Şimdi Ara

Neden HEPAR'a oy vermiyoruz.? (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
247
Cevap
0
Favori
9.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Baraj olayı kalkmadan ya da HEPAR'ın halihazırda barajı zorlayacak bir tabanı olmadan HEPAR'a atılan her oy boşa giden oy demektir de ondan.

Ama bir yerden başlamak gerek. Sonuçta akpye mhpye chpye giden oyların da pek bir işe yaradığı söylenemez.
  • nisandan sonra daha 12 sene secim lerde kazanmayi unutun
    ilk BASKAN erdogandan sonra 2 secim var kazananin kim olucagini soylemeye gerek yok
    E birakana kadar ilk BASKAN erdogan zaten yerine birini yetistiricektir.
    ilk BASKAN erdoganin neden secilecegini bir dusunun bakalim

yok efendim coban vay efendim koylu
    vay efendim yobaz vay efendim o su bu o

yahu bir cobanin ulkeye faydalarini yazsak apisip kalirsiniz
    bir koylunun devlete faydalarini yazsak utanirsiniz
    yobaz olayina hic girmiyorum oda inanalarin ahiretine faydali (tabi ateisti ateistligi baglar)

adam ergen daha lisaden cikamamis gelmis burda saga sola salliyor
    hatta abartip almanyadan elinde icki sisesiyle ulkesine sallayan adami bile el ustunde tutabiliyor
    ha o videoda 100 euro ile trde daha fazla sey alirsiniz zira euro 4 tl 100 euro 400 tl yapar
    bunu hesaplamaktan aciz beyin fakiri ulkesine vatanina salllaya biliyor yaziklar olsun
    gidin hepara oy verin siz
    bizler ilk BASKAN erdogani secicez
    simdiden ilk BASKAN erdogan hayrli olsun

• kendisiyle çalışan birine sorarsan neden verilmediğini söyler. sn. pamukoğlu sayesinde verilen şehitlerin haddi hesabı yok. hepsi de taktiksel hatalar yüzünden. ama kendisine "terörle mücadelede etkin rol oynadığı" için cayır cayır nişan verildi. kimse de demedi ki bi kişinin bile burnu kanamadan geleceği yerde nasıl şehit bırakırsın....
  • Hocam hangi operasyonda yapılmış taktiksel hatalar soyle öğrenelim bizde kuru kuru iki satir yazmakla olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ülkücüadam kullanıcısına yanıt
    Hakkari dağ ve komando tugayı hakkındaki "askerlerin" yazdığı kitapları ve "çelik harekatı" hakkındaki belgeleri okursanız hangi taktiksel hataların yapıldığını görürsünüz. Teçhizatsız gece baskınları yüzünden kaç askerimiz şehit oldu. Askerleri eğitimine birşey diyemem ama bu hataları bölgeyi tanımayan bir binbaşıyı bölüğe koysanız o yapmaz. Belki bu gece baskınları sayesinde sayıyı bu kadar düşürdü ama dediğim gibi bu kadar şehit vermeye değer miydi h.d.k.t. den?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Doğrudur hocam, imzamda da dediğim gibi fikirlerim değişebilir. Şuan işteyim akşam dediklerinize göz aticam, bilgilendirme için minnettarım.

• ülkücüadam kullanıcısına yanıt
    Hocam ayrıca sizin görüşünüzü bilmiyorum lakin "ekstrem" durumlar dışında ben askeri eğitimli kişilerin siyasette olmasını doğru bulmuyorum. Aynı dinin siyasette işi olmadığını savunduğum gibi. Askeriyede eğitim mutlak zafer ile bağdaşmıştır. Hiç hiç kayıplar zayiatlar gözetilmez. Askeriye için bu doğru birşeydir fakat sizce siyaset ve politikada bu doğru mudur? Ama milli savunma bakanı vs. gibi makamlara gelmesi gereklidir tabi. Mesela şuan görevde olan m.s. bakanımız bir üniversitemizin Matematik Öğretmenliği bölümünden mezun. Bunun yerine emekli bir asker veya polis görmek daha iyi olurdu, daha güvende hissettirirdi tabi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Seçim varda haberimiz mi yok

• quote:

Orijinalden alıntı: FrknEgeOztrk

Hocam ayrıca sizin görüşünüzü bilmiyorum lakin "ekstrem" durumlar dışında ben askeri eğitimli kişilerin siyasette olmasını doğru bulmuyorum. Aynı dinin siyasette işi olmadığını savunduğum gibi. Askeriyede eğitim mutlak zafer ile bağdaşmıştır. Hiç hiç kayıplar zayiatlar gözetilmez. Askeriye için bu doğru birşeydir fakat sizce siyaset ve politikada bu doğru mudur? Ama milli savunma bakanı vs. gibi makamlara gelmesi gereklidir tabi. Mesela şuan görevde olan m.s. bakanımız bir üniversitemizin Matematik Öğretmenliği bölümünden mezun. Bunun yerine emekli bir asker veya polis görmek daha iyi olurdu, daha güvende hissettirirdi tabi.

