Şimdi Ara

Nedir bu fahiş elektirik faturaları!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
1
Favori
7.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
161 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biri bana anlatabilirmi, tamam ya %15 dediniz ama aynı kullanıma iki üç kat fatura bedeli gelmesinin espirisi nedir? Nasıl oluyor.

Arkadaş resmen soygun bir emekli 700-800 tl faturayı nası öder? bir bakkal 3000tl faturayı nasıl öder?

Bu vatandaş düşmanmı nedir bu yav!!!

Ama gerçekten bu işin mantıklı bir açıklaması varsa birisi yapsın. Ya da düşük fatura gelen paylaşsın. Çünkü belliki ne devlet ne de dağıtım şirketleri bu soyguna bir izah getiremeyecek, bari siz anlatın.

Edit: son günlerde, bedeli evlerinin kirasından çok olan faturalara rastladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hermes Marka Çanta -- 21 Ağustos 2021; 23:53:7 >

• Bu nasıl bir Trollük tür ya. Pess artık. Pess varya..
    Sizin yatacak yeriniz yok varya..
    Zam gelmemiş Güncelleme gelmiş.Vaybeee
    İstanbul ve Ankara Seçimleri nasıl Acıtmışsa halen Acısı çıkmıyor..
    Ülke bitmiş. Ekonomi bitmiş.. Her kurum satılmış.
    Ülke mülteciden geçilmiyor.. Helen de geliyor..
    3 kuruş Troll maaşı alacağım diye. İnsan vatanını satar mı ya. Yuhh Be Yuh....

* Adam Boş Eve 150 tl gelmiş diyor.. Utanma varsa hadi bunu da savun..

* Bu arada Maaşlı Ak trolleri Bloklayın geçin. Bunlara laf anlatamazsınız..
  • Tam emin olmamakla beraber belli bir limiti gecince katlayarak cıkıyor sanırım.
  • Evde bilgisayar varsa bak mining yapıyordur velet.
  • Kaçak elektrik.

Çetin Karabıyıktwitter
    “Su ve elektrik faturalarımı günü geçmeden ödeyeyim. Kapı, pencere açarak serinlemeye çalışayım; KAÇAK #elektrik kullanan şerefsizlerin her odada yaktığı klima, ısıtıcının parasını da ben ödeyeyim. Bir de devlet zam yapsın. Ohhh ne ala. Bizde mi böyle yapalım? Yüzde 15 nedir?”
    https://twitter.com/cetin_karabiyik/status/1178764341950193669
  • eee ülkeye getirilen afganlar taş mı yesin?

• Lüzumsuzsa söndür
  • yurdun diğer tarafı nasıl bilmiyorum
    akdeniz enerjısa yangından zarar gören elektrik santralleri bize kitlediler bu ay fahiş zam yapıldı
  • Hırsız şerefsizler çalacak vatandaş ödeyecek.

• Nedir benim bu kızlardan çektiğim

• Bu gibi durumlar sayesinde tasarruf etmeyi öğrendik.  

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-4020D9D24

Lüzumsuzsa söndür

Valla biz hiç açmadık o ampulü

• Eskiden buzdolabı yoktu lcd tv yoktu çamaşır makinesi yoktu hepsinden önemlisi lamba yoktu lamba millette bas bas lambaya sonra fatura çok geliyor ee gelecek tabi herşeyin bir bedeli var
  • Trt payı filan da var.. Hilal hanım ve benzeri insanların maaşları var trtde
  • Doğu'da çoğu ahırlarda bile ısıtıcı varken, her odada bir klima varken; Batı'da bir vantilatör + bir bilgisayar açıkken minimum 200+ TL ödüyor vatandaşlar. Adalete gel. Sorsan mağduruz hesabı... Yersen...
  • Yetmez ama evet

• 10 gundur yazlikta olmamiza ragmen 760 TL fatura geldi evet saka gibi yanlis duymadiniz.

• yarısı devlete diğer yarısı 5 mütehhite. Bu toplum adamın sarayda uyumasına gocunmuyor. Beter olsunlar. Yerin dibine batsın bu toplum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-4020D9D24

Lüzumsuzsa söndür

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.