Şimdi Ara

Need for Speed:The Run (Pistlere Sığmayan Yarış) [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
3.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun bekledigimiz gibi cikarsa super olur. Uzun yillardir bekledgimiz oyun gelmis olur. Hot pursuitte bence cok basariliydi bunda onun ustune ekleme yapilmissa bile yeterli olur.

Keşke yapimcilarida ayni olsaydi.
  • Takip edemiyorum artık Nfs serisini Rockstar gibi çalışanlara vuruyor kırbacı anlaşılan
  • videoları süper yapıyor bu firma ama bu kaçıncı nfs oyunu yaw? 20 falan oldumu? 3 ayda bi oyunmu çıkarıyo bunlar anlamadımki :S porsche unleashead'dan sonra takip edemedim, etmekde istemedim :)
  • Criterion games'i tebrik ediyorum DiCE nin uretmis oldugu Frosbite Engine 2 oyun motorunun butun niymetlerinden faydalanacak olmasi cok yerinde bir karar. Zira BF3 deki cevre etkilesiminin Frosbite Engine 2 sayesinde nedenli guclu oldugunu hep birlikte gorduk. Ayrica Frosbite Engine 2 nin en buyuk iki ozelligi Need for Speed:The Run gibi bir araba yarisi icin bicilmis kaftan. Frosbite Engine 2 deki (Real Time) Gercek zamanli cevre etkilesimi sayesinde oyun tarihinin en gercekci arac kazalarini gormek mumkun olucak, tabi arac kazalarinin yaninda bir cok farkli sekillerde akil almaz gercek zamanli cevre etkilesimleride bizi bekliyor. Ayrica ikinci olarak Frosbite Engine 2 nin bir baska mahiretli oldugu ic dinamiklerden biriside isiklandirma, bu konuda neredeyse uzerine yok denilebilecek duzeye getirdi DiCE bu oyun motorunu. Bilhassa gece yarislarinda isiklandirma sayesinde inanilmaz gorsellik ve atmosfer sunacagindan en ufak endisem yok. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 30 Nisan 2011; 7:10:03 >
  •  Need for Speed:The Run (Pistlere Sığmayan Yarış) [ANA KONU]

Need for Speed:The Run (Pistlere Sığmayan Yarış) [ANA KONU]

• Bu adamlar napiyor boyle senede 2 oyun,kac tane studyo var nfs gelistiren.
  • quote:

Orijinalden alıntı: phantom_coal

Bu adamlar napiyor boyle senede 2 oyun,kac tane studyo var nfs gelistiren.

eskiden tek stüdyoydu,şuan 3,biri oyun yayınlarken diğerleri vakit kazanıp daha uzun süre çalışıp daha iyi yapımlar yapıyorlar artık, COD mantığı... EA ipleri alıyor tekrar eline,nfs yeniden dirildi,infinity ward u tarumar etti kendi bünyesine kattı (ki zaten eskidende kendine aitti),battlefield 3 .. oyyy oyy oyyy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vampire Lestat -- 30 Nisan 2011; 8:30:55 >
  • Yeni nesilde most wanted tarzı oyun neden yapmazlar anlamak imkansız. inş. bu haber dogrudur ve en kısa zamanda çıkar.

resimdeki helikopter arabaya ateş açmış. NFS tamamen yeni bir mantığa yöneliyor
  • Midnight Club L.A Complete Edition ayarı bir şey olsa süper olur....
  • Need for Speed ProStreet 2007

skate 2007

NBA STREET Homecourt

Need for Speed Carbon

Need for Speed Most Wanted

Need for Speed Underground 2

Need for Speed Underground

Need for Speed Hot Pursuit 2

bu adamlar en son 2007 kış ayında oyun çıkartmış Need for Speed:The Run üzerinde çalışacak çok zamanları olmuş çok deli bir oyun gelebilir içimdeki ses son hot pursuit ve most wanted kırması bir oyun gelecek diyor
  • Trailer'a güven olmaz gameplay verin bize
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaMN_Y0U

Trailer'a güven olmaz gameplay verin bize

hocam e3 ten önce ilk videolar gelmeye başlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

Üç ayrı forumada aynı yorumu yazdığım için özür dileyerek burayada alıntılıyorum görmeyenler için zira faydalı olacağını düşünüyorum.

"Bu arada son dönemde çıkan NFS'ler hakkında kafa karışıklığını bir nebze gidermek adına birşeyler yazmak istiyorum.Öncelikle bu kısa aralarla oyun çıkarma işine Shift neden oldu.EA Undercover faciasından sonra çıkarttığı "simülasyon" Shift'den beklenmeyen satış rakamlarını görünce "evet bu şekilde de satabiliyormuş" dedi.Ardından oyunun asıl Arcade fanları homurdanmaya başladığında Hot Pursuit hazırlandı bu sırada EA şöyle bir strateji izledi "Shift" i ayrı bir marka haline getirip(Gran Turismo,Forza vs Shift) her sene kasım ayında normal olarak çıkan Arcade NFS'lere devam etmek.Yani yakında "NFS" adından tamamen kurtulmuş Shift serisi mart/nisan ayına kapak atıp 2 yılda 1 kez gelecek bu sırada her kasım ayında "Arcade" bir NFS görme şansımız olacak.

