Şimdi Ara

Neden HEPAR'a oy vermiyoruz.? (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
247
Cevap
0
Favori
9.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben vatansever gözüyle bakıyorum sen nankör gözüyle bakıyorsun.

Osmanlıyı sevmiyorsun hikâyeden de atalarımız deme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • he he chplileri suçlamalıyız akgence bak ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: haylaz__

Ben vatansever gözüyle bakıyorum sen nankör gözüyle bakıyorsun.

Osmanlıyı sevmiyorsun hikâyeden de atalarımız deme

Nankör sana ve senin paşababalarına benzer. Cumhuriyetin neyi var neyi yoksa babalar gibi satıp geliriyle ekonomiyi güya düzeltmiş gibi gösterip memleketi beton yığınına çevirdiniz. Ne bir fabrika, ne başka bir şey kurdunuz. Samanı bile ithal ediyorsunuz. Utanır insan, edep!

Kime atam diyip kime demeyeceğimi de sana soracak değilim. Ne sanıyorsan kendini! Haddini bilmez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepar nedir Osman pamukoplu boş konuşanın. Teki haydar baş tan bir farkı yoktur

Boş konuşan. Laf ebeside olmadığından saçmalayan. Biri

Ada'm ömrü askeriyenin nimetlerinden faydalanarak rahat ve huzur içerisinde lüks içerisinde olduğundan bırak Türkiye'yi oturduğu semtin nabzını tutmaktan acizdir

Osman pamukopluymuş kimdir hiç kimsedir öle olmasada devam edecektir

Anca ATA'ma ile gelecek biridir seçilecek kalite den karizmadan ideolojiden yoksun

Adı üzerinde paşa köpek kadar haysiyeti yoktur fikrimce

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CHP üyelerinin yarısı siyasetten nemalandığı için kılıçdaroğlunu destekliyor. Bütün CHP HEPAR a destek vereciği söyleyip siyasetten çekilse AKP ye alternatif tek parti olur. Ülkemizde AKP nin kazanmasının nedeni güçlü muhalefetin olamaması. Halk mecburen veriyor kan emicilere

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu şahıs troll beyler takmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: haylaz__

zoruna gitti beyefendinin atalarına saygılı ol haddini bil o ucube dilini heryere uzatma

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepar ideolojisi iyi MHP alternatifi hatta daha iyi

• Sen ver kardeş oyları bölmeye niyetim yok.Boş oy atmakla aynı şey.
  • real_madrid_ kullanıcısına yanıt
    Tamam kardeş, sen chp ye ver terörist cenazesine gitsin, mhp ye ver kaseti çıkınca iktidara yancı olsun. Durumdan da hiç rahatsız olma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ülkücüadam

Tamam kardeş, sen chp ye ver terörist cenazesine gitsin, mhp ye ver kaseti çıkınca iktidara yancı olsun. Durumdan da hiç rahatsız olma.

Haburda terörist karşılayanlarda chpliydi değil mi?Türk milliyetçiliğini ayaklar altına alanlarla iş birliği yapanda CHP zaten.
  • Serdar kullanıcısına yanıt

• real_madrid_ kullanıcısına yanıt
    Haburda karşılayan iktidar olsa ne yazar, bu chpnin milletvekillerinin terörist cenazesine gittiği gerçeğini değiştirmez ki.? Ucuz karalama siyaseti yapmaya çalışmıyoruz savunma moduna geçip kendinizi komik duruma düşürmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RadioheadTR

quote:

Orijinalden alıntı: tatatesever

Senin o rasyonellikten uzak dediğin partinin kurucusu askerlik zamanında şu an ülkenin en büyük sorunu olan terörizme karşı ne yapabileceğini açıkça gösterdi.

