normal üstüne kettle suyu koyup yapılandan güzeldi tabiki parası olan alıp denesin lakin çokta bişey beklmeyin .. migros kahve bim kahve ile falan içicekseniz hele boşa almayın makinayı 200 liraya yazık 3 gün kullanır kaldırırsınız.

2 haftadır Migros kahve ile kullanıyoruz hem de günde 3-4 fincan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mutfakta yer yok arkadaş olsa alırdım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: thuglife

Mutfakta yer yok arkadaş olsa alırdım :)

Huyum kurusun, herşeyden çift alıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Sıcak fırsatların müdavimisin hocam :) keyifli içimler.

• quote:

quote:

Selamlar, makinayı kullananlara ve özellikle sana soruyorum Tuvnera hocam;

Cihazı aldım ve Nescafe Gold ile kullandım. Latte yaptım sadece ve ürünün kutusundaki gibi 2 parmak köpük olmadı,2-3 mm anca köpük vardı. Ayrıca faz farkı da bariz olmadı yani, altta beyaz kısım yine en fazla 2-3 mm ardından olduğu gibi kahverengi kısım ve en üstte yine 2-3 mm köpük.

Sizlerde de durum böyle mi?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.