Şimdi Ara

Need For Speed: Shift (ÇIKTI) Team Racing Pack yayinlandi (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.352
Cevap
1
Favori
413.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.virtualr.net/simbin-sms-trouble-brewing/

Buyrun buradan yakın. Simbin, NFS Shift yüzünden yasal yollara başvuracağını açıklamış. Slightly Mad Studios tarafından satın alınan Blimey! Games'in kurucuları Smbin'in kurucu çalışanları tarafından kurulmuştu ve bu firma da artık batmış olan 10tacle'in bir parçasıydı. Olası sebepler arasında SMS'nin EA ile olan yeni işbirliğinin (NFS Shift) Simbin oyunlarına yanıltıcı bir şekilde kastedildiği veya göz dikildiği yönünde.

Bu yüzden Ferrari Project yüzünden NFS Shift de güme gidebilir veya çıkması gecikebilir. Bu benim yorumum. Ayrıca haberin olduğu sayfadaki okuyucu yorumları da ilginç. Kimisi EA'nın ismi ve sermayesi ile simulasyon dünyasında Simbin'i maddi açıdan zorlayacak bir adım olduğu ve Simbin'in bu yüzden bu tip bir işi yokuşa sürme yöntemine gittiği konuşuluyor. Her ne olursa olsun Simbin'in eski oyunlarının (GTR, GTR2, GT Legends) çekirdeğini(10tacle-Blimey! Games yani SMS) oluşturan bir gruba karşı kendi yaptığı(!) oyunlara bir kasıt iddiası açıkçası acınası durumda olduğunu gösterir.

• NFS özünü kaybetti , shift ten hoşlanmayanlarda olabilir bilemiyorum ama bence underground tarzı ama daha kapsamlı bir oyuna devam edebilirdi... Grid tarzını seviyorum aslında ama gene de underground atmosferi daha yakışabilirdi.
  • İLLA UNDERGROUND TARZI OYUN İSTİYORSANIZ BU OYUNU BEKLEMEYİN!

Daha kaç kez diyeceğiz bunu, insaf artık.
  • Güzel olacağa benziyor.Bu resimlerdeki gibi olursa iyi
  • bune harbi ya Grid sslerine bakıyorum sanki , gridin başarısı baya koymuş sanırsam EA'ya öclerini almak ister gibiler Grid ayarında bi oyun yapsalar bile razıyım direksiyonla eylenelim biraz..
  • nfs serisinin bitmesi lazımdı.. grid başarılı oldu diye taklit etmek mi gerekiyor.. bitti artık yapamıyosan oyun yapamıyosundur..ea kendini küçük düşürüyor bana göre.. bu oyunda anca olsa olsa çakma grid olur öteye gidemez
  • Evet boş yorumlara devam Yarın oyun çıktığında beğenirseniz bu seferde tükürdüğünüzü yalamaya başlayacaksınız Aldırmayın istediğiniz gibi çamur atın yok taklit yok sanki grid yok bilmem ne yok bilmem keşke undergraund tarzı olsaydı hikaye bunlar kötümü işte rekabetin olması güzel bir oyun gelsinde grid gibi olsun razıyım ben simülasyon olsun yeter ki. Duyurulmayan ancak üzerinde çalışılan bir oyun daha var biliyorsunuz bunu ve yinede acayip acayip yorumlar yapıyorsunuz
  • çakma most wanted undercoverdan sonra şimdide çakma grid shift heea bu yolda devam et EA
  • Dendiği gibi simulasyon olursa Grid ile tek benzerliği ss'lerde kalır. Ancak öncelikle Simbin ve SMS arasındaki yasal işlemlerin bitmesi lazım.
  • Beyler yazılanları okumuyormusunuz ??? Oyunu GTR yapımcıları yapıyor Hâla neden EA diyip duruyorsunuz POST kasmayı bırakın artık Her konuya abuk subuk post kasanların yazdıkları yazıları okumak için tekrar girmekten bıktım Eğer yeni bilgileriniz varsa yazın yoksa bizim de zamanımızı çalmayın

• quote:

Orjinalden alıntı: xX_Warlock_Xx

Beyler yazılanları okumuyormusunuz ??? Oyunu GTR yapımcıları yapıyor Hâla neden EA diyip duruyorsunuz POST kasmayı bırakın artık Her konuya abuk subuk post kasanların yazdıkları yazıları okumak için tekrar girmekten bıktım Eğer yeni bilgileriniz varsa yazın yoksa bizim de zamanımızı çalmayın

İstersen bu yorumları görmek zorunda değilsin "Blok"la gitsin.

PS2'ye çıkmıyor ve bilgisayarımda kaldırmayacaksa -ki kaldırmayacaktır- benim için o oyun yoktur.

• bu sefer ümitliyim oyundan
  • Son verilen Screenshotlar'da kenar düzeltmeleri çok kötü geldi bana? [sm\=dry.gif]
  • quote:

Orjinalden alıntı: * Deniz *

İşte need for speed buradan kaybediyor bir dur bakalım ara ver kendini özlet sürekli bir oyun tutmazsa başka oyun deneriz mantığı nfs yi bitirdi.Bu oyun dönüm noktası olabilir belki ama yinede çok ümitli değilim artık nfs serisine şüpheyle yaklaşıyoruz.

şüpheyle yaklaşmayı bırak hiç yaklaşmıyorum ben carbondan beri
  • Anlamadığım bir nokta var. Yok özenti bilmem ne diyorsunuz da adamlar daha ne yapsın ki ? Yani araba yarışına eklenecek ekstra bir özellik bulamıyorum ben şu anda araba ve yolların değişmesi dışında. En fazla senaryo falan eklenebilir artık diye düşünüyorum. Yani orjinal olsun diyorsunuz da nasıl olacak ki bu saatten sonra orjinal. Bence araba yarışlarında yapılabilecek herşey yapıldı önceden
  • Vatana millete hayırlı olur inş
  • Bence Most Wanted ve Carbona kadar gayet iyi iş çıkarmıştı EA..
    Pro Street ve Undercover'ı oynamadım.. Pek hoşuma gitmedi görüntüler çünkü.. Youtube'de baktım zaman kaybı boşver dedim..
    Şimdi bakalım EA'sız NFS serisi nasıl olacak...
    İyi birşeyler geliyor gibi gözüküyor..
  • quote:

Orjinalden alıntı: smd

Anlamadığım bir nokta var. Yok özenti bilmem ne diyorsunuz da adamlar daha ne yapsın ki ? Yani araba yarışına eklenecek ekstra bir özellik bulamıyorum ben şu anda araba ve yolların değişmesi dışında. En fazla senaryo falan eklenebilir artık diye düşünüyorum. Yani orjinal olsun diyorsunuz da nasıl olacak ki bu saatten sonra orjinal. Bence araba yarışlarında yapılabilecek herşey yapıldı önceden
    Bence böyle demek yanlış ve günümüzün durmadan gelişen teknolojisinde "icat edilebilecek her şey icat edildi" demekten farksız olur. İlla ki her zaman yenilikçi bir yarış oyunu ortaya çıkacaktır.
  • ''GRID''
  • quote:

Orjinalden alıntı: nForcer

quote:

Orjinalden alıntı: smd

Anlamadığım bir nokta var. Yok özenti bilmem ne diyorsunuz da adamlar daha ne yapsın ki ? Yani araba yarışına eklenecek ekstra bir özellik bulamıyorum ben şu anda araba ve yolların değişmesi dışında. En fazla senaryo falan eklenebilir artık diye düşünüyorum. Yani orjinal olsun diyorsunuz da nasıl olacak ki bu saatten sonra orjinal. Bence araba yarışlarında yapılabilecek herşey yapıldı önceden
    Bence böyle demek yanlış ve günümüzün durmadan gelişen teknolojisinde "icat edilebilecek her şey icat edildi" demekten farksız olur. İlla ki her zaman yenilikçi bir yarış oyunu ortaya çıkacaktır.

Ne biliyim. Araç içidir falandır filandır herşey var sanırım artık oyunlarda. Ha şöyle birşey yapılabilir. Arcade ile Sim'i karıştırırlar ortaya garip birşey çıkar

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.