Şimdi Ara

Need for Speed:The Run (Pistlere Sığmayan Yarış) [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
3.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • video harika görünüyor. hot pursuiti çok beğendim takaslamaya hiç niyetim yok . nfs kendini düzeltmeye başladı . harika bir oyun daha oynayacağız !!
  • Beklediğim Nfs Tarzı
  • NFS Planet ten

It's called The Run. An illicit, high-stakes race across the country. The only way to get your life back is to be the first from San Francisco to New York.

No speed limits. No rules. No allies. All you have are your driving skills and sheer determination as you battle hundreds of the world's most notorious drivers on the country's most dangerous roads.

In Need for Speed The Run, you'll weave through dense urban centers, rocket down icy mountain passes and navigate narrow canyons at breakneck speeds, all the while evading a relentless police force prepared -- and willing -- to use lethal force to take you down. In stores November 15.

İçeriğe bakılırsa uzun süredir seriden beklenen birşey gelecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MtkP HuSnU

NFS Planet ten

It's called The Run. An illicit, high-stakes race across the country. The only way to get your life back is to be the first from San Francisco to New York.

No speed limits. No rules. No allies. All you have are your driving skills and sheer determination as you battle hundreds of the world's most notorious drivers on the country's most dangerous roads.

In Need for Speed The Run, you'll weave through dense urban centers, rocket down icy mountain passes and navigate narrow canyons at breakneck speeds, all the while evading a relentless police force prepared -- and willing -- to use lethal force to take you down. In stores November 15.

İçeriğe bakılırsa uzun süredir seriden beklenen birşey gelecek.

Teşekkürler Hüsnü, ben de özet olarak tercüme edeyim, İngilizcesi olmayanlara:

Ülkenin (Amerika) bir ucundan öteki ucuna kovalamaca şeklinde geçecek. San Francisco'dan New York'a kadar ki birinci gelirse hayatı kurtulacak.

Hız sınırı yok, kural yok, ittifak yok. Tek yapmanız gereken ülkenin tehlikeli yollarında dünyanın nam salmış yüzlerce sürücüsü ile mücadele etmek.

• quote:

Orijinalden alıntı: GkhnFB

Aynen ya, pist oyunları sıktı dön dön, sokakları istiyoruz

Zaten NFS'nin Simulasyon oyunu çıkarması hataydı.Sonuçta "Hıza ihtiyacımız var" başlığıyla çıkmış bir seri.Simulasyon oyunlarını Need For Brake olarak çıkarabilirlerdi
  • Most wanted ve Hot Pursuit karışımı bir oyun olacak galiba..Nfs nin de sonunda Hot pursuitle özüne dönmesi ve ardından böyle bir oyununun gelecek olması oldukça sevindirici...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 29 Nisan 2011; 17:01:16 >
  • sanki biraz apocaylps havası sezdim patlayan binalar falan split second da denebilir
  • Nfs benim için Most Wanted dan sonra bitti ( çoğu kişi için böyle )

bakalım çoğu kişinin kalbini kazanabilcekler mi
  • Oyunda biraz Gumball 3000 havası sezdim. Bununla birlikte polisler yolumuzu kesmek için farklı yöntemlere başvuracaklarmış gibi geliyor. Yarışlar da uzun soluklu olacak gibi. Güzel birşey gelir inşallah.
  • Oyun duyuruldu başlığı düzeltelim.

Eskiden 3 senede 1 nfs çıkardı şimdi 1 senede 3-4 tane çıkıyor
  • Üç ayrı forumada aynı yorumu yazdığım için özür dileyerek burayada alıntılıyorum görmeyenler için zira faydalı olacağını düşünüyorum.

"Bu arada son dönemde çıkan NFS'ler hakkında kafa karışıklığını bir nebze gidermek adına birşeyler yazmak istiyorum.Öncelikle bu kısa aralarla oyun çıkarma işine Shift neden oldu.EA Undercover faciasından sonra çıkarttığı "simülasyon" Shift'den beklenmeyen satış rakamlarını görünce "evet bu şekilde de satabiliyormuş" dedi.Ardından oyunun asıl Arcade fanları homurdanmaya başladığında Hot Pursuit hazırlandı bu sırada EA şöyle bir strateji izledi "Shift" i ayrı bir marka haline getirip(Gran Turismo,Forza vs Shift) her sene kasım ayında normal olarak çıkan Arcade NFS'lere devam etmek.Yani yakında "NFS" adından tamamen kurtulmuş Shift serisi mart/nisan ayına kapak atıp 2 yılda 1 kez gelecek bu sırada her kasım ayında "Arcade" bir NFS görme şansımız olacak.

Bunun bize faydası yapımcılar değişik olduğu için kalite düşmeyecek EA bandrollü simülasyon isteyen sim arcade isteyen arcade yarış oyununa sahip olacak yani aslında sürekli NFS çıkıp durmayacak siz zevkinize göre yılda 1 oyunda alabileceksiniz."

Edit: Oyun Frostbite 2 kullanıyor yapımcı Black Box.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tinúviel -- 29 Nisan 2011; 18:08:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Vampire Lestat

quote:

Orijinalden alıntı: antking

sanki underground son hot pursuit karışımı sağlam hikayeli bir oyun gelicek gibi inşallah yanılmam

eveett hayırlı uğurlu olsun azizimm son baharda eski kadroyu tam kadro yine istiyorum beyler ona göre...

değineceğim bir iki nokta var, bu oyunu Black box hazırlıyor,bilmeyenler için söyleyeyim Black Box underground ve Most wanted ın yaratıcısı olan ekiptir

diğer konu,bazı arkadaşlar (sadece forumda değil,başka sitelerde de gördüm) bu ne bir yılda 3 oyun gibi laflar ediyorlar,birincisi buldukça bunuyormusunuz demek istiyorum onlara ikincisi tamam son 1 yılda 3 oyun duyurulmuş olabilir ama üçünüde yapan firmalar ayrı ve her biri en az 2-3 yıldır geliştiriliyor,yani adamların 4-5 ayda bir oyun tasarladığı yok,öyle bişe zaten imkansız

kadroda sıkıntı yok hocam yetr ki psn geri gelsin

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Vampire Lestat

quote:

sanki underground son hot pursuit karışımı sağlam hikayeli bir oyun gelicek gibi inşallah yanılmam

eveett hayırlı uğurlu olsun azizimm son baharda eski kadroyu tam kadro yine istiyorum beyler ona göre...

değineceğim bir iki nokta var, bu oyunu Black box hazırlıyor,bilmeyenler için söyleyeyim Black Box underground ve Most wanted ın yaratıcısı olan ekiptir

diğer konu,bazı arkadaşlar (sadece forumda değil,başka sitelerde de gördüm) bu ne bir yılda 3 oyun gibi laflar ediyorlar,birincisi buldukça bunuyormusunuz demek istiyorum onlara ikincisi tamam son 1 yılda 3 oyun duyurulmuş olabilir ama üçünüde yapan firmalar ayrı ve her biri en az 2-3 yıldır geliştiriliyor,yani adamların 4-5 ayda bir oyun tasarladığı yok,öyle bişe zaten imkansız

kadroda sıkıntı yok hocam yetr ki psn geri gelsin

gelir gelir.. yıllardır beklediğimiz tarzda bir oyun geliyor,PSN mi gelmeyecek

• yapımcının criterion olmaması beni biraz üzdü açıkçası umarım iyi iş çıkartırlar

Frostbite 2 kulağa hoş geliyor ama Black box ın geçmişi çok sağlam değil sanırım yada ben baya olumsuz, huysuz bir adamım

başlık düzeltildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 29 Nisan 2011; 19:56:07 >
  • Frostbite 2 mi hobaaa
  • bravo 158 binin ci oyun yolda
    hemen alalım 3 gün sonra yeni oyun çıkar onuda alalım
    işin garbi bütün oyunlar birbirinin aynı ama biz yinede almaya devam edelim
  • Arabaları sınırsız ve özgün bir şekilde modifiye edeblirsek oyun bana yeter.
  • yok efendim mostwantedden sonra gerçekten kötü oyunlar geldi fakat hot pursuit çok iyi bir oyun . çok da iyi sattı zaten
  • yakında gameplay videoları falanda gelir oyun güzel olucak gibi hot pursuit güzel oyundu ama
    şöyle şehirde geçen polis aksiyon bol modifiye vs özletti kendini gerçekten
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.