Şimdi Ara

Need For Speed: Shift (ÇIKTI) Team Racing Pack yayinlandi (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.352
Cevap
1
Favori
413.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: xX_Warlock_Xx

Ben mi yanlış biliyorum yoksa millet mi yanlış yorum yapıyor Oyunu bildiğim kadarıyla EA yapmıyor ( Shift için bu sözüm )
    Doğru. Millet oyun hakkında yazılanları araştırmadan sadece resimlere bakarak ön yargıyla yanlış yorum yapıyor. NFS: Shift'in GTR ekibi tarafından yapılmakta olduğunu bir kez daha hatırlatmakta yarar var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Snakef1

ss'ler gridi çok andırıyor

Ama asla onun gibi olamaz.
    Ve kesinlikle GRID gibi optimize olamaz
  • Her sene aynı yalanlar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: nForcer

quote:

Ben mi yanlış biliyorum yoksa millet mi yanlış yorum yapıyor Oyunu bildiğim kadarıyla EA yapmıyor ( Shift için bu sözüm )
    Doğru. Millet oyun hakkında yazılanları araştırmadan sadece resimlere bakarak ön yargıyla yanlış yorum yapıyor. NFS: Shift'in GTR ekibi tarafından yapılmakta olduğunu bir kez daha hatırlatmakta yarar var.

O zaman bu oyundan beklentilerimizi yükseltebiliriz

• yaw illaki pist yarışı yeter arkadaş yapamıyonuz.underground 2 yi yeni grafikle çıkar oynayalım
  • SS ler gayet güzel görünüyor bence. Bide çamur atmasanız olmaz özenti diye. EA games te yıllardır bu pazarın içinde bunu hepiniz biliyorsunuz. Evet most wanted dan sonrası kesinlikle rezaletti ama bu sefer oyun emin ellerde güzel oyun olacağından hiç şüphem yok..
  • Öküz bile düştüğü çukura 2 kere düşmez,EA kaç kere düştü.Oyunu başkasına yaptırmakla daha mı iyi etmiş olacaklar yoksa battıkları çukura gömülüp kalacaklar mı hep beraber göreceğiz....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pir

Her sene aynı yalanlar...

evet ondan dolayı hiç umudum yok
  • most manteddan sonra çıkanların alayı yalan.
  • quote:

Orjinalden alıntı: erenulasdurlu

Öküz bile düştüğü çukura 2 kere düşmez,EA kaç kere düştü.Oyunu başkasına yaptırmakla daha mı iyi etmiş olacaklar yoksa battıkları çukura gömülüp kalacaklar mı hep beraber göreceğiz....

süper yorum herşeyi cok güzel anlatmış arkadaş
  • quote:

Orjinalden alıntı: zerolife

quote:

quote:

Biz ne kadar yazarsak yazalım millet okumadığı için direk yazıyor ... Milletin EA'ya öfkesi öyle büyük ki direk EA'ya Yine EA işin başında olsaydı umutlanmazdım ama GTR yapımcıları işin içinde olduğu için güzel olacak gibi geliyor

Bu arada millet EA çıkartmasın iğrenç oyun olacak diyor da size ne ki ? Bırakın EA çıkartsın ... Sizi ne ilgilendiriyor EA'nın oyun yapması ... Belki adam gibi bişeyler yapacaklar ... Hayır anlamıyorum ki ... EA oyun yapmasın diyolar ... Size ne kardeşim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8BEF0F32F -- 17 Şubat 2009; 14:23:36 >

• aslında need for speed portalında email vermişler ..düşündüklerinizi bize yazın diye..bi mail atsakmıki bu fikirler konusunda?
  • gene hiç bi şeye benzemeyecek yazık
  • Sistemleri yenilememin zamanı geliyor ...artık 4gb.ram'in zamanı geldi..
    nitro ve world online güzele benziyor,inşallah hayal kırıklıgı yaratmazlar..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mehmet.Fatih

Grid i andırmıyor..Zaten Grid

• Halen umudum yok her sene SS ler geliyo güzel diyoruz ama oyun bir şeye benzemiyo bakalım bu seneki oyun UNDERCOVERDAN DAHA KÖTÜ OLUCAK MI
  • En son NFS 5:Porsche'da iç skin vardı galiba, ondan sonraki serilerde yoktu.Shift'te olması büyük başarı.Fikir kimin aklından çıktıysa :cg

Görüntülere bakılırsa iç skinde eklenince 15GB olur gibi...
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: zerolife

quote:

quote:

Biz ne kadar yazarsak yazalım millet okumadığı için direk yazıyor ... Milletin EA'ya öfkesi öyle büyük ki direk EA'ya Yine EA işin başında olsaydı umutlanmazdım ama GTR yapımcıları işin içinde olduğu için güzel olacak gibi geliyor

Bu arada millet EA çıkartmasın iğrenç oyun olacak diyor da size ne ki ? Bırakın EA çıkartsın ... Sizi ne ilgilendiriyor EA'nın oyun yapması ... Belki adam gibi bişeyler yapacaklar ... Hayır anlamıyorum ki ... EA oyun yapmasın diyolar ... Size ne kardeşim ?

Ağzına eline sağlık dostum içimdekileri yazmışsın Yok özentiydi yok bilmem battı çıkmaz artık sizene ya Bilgisayara oyun bulamıyorsunuz piayasada adamlar bilgisayar için üç tane oyun girişiminde siz ağız göz yapıyorsunuz bende anlamıyorum yani. Sırf yorum olsun diyemi yazıyosunuz nedir

• bence ea bu pist yarislari oyun piyasasindan cekilip sokak yarislari piyasasina girmeli mesala most wanted carbon undercover gayet guzel oyunlardi ea games bu yolda devam etmeli daha iyi senaryolarla bu ise devam etmeli
  • quote:

Orjinalden alıntı: pes4 hamachi

quote:

Orjinalden alıntı: Pir

Her sene aynı yalanlar...

evet ondan dolayı hiç umudum yok

aynen valla need for speed ten umudu kestim.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.