Şimdi Ara

Nedir bu fahiş elektirik faturaları!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
1
Favori
7.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
161 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bana 1.bucuk aydir fatura gelmedi ariyorum 2 ay oldugunda gelmezse eski bir faturayla aydeme gidip hesap kestirebilirsiniz kendiniz dendi 2 ayda kac para kitleyecekler bilmiyorum ama 400den fazla gelirse 20bin lira verir eve gunes enerjisi paneli sistemi dosetirim kafayi bozdum artik

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Öncelikle belirteyim hiç bir tarafı tutmuyorum. Ama 2 fatura arasında çok fark varsa öncelikle kaç günlük fatura kesilmiş ve kullanım alışkanlıklarınızı kontrol edin.
    Son 3 faturam 150-160 tl arasında, son faturam %15 zamlı ama 10 gün evde yoktum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kasto_37 -- 23 Ağustos 2021; 12:35:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • suriyeli afgan gelsin istemiyormuydunuz, onların faturasını ödemek size düştü işte bu şikayet niye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fahişeliktir

• Kasto_37 kullanıcısına yanıt

10 gün ayın üçte biri eder ama zam %15 öyle mi?

• afgan-suriyeli mültecilerin harcadığını yediğ*in herşeyi işte faturalara yansıtılıyor.Devlet firmalar zaten anlaşmalı.Tek politika dikin fatura ödeyenleri.

• Haziran ayı ile karşılaştırdım, tüketim azalmasına rağmen fatura bayağı bir artmış. Her geçen gün fakirleştiğimi hissediyorum. Hatta hissetmiyor, fakirleşiyorum, gelirim zamlara yetişemiyor.

• 585₺ :(((

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Az önce geldi,135 lira

• ercuezel kullanıcısına yanıt

Haram zıkkım olsun..... Doymadı utanmazlar. Sorsan dini bütün derler. Bunlar sayesinde millet deist ateist oldu be......

• cari açık 30 milyar dolar. daha durun arkası da gelir bunun

• Faturalar artınca faturalardan kesilen Hilal Kaplan vergisi, pardon trt vergisi de artmış.

Haram zıkkım olsun.

Gariban vatandaşın parasıyla tarihi çarpıtıp izlenmeyen diziler yapıyorlar.Yandaşları zengin ediyorlar.

• her ay ortalama 120 140 tl gelen fatura bu ay 380 tl geldi .. haram zıkkım olsun ben böyle soygunculuk görmedim ömrü hayatımda

• acilen binalara güneş panelleri kurmamız lazım. kurulum maliyetlerinin elektrik faturalarının çok çok altında kaldığından eminim. son üç yılda faturalar 3 katına çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timurlénk -- 23 Ağustos 2021; 23:39:47 >
  • Ben hep 50 liralık kullaniyorum

• matrikste elektrik üretiyorlardı bizde parasını alıyorlar ...

• %15 zam olayı kesinlikle yalan, bize de aynı kullanımla 2 kat civarı fatura geldi. Zam %100'e yakın.

• Geçen ay 181 bu ay 246 lira geldi

• Madem elektrik özelleşti kardeşim kayıp kaçağın bedeli biz niye ödüyoruz önlem alsın firma herşeyi halka yüklüyorlar

• Bizim faturada iki kat yüksek geldi :(

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.