Şimdi Ara

nerde o ryzeni bi halt sananlar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
2.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şahsen ben de onlardandım. lakin az önce kurduğum ve şu an kullandığım sistemde 1700x var ve bu nedir abi? chrome açık arkada origin kuruluyor ve cpu kullanımı %20! galiba yaptık bir hata hadi hayırlısı

edit: düzeldi gibi cpu kullanımı da azaldı bahsettiğim sorunlar da gitti sanırım alışma sürecindeymiş günahını aldık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LambayaFunfDe -- 23 Ağustos 2017; 13:59:16 >

• farkettiğim üzere nette sayfayı aşağı yukarı oynatırken ekran bozuluyor bu nedir yahu resmen rezillik resmen kazıklanmak bu intele para yedirmeyelim dedik evdeki bulgurdan olduk
  • Gerçekten çok bilimsel yorumlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu dorumu?
  • Ne güzel işte sana bilgisayar kullanmayı öğretecek.
  • arkadaş işlemcide bir anormallik yok bence sende var
  • Geriye yüzde 80 kalmış.

Yüzde 80 az mı tatlı şey?

• intel trolü block!
  • Simdi sen muhtemelem islemciye macun surdun tabi , intelden aliskanlik iste.

Ryzenlere macun yerine zeytinyagi surulur bunu yapinca islemci ile sogutucu arasindaki surtunme 0 a yakin bir deger alacagi icin sogutma islemi ciddi sekilde kolaylasacaktir.

Bunu yap sorunun cozulecektir, bir sonraki mesajim da sana dis macunu ile ram performansini arttirmayi anlatacagim.

İyi geceler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YveJhin -- 23 Ağustos 2017; 4:55:23 >
  • i5 7500 ile takaslayalım beğenmiyorsan.
  • Ne olacaktı ya ?
  • Her geçen gün biraz daha iyi anlıyorum "beyin bedava" diyen abimizi ! yazık gerçekten
  • LambayaFunfDe kullanıcısına yanıt
    Ekranda bozulma vs gibi şeylerin işlemci ile ne alakası olabilir ? ekran kartındandır o
  • sıkıntıyı anlayamadım ben %20 cok mu deniyor yoksa az mi?chrome ve operanin son surumlerinde sorun var hardware hizlandirmayi kapattim ben simdilik iyi.
  • Yazık kimin çocuğuysa...
  • Performansından memnun kalmadıysanız ryzen 5 1600 ile takaslayabiliriz. 1700x'te 8 çekirdek var ama sahte çekirdek onlar. 1600de gerçek çekirdek var. İstediğiniz zaman takas edebiliriz
  • Ekranda bozulmadan kastım hani pencereyi tutar sağa sola sürğklersin ya böyle arkada iz bırakır ondan bahsediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

Geriye yüzde 80 kalmış.

Yüzde 80 az mı tatlı şey?

Yav boşta neredeyse boşta %20 ne demek i5 ile bu ayardaysı zaten

• Beğenmiyorsanız 4770 ile takaslayalım. Inteli seversiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: YveJhin

Simdi sen muhtemelem islemciye macun surdun tabi , intelden aliskanlik iste.

Ryzenlere macun yerine zeytinyagi surulur bunu yapinca islemci ile sogutucu arasindaki surtunme 0 a yakin bir deger alacagi icin sogutma islemi ciddi sekilde kolaylasacaktir.

Bunu yap sorunun cozulecektir, bir sonraki mesajim da sana dis macunu ile ram performansini arttirmayi anlatacagim.

İyi geceler.

Lan ciddi ciddi okudum bi an

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.