Şimdi Ara

NEED FOR SPEED | PS4 Ana Konu | Hot Rods Update! (206. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.105
Cevap
37
Favori
118.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • en rezil nfs diye buna veriyorum madalya yi..payback bile bundan daha iyi sayilir...bariyer fetişisti arabalarla sacma sapan bok gbi etaplarda surekli karanlik yagmur göz yoran isiklar vs vs..mesela ya ne diyeyim limana gir komteyner larin arasinda arabanin kici donmeden basini dondur aralarindan gec sonra cocuk parkina gir salincağa bin sallan bir drift yap bir evin yatak odasinda girip wc den cik nerdeyse...hangi öküz beyinli tasarlamiş sa tebrik etmek lazim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legacy of kain -- 14 Ocak 2022; 23:1:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • külüstür porche ile final yarisini defalarca deniyorsun yok tüp kamyonu cikar yok yapay zeka engeller yok virajda koç gibi bariyere kafa atan aptal arabayla uğraş..tekrara dusurmekle keyif verdigini saniyor çöpçü firma..NFS ve dolayisiyla EA oyunlarini oynamak degil en guzel tarafi SİLMEK..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legacy of kain -- 16 Ocak 2022; 20:45:59 >
  • Son yıllarda oynamaktan en cok zevk aldığım nfs buydu hatta platinlemistim. Bundan sonra heat sonra da payback gelir. Rivalstaki health barı olmasa o da idare ederdi.

Bir önceki nesilde ise nfs mostwanted 2012’yi sevmiştim.

• Oyunu bitirdim. Prestij yarışları kaldı. Bronz ödüller alınır lakin altınlar çok zor. Acaba EA veya GHOST'un çalışanları bu süreleri alabilir mi, merak ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.