Bunun bize faydası yapımcılar değişik olduğu için kalite düşmeyecek EA bandrollü simülasyon isteyen sim arcade isteyen arcade yarış oyununa sahip olacak yani aslında sürekli NFS çıkıp durmayacak siz zevkinize göre yılda 1 oyunda alabileceksiniz."

Edit: Oyun Frostbite 2 kullanıyor yapımcı Black Box.

Hala senede kaç oyun çıkıyor diyen sevgili arkadaşlar şunu okursanız kafanızda soru işareti kalmayacağını düşünüyorum.

Oyunun konsepti çok ilgi çekici San Francisco'dan New York'a kadar dur durak bilmeyen grafikleri güzel bol modifiyeli araçları ve aksiyonu barındıran bir oyun hayal ediyorum gerçekten çok harika şeyler üretebilir Black Box eğer yeniden "bu seri bizim" demek istiyorlarsa ellerinde harika bir fırsat var.

• Tinúviel hocam haklısınız ea ara dönemi boş geçmek istemedi ve arada hot pursuit gibi müthiş bir oyunda geldi diğer yandan Black Box'ın 2007 kış döneminden beri yeni oyunları yok eğer bu dönemi sadece Need for Speed:The Run için kullandılarsa yani 4 yıllık bir zamanı sadece bu oyuna ayırdılarsa inanılmaz bir oyun gelir
    frostbite 2 ve araç hasarı bu biz hasar sever oyuncuları heyecanlandırmaya yeterde artar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 30 Nisan 2011; 21:53:25 >
  • en çok korktuğum şey undercover gibi güzel reklam yapıp sonra saçmalamaları inşallah bu olmaz. ayrıca midnight club l.a. deki gibi bir direksiyon desteği istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: antking

en çok korktuğum şey undercover gibi güzel reklam yapıp sonra saçmalamaları inşallah bu olmaz. ayrıca midnight club l.a. deki gibi bir direksiyon desteği istiyorum

sanmam dostum,undercover rezaletinden sonra EA Black Box ı devre dışı bıraktı,adamlar yıllardan sonra ilk kez oyun yapıyor,ellerine yüzlerine bulaştırmamak için özel çaba sarf ederler gibime geliyor..bide EA NFS nin imajını iki yılda zar zor tekrar düzeltti,tekrar bozmak istemezler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vampire Lestat -- 1 Mayıs 2011; 14:13:15 >
  • Sınırsız modifiye isteriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: antking

en çok korktuğum şey undercover gibi güzel reklam yapıp sonra saçmalamaları inşallah bu olmaz. ayrıca midnight club l.a. deki gibi bir direksiyon desteği istiyorum

Elbette böyle bir ihtimalde var tabi ama Undercover'ın yapıldığı koşullarla şu anki durum baya farklı.O zaman NFS Carbon'dan itibaren bir düşüşe geçmişti ve ısrarla oyunları Black Box yapıyordu Pro Street'de konsept değiştirelim dediler 8-9 aylık geliştirme süresiyle ellerine yüzlerine bulaştırdılar sonra eskiye dönüş yapalım dediler yine kısa gelişim süreci yeterli olmadı ve Undercover gibi vasat bir oyun sundular.Sonra Black Box'ın tepe yöneticisi değişti ve onlara biraz dinlenme fırsatıyla birlikte PC'ye çıkan NFS: World ü geliştirme hakkını verdiler NFS: World Black Box için hataları görme oyunu oldu devasa bir map tasarlayıp bunu oyuncuya iyi sundular ve bu sırada gerçek NFS serisi toparlandı(Shift,Hot Pursuit,Shift 2) Black Box'a iyi bir grafik motoruyla birlikte iyi bir atmosfer sundular şu anda eskiden en iyi yaptıkları işi yapmaları yeterli olacak.İnsanlar sürüş özellikleri oyuncuyu sinir etmeyen grafikleri doyurucu ve en önemlisi araç-oyuncu bütünlüğü iyi bir oyun istiyor.Frostbite 2 eğerki iyi kullanırlarsa zaten en iyi NFS görsellerini sunacaktır.Burada önemli olan Underground serisi ve Most Wanted gibi kullandığınız arabaya "işte bu benim arabam" diyebilmemiz ayrıca klişe olmayan eğlenceli bir senaryo bol modifiye seçeneğide geri gelirse özlediğimiz tadı alacağımızı düşünüyorum ben.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.