Şimdi Ara

Neden HEPAR'a oy vermiyoruz.? (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
248
Cevap
0
Favori
9.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Paralelli cümleler kurma arada gidersin.
  • Hepar'a oy vermek Mhp'ye vermekten daha mantıklı şu koşullarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ülkücüadam

Görevi bırakmazda belki el çektirilir. İktidar ve güç hırsını terk etmek zor.

insanoğlunun vadesi kısa hocam, elbet baharlarda biter, hükümdarlıkta biter, hayatta biter.

İşte o zaman içlerinde ayrılacaklar, çıkar çatışmasına düşecekler, pastayı bölüşemeyecekler ve tarihi dersler çıkartacak bu ülke, ve umarım bu derslerden yola çıkıp artık dini, kuranı sermaye edenlere iktidar verilmeyen; adil, laik, hakedenin hakettiğini aldığı, çağdaş hayatlar yaşarız.
  • Xreleave kullanıcısına yanıt
    Bu insanlar değişmez, kraldan çok kralcı olduğu sürece rahatlıkla yönlendilirler. Elbette hayatlar son bulur, devletler kurulur, devletler yıkılır. Krallar doğar, prensler tahta çıkar. Velhasıl elbet buda biter birgün. Mesele nasıl biteceği. Kaddafi gibimi yoksa işgalden sonramı veya fedarasyonlardan sonramı.?
  • Burada bile teröristler konuşmaya çalışıyor rahat konuşabilmeniz için öncelikle ağzınızdakini bi çıkarın
  • İstediğin partiye oy vermek en doğal hakkın buna kimse karışamaz bir sey diyemez fakat Sen sosyalist/Komünist olduguna eminmisin?Kanıt sunamadıgın bir siyasi lider, asker hakkında faşist diyerek Ota b*ka Faşist diyerek PKKya PEKEKE diyen Emperyalist kucağını yuva yapan dallamaları savunarak Sosyalist olunmuyor ayrıca Fatih Mehmet Maçoglu 2019da aday olmayacak bunun sorumlusuda senin savunduğun PKK cihangir solcusu seni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Capire -- 12 Şubat 2017; 2:10:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim asıl derdimizin pkk veya teroristler olduğunu düşünmüyorum, öyle olsaydı yıllardır öldürüyoruz 40 yıl olacak çoğalarak devam ediyorlar.
    Bizim yapmamız gereken ekonomik devrimler insanlara uğraşacakları para kazanacakları işler sunmak.
    Düşünsene adam her şeyi bırakıp dağa taşa çıkıyor tuvalet olmayan banyosu olmayan sıcak yatağı olmayan en önemlisi bir geleceği olmayan hayata gidiyor,
    demek ki gelecek adına umutları yok adamların ya da böyle aşılanıyor bunlara.
    Hepar sadece terörden beslenen bir parti belki terör konusunu iyi biliyor ama ekonomi konusunda veya diğer yatırımlar konusunