Şimdi Ara

NEED FOR SPEED | PS4 Ana Konu | Hot Rods Update! (197. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.105
Cevap
37
Favori
118.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    offline derken online oyunucular olmadan demek istedim. alone moda geçemiyor muyum. bir süre alone oynadım sıkıntı yoktu ordayken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: version53

offline derken online oyunucular olmadan demek istedim. alone moda geçemiyor muyum. bir süre alone oynadım sıkıntı yoktu ordayken.

Oyundaki ayarlar menusunden Play Alone diyerek tek basina oynayabilirsin. Plus varsa oyuna ilk girdiginde baska oyuncularin oldugu sunucuya atacak. Her defasinda bu sekilde ayarlardan tek basina oyna demek zorunda kalacaksin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YesilCeketli

Oyuna konsolumdaki butun hesaplarimdan sorunsuz girerken ve hicbir baglanti sorunum olmamasina ragmen oyun girisinde Joystick ekraninda "Your connection to the game server has been lost. You will be returned to the Need for Speed Network menu." hatasi aliyorum. Yardimci olursaniz cok sevinirim.

Arkadaslar oyuna hala hicbir sekilde giremiyorum bilen varsa yardim bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YesilCeketli kullanıcısına yanıt
    İnternet? Varmı hocam ps internete bağlı mı

• Space engineer S kullanıcısına yanıt
    Bagli tabi kii hicbir baglanti sorunum olmamasina ragmen ve diger oyunlara rahatca giris yapmama ragmen bu hatayi aliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: YesilCeketli

Bagli tabi kii hicbir baglanti sorunum olmamasina ragmen ve diger oyunlara rahatca giris yapmama ragmen bu hatayi aliyorum

Heralde dns ile alakalı bi sorun olabilir senin bağlantı koptu falan diyor seni ana menüyr atıyor google A youtube s yazarsanız sonuç bulursunuz heralde hocam

• Normalde bu tip postları hiç sevmem ama elimde acil satılık Thrustmaster T100 mevcut arkadaşlar ilgilenen olursa;

https://forum.donanimhaber.com/m_119605187/tm.htm
  • yeni ps4 aldım yaz indirimi çok iyiymiş gta 5 ve fifa 16 aldım,bu oyunda 59 tl fiyat çok uygun ,yorumlara baktım oyun pek tutulmamış beğenilmemiş çoklu oyuncu yok,net olmazsa oynanmıyor vs. ama bu fiyattan alınır diye düşünüyorum itirazı olan ?

• Arkadaşlar oyunda mil, km ye Nasıl çeviriliyor acaba

• mitmustafa kullanıcısına yanıt
    Oyun icindeki "Options" bolumunden yapabilirsin.

• kun_agüero_16 K kullanıcısına yanıt
    Degmez usta ben xbox kullaniyorum ea accessde olmasina ragmen oynadim begenmedim oyle yatiyor oyun.

• zaten oyunu almadım hocam buradaki olumsuz yorumları görünce ve de internet gerektirmesi var.benim netim bazen gidip geliyor o zaman da oyun açılmayacak bunları düşünüp almadım.

• arkadaşlar,
    oyunu ps store den aldım. Ps4 kurulumu ingilizce olarak yaptı. Ben almanca olarak oynamak istiyorum. ne yapmalıyım
  • Arkadaslar oyunu alicam storeden yanlız deluxe edition olanı için normal oyun olmadan açılır mı normal oyunu alıp ustune delixe edition mu almalıyım

• quote:

Orijinalden alıntı: calypso33

Arkadaslar oyunu alicam storeden yanlız deluxe edition olanı için normal oyun olmadan açılır mı normal oyunu alıp ustune delixe edition mu almalıyım

Deluxe Edition alman yeterli. Ama dikkat et Deluxe Edition yükseltmesini alma, onu alırsan oyunu da alman gerekir.

• Bu oyuna para mı veriyorsunuz? Xbox One da bedava da ondan şey ettim.

• atmacaveli A kullanıcısına yanıt
    PS4 ayarlar menusunden sistem dilini Almanca olarak ayarla.

• EA Access'e para verilmiyor muydu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sercan Ç.

EA Access'e para verilmiyor muydu?

Ahh o Ea Access hayatımı mahvetti. Laptop NFS'de kasıntı yapınca (ona rağmen 35 saat) dedim ki ben bu oyun için PS4 alırım. 15 güne kadar alıyorum. Herhalde yeryüzünde Need for Speed için konsol alacak tek kişi olacağım fakat ben böyle keyifli saatler geçirdiğimi çok az hatırlıyorum. Tabi bu anlattıklarım 1 ay içerisinde vuku buluyor. Bayramın ilk günü almıştım Access'i.

• Arkadaslar ps4 te nsf rival oyununda kol atarlari yapilmiyormu veya yapiliyorsa nasil yapiliyor

• 
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.