1-Ülkenin en büyük sorunu terörizm değil
    2-şalvarı boklu iki çapulcu teröristle uğraşmak bence pek marifet değil(üstelik kaç yıldır bitiremediler)

1-Terörizm yüzünden hem maddi olarak hem manevi olarak çok zarar alıyoruz. Bugün sadece Doğu'da değil heryerde bombalar patlıyor. Kaldı ki bir de Doğu'yu düşün. Ve insanımız kendini güvende hissetmiyor. Bir devletin de en büyük görevlerinden biri vatandaşının güvenliğini sağlamaktır. Ayrıca devlet terörizme karşı çok büyük bir bütçe ayırmak zorunda kalıyor.

2- Madem o kadar kolay sana bir tim verelim git Doğu'yu temizle. Sıcacık evinden konuşmak kolay. Bu adamın askerliğindeki başarılarına bak. Terörizm devam ediyorsa sıkıntı bu adamda değil bu adamın önüne taş koyan hükümettedir. Osman Paşa gittikten sonra neler oldu gördük.

• Hepar Eski chplilerin yeni kalesi. Şimdi chp'nin malum durumundan hdp ile kucak kucağa olmasından beraber miting yapıp pilav dağıtması gibi hadiselerden kaçmak için sorunca heparlıyım ben diyorlar gidip sandıkda chpye oy atıyorlar. Heparlıyım diyenlere bakın chp ağzı ile konusurlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ülkücüadam

Adam gizli fetöcü çıktı verdiği linklere baksana

ülkücü gardaşlık ne yazıkki bu arkadaşlara artık cevap vermeye üşenir oldum.

Zira özene bezene paragraflar yazıp, alıntılar, linkler kanıtlar toplamak pekçok zaman bu gibi forumlarda karşıt görüşteki insanlarda yel etkisi dahi yapmıyor. Artık militan olmuş bu kafalar.

Arada foruma uğrayıp eğlenip çıkıyoruz haliyle.

Dün elpençe divan durdukları adamla papaz olup kanlı bıçaklı düşman olanlar bunlar değilmi ? Dahasına grek yok herhalde.

Ben sabırsızlıkla sayın cumhurbaşkanımızın görevden çekilmesini yahut vadesinin dolmasını bekliyorum. İşte ozaman 1 tencere mısır patlatıp izleyeceğim bunları.

• Yalçın Ç. kullanıcısına yanıt
    Hocam heparlıyım diyemem, ama yenilikçiyim. Liberaller de olabilir, hepar da olur. Olaylara biraz daha farklı bakabilen siyasetçilere ihtiyacımız var. Chp'ye bu zamana kadar hiç oy vermedim. Hepara oy vermeyi düşünenlerin çoğu da mhp lidir ayrıca.
  • Xreleave kullanıcısına yanıt
    Görevi bırakmazda belki el çektirilir. İktidar ve güç hırsını terk etmek zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YüzüğüKayıpFrodo

CHP üyelerinin yarısı siyasetten nemalandığı için kılıçdaroğlunu destekliyor. Bütün CHP HEPAR a destek vereciği söyleyip siyasetten çekilse AKP ye alternatif tek parti olur. Ülkemizde AKP nin kazanmasının nedeni güçlü muhalefetin olamaması. Halk mecburen veriyor kan emicilere

Unuttuğunuz bir nokta var kıymetli forumdaşım.

Akp odenli güçlendiki son yıllarda muhalefetide yönetiyor, güçlenmemesi için tüm taşlarını oynuyor.

Bknz mhp kurultayı mevzusu, meral akşener-sinan oğanın paspas edilmesi.

Daha derine girilirse muhsin yazıoğlu suikasti.
  • Gözünüzde iyi bir öğretmen canlandırın. Konulara gayet hakim, sorulara getirdiği çözümler oldukça yeterli. Bahsi geçen öğretmen alanında kuvvetli birikime de sahip olsun. Bunu öğrencilere aktaramadığı müddetçe eğitimcilik yönü zayıf kalır. Bahsi geçen konu tam da burada parelellik gösteriyor. İzah kavramı olsun, ifade biçimi olsun, etkileme yetisi olsun hemen hemen hepsi siyasi alanda önemli kavramlar. Yeterliliği buna göre değerlendirmek gerekir.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.