Hocam öncelikle ben herhangi bir siyasi partiye artik sempati besleniyor, destek vermiyorum. Bültende anlaşılacağı üzere bir zamanlar milliyetçiliği ayaklar altına aldıran bir partiyi destekliyordum. Askerin siyasete karışması yada karışmaması yıllardır tartışılır. Tarihte bizim açımız dan bakarsak asker siyasete el atmış ve balkanlar kaybedilmişti. Ayni zamanda yine bir asker devlet kurmuş, yenilikler inkılaplar yapmıştı. Yenilikçi anlayışa sahip her birey parti kurabilir devlet yönetebilir. Ama benim fikrime gore devlet adına alınan kararlarda hangi parti yada unsur olursa olsun bireysel alamamalı. Kendi başına karar alabilecek kadar güçlü iktidar olmamasından yanayım. Kim olursa olsun, hangi ideolojiye sahip olursa olsun, güç ve iktidar hırsı herkesi değiştirir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emreün

Osman Pamukoğlu askeri danışman veya o tarz bise olabilir ama devlet başı sanmıyorum.Vizyonu bu kadar dar tutmayın terorle bitmiyor bu isin bilimi teknolojisi ekonomisi isletmesi imari insaati yolu disisleri icisleri projesi vb var oglu var tek bir koldan bise vaadeden birisine boyle çıkıp oy verilir mi ? Ben vermem.

yahu akpnin bilimi teknolojisi çok ilerde de sanki Papaz eriğinden imam eriğine çevirdiğim eriklerim var tuzlu tuzlu yermisin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrCaner

quote:

Orijinalden alıntı: Emreün

Osman Pamukoğlu askeri danışman veya o tarz bise olabilir ama devlet başı sanmıyorum.Vizyonu bu kadar dar tutmayın terorle bitmiyor bu isin bilimi teknolojisi ekonomisi isletmesi imari insaati yolu disisleri icisleri projesi vb var oglu var tek bir koldan bise vaadeden birisine boyle çıkıp oy verilir mi ? Ben vermem.

yahu akpnin bilimi teknolojisi çok ilerde de sanki Papaz eriğinden imam eriğine çevirdiğim eriklerim var tuzlu tuzlu yermisin ?

Duyan da rte nobel ödüllü sanar.

• Tek başına büyük bir siyasi yükün altından kalkması imkânsız. Yanında güvenilir hukukçuları görseydim oy verirdim.
  • Hayatımda iki kez sandığa gittim ikisinde de Pamukoğlu'na oy verdim. Siyasi meselelerde öyle bir belgesel izleyip, liderin mazisi ile böbürlenip destek verilmez. Pamukoğlu Paşa iyi bir asker, vatansever ve yazardır. Ama asla iyi bir siyasetçi olamaz. Halkta mümkün değil taban bulamaz, bulamadı da zaten. Bunun birçok sebebi var burda yazmak istemiyorum. Ben bizzat oy vermiş, içlerinde bulunmuş bir insanım yeni yetmelerle bir tutmayın. Ha hiç sandığa gitmemek veya boş oy atmaktansa yine Hepar'a verilebilir ama bilin ki asla Türkiye'de siyaset sahnesinde adından söz ettirecek bir oluşum değiller.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek kayitli oldugum parti, ilk kuruldugunda kayit olanlardanim.

Lakin Osman Pamukoglu siyasetci degil ve cizgisinde devam etmiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ağababa

Antimilitarist birey olarak yamukoğlu gibilerini sevemedim bir türlü.
    Bu yüzden DEPAR atıyorum koç.

Şaşırmadım. Sen atatürkü de sevmezsin, sen zaten tskya yıllardır düşmansın..
  • Hepar'a sayın Komutan Osman Pamukoğlundan dolayı kesinlikle oy veririm ama gel gelelim Adana'dan aday cikarmadılar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cruel53 kullanıcısına yanıt
    Böyle düşünmenizin sebebi nedir?
  • Her Atatürkçü iyi midir? Günümüzde olduğu gibi Atatürkçülük adı altında, Kemalizm vs diye ne hainlikler yapılıyor, yapılmıyor mu?

HEPAR hiçbir zaman meclise giremez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 12 Şubat 2017; 16:56:14 >
  • Rwenzori kullanıcısına yanıt
    Sevgili dostum, Kemalizm dediğin nen Atatürkçülük'tür. Kemalizm Arapça, Atatürkçülük Türkçedir.
    Atatürkçülüğün arkasına gizlenip ülkenin muhalif kanadını farklı amaçlara alet etmek, Atatürkçülüğün suçu değildir kanımca.
    Günümüzde daha kavramların anlamlarını bile bilmeyen adamlara her türlü hainliği yaptırabilirsin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ülkücüadam

Neyi desteksiz saklamışım kaç defa gitti bu adamlar pkkli evlerine, taziye çadırlarına. Fotograflari var, haberleri var. Ayrıca daglarda geberen akrabalarin için forumlarda militanlık yapma.

Kim gitmis pkk cenazesine kanıt göster aktrollerin paint terk capslerini de yiyen de gelmesin zaten
    Diyarbakır baro baskani tahir elci nin cenazesine giden tanrikulu da olmasa elinizde malzeme olmayacak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.