Şimdi Ara

NEED FOR SPEED | PS4 Ana Konu | Hot Rods Update! (199. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.104
Cevap
37
Favori
118.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Arkadaşlar bu menüde oynama yapamıyor muyuz? Kafayı yiyeceğim. Diğer tarafta naraba kontrolü sağlayamıyorum. Ayrıca XBOX'da Sensivity ayarları da yapılıyor bunda onu da bulamadım :/
  • Uzun yıllar sonra ilk defa yarış oyunu aldım subaru verdi başta haritada gördüğüm yarışlara gidiyorum işte mantık bu değil mi...dikkat etmem gereken bilmem gereken şeyler varsa soyleyebilirmisiniz .bu arada çok kasvetli yaa hem gece hem yağmur arabanın rengini bordo yapıyorum siyah gözüküyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bloodstar

Selam. Uzun zamandır oynamıyordum. Bugün bi açayım dedim ama prestij yarışlarını gördüm. Bu horses for courses daha ilk yarış. Mantık nedir anlamadım. 1. Oluyorum failed her turu önde geçiyorum failed. Ne yapılacak. Prestij yarışlarının mantığı nedir.

Yarisi sag ustte yazan derecelerle (altin, gumus, bronz) bitirmen gerekiyor. Birinci olmak yetmiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar bu oyun nfs 2015 oyunu demi? ve nfs 2015 oyunu ile ilgili bir sorum olucak bu oyunda araba boyası menüsünden paint & wrap library bölümümden renk indirdim bu indirdiğim renkler ücretlimidir yoksa ücretsiz mi ? bilgi verirseniz sevinirim
  • TheMessage T kullanıcısına yanıt
    Ücretsiz.

• Tesekkur ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam arkadaşlar bu oyunda yeniyim story modu oynamak istiyorum ama menüde bulamadım nerden nasıl girilir yardımcı olurmusunuz bu arada ps4 te oynayanlar eklesın beraber oynarız psn: TheMessage8507
  • Arkadaşlar bugun yeni ps4 aldim. ikinci el nfs 2015 almak istiyorum. fakat evde internet yok. Bu oyun hala internet istiyor mu? Telefonun internetini kullandam hallolur mu bi sıkıntı yaşar miyim? Psn plus üyeliği istiyor mu onu da bilmiyorum.
  • aliry52 A kullanıcısına yanıt
    Yalnız değilsiniz hocam 😁

• skinnyman_89 S kullanıcısına yanıt
    İnternet gerektiriyor.Telefon internetiyle de olur ama telefon interneti nat sorunu veriyor bazen.Sadece hikaye modunu oynayacaksanız plusa gerek yok

• Beyler oyunu yeni aldım.Bmw m2 sahibiyim.Aracı satamıyorum.Sebebi ne olabilir? Sell çıkmıyor yani.
  • gio88 kullanıcısına yanıt
    Garajındaki ikinci arabayı seçip sonra garajındaki diğer arabalara bakarken Sell yazısını bulursun.

Bende ikinci kez aldım oyunu. Benim için bu oyunun yeri apayrı
  • neden drift yapamıyorum? eski nfs lerde hiç zorlanmazdım farklı birşeymi yapmam gerekiyor?
  • Arkadaşlar merhaba;

iki sorum var.

1- PC ve PS4 server'ları ortak mı? Atıyorum, oyunu PC'den oynayan bir arkadaşımla aynı crew'de olabilir miyim?

2- Oyunu online oynamak için aylık PSN aboneliği şart mı? PS4'te bazı oyunlar, online 'da PSN aboneliği istemeyebiliyor. Örneğin GTA V.

Teşekkürler
  • PC ve PS4 sunuculari ayri. PC'deki arkadasinla birlikte oynayamazsin.

Tek basina oynamak ve hikayeyi tamamlamak icin Plus gerekmiyor. Ancak gercek oyuncularla yarismak istiyorsan Plus olmali.

• Araba yarısı arıyorum. Ps4 için. Need for speedi önerir misiniz
  • Yeni aldım oyunu bakalım :)
  • Oyun icin internet sart mi
  • Bu oyunu aldım biraz sıkıcı geldi, yarışlara hızlı gitmenin yolu yok mu? şehirde büyük gezinip bir göreve veya yarışa gitmek çok zaman alıyor ve sıkıyor. Birde yarışlar zor gibi geldi. Çok alışamadım. Şu şehirde boş boş gezmek olmasa iyi olacakmış. Şuana kadar beğendiğim tek şey grafikleri.
  • Oyunu bugun aldim evet internet şart ne yazık ki. Telefonu modem yaptim ps4 den oynadım hic kopma felan olmadi. Yalnız ilk açılışta 2.5gb dosya çekti iliğini sömürdü telefonun 😢
  • 
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.