Şimdi Ara

Need for Speed:The Run (Pistlere Sığmayan Yarış) [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
3.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir süre oynar, yine bir köşeye atarız gibime geliyor.
  • İyi oldu bunu ogrendıgım 1-2 gun icinde shift2 yi almayı dusunuyodum ama pek iyi yorumlar yapılmamız oyun için hem zaten yenı oyun geliyormus artık onu beklerız onu alırız alana kadar onlinde MK9 takılırım artık :)
  • Heyecan kızışıyor ve peşinizdeki tek sorun aynasızlar değil. Yarışa girmek yalnızca bir başlangıç; sınırları aşacak, kalabalık şehir trafiğinin içinden geçecek, karlı dağlardan aşağı doğru gazı kökleyecek ve baş döndürücü hızlarla dar kanyonlara gireceksiniz.Need for Speed The Run etkileyici görselleri, sarıcı hikayesi ve en yüksek hızlarda bile yolları kucaklayan araba fizikleriyle aksiyon yarış türünü yepyeni bir seviyeye taşıyacak. Arabalar müthiş, yarışlar sıkı, hikaye ise sizi koltuğunuza yapıştıracak...Golden Gate köprüsünden Empire State binasına kadar.?Need for Speed The Run?ın etkileyici hikayesi ve verdiği gerçek aksiyon duygusuyla oyuncuları şaşırtacağını düşünüyoruz. Biz de oyunculara tam olarak bunu sunuyoruz oyuncuların saatte 320 kilometre hızla felaketle flört edecekleri inanılmaz bir yarış heyecanı? diye konuştu.

http://www.merlininkazani.com/The_Run_oyunculari_adrenaline_davet_ediyor-haber-41114p1.html

• Sonunda sokak yarışına dönüyoruz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

Sonunda sokak yarışına dönüyoruz..

zamanı gelmişti
  • carbondan sonraki nesiller vasat oyundu bana NFS nedir diye sorulacak olsa ben modifiyedir diye cevap verirdim bu oyundada sanırım araba açmalı olacak biz sokaklardakı yarışlar gibi modifiye yapmayıda özledik ancak bunu anlıyan bi ea yok yapımcı ben olsam oyun içinde modifiye bölümüne çizim yeri ayarlarım tampon far vb şekillerini kullanıcı kendisi çizip şekillendirmesi için ancak millette akıl yokki düşünebilsin.
  • Fast Five'a gittim dehşet olmuş. Belki Run nasiplenir filmden biraz
  • quote:

Orijinalden alıntı: DXM06

Fast Five'a gittim dehşet olmuş. Belki Run nasiplenir filmden biraz

Ben de bugün gittim çok güzel olmuş gerçekten yalnız anlamadığım bu bölüm seride nerede konumlandırılmış? Tokyo drift öncesine sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vcx

quote:

Orijinalden alıntı: DXM06

Fast Five'a gittim dehşet olmuş. Belki Run nasiplenir filmden biraz

Ben de bugün gittim çok güzel olmuş gerçekten yalnız anlamadığım bu bölüm seride nerede konumlandırılmış? Tokyo drift öncesine sanırım.

Evet tokyo drift'ten önce.
    Bir an tokyo driftteki elemanda gelecek sanmıştım halbuki japonu görünce anladım.

banka kasası sahnesi müthişti
    neyse konuyu dağıtmayim

• quote:

Orijinalden alıntı: 355GTS

bir süre oynar, yine bir köşeye atarız gibime geliyor.

hot pursuiti aldığımdan beri hiç kenara atmadım. üstelik career daha bitmedi hiç sıkılmadım. düşün online kodunu hiç kullanmadım. sp bitsin online müthiştir tahmin edebiliyorum. bu nfs' ye yaptığın bir hakarettir ayıp ediyorsun
  • animasyonlar iyileştirilse gider gibi ya hiç yapamadım criterion ile masaya otur çok umutluydum ama kötü başladı
  • Atmosfer çok hoşuma gitti.

• konum kilitlendi bu video daha ayrıntılı
  • Heycan verici kovalama sahneleri aksiyonu ust seviyelere cikartiyor.
  • bu oyundan çok ümitliydim videoyu izledikten sonra pek heyecanım ve ümidim kalmadı bu oyun 1 sene ertelenirse iyi bir oyunla gelebilirler belki
  • Süper olmuş. Arabalar çok gerçekçi görünüyor. Oyunun Criterion Games yaptığını okudum bazı yerlerde. Bu firmanın yaptığı her oyun oynanır. Burnout ve Hot Pursuit çok güzeldi.
  • Oyun mükemmel geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: sagropa

Süper olmuş. Arabalar çok gerçekçi görünüyor. Oyunun Criterion Games yaptığını okudum bazı yerlerde. Bu firmanın yaptığı her oyun oynanır. Burnout ve Hot Pursuit çok güzeldi.

hocam malesef criterion yapmıyor yapımcı Black Box, Criterion şu ara Crash isimli bir oyun üzerinde çalışıyor
  • shift 2 gibi olmasn da
  • İns under grnd tarzi olur arada sırada hala oynuyorum. Ne zamandr ps3 de böyle oyun arıyorum ins güzel bı oyun olur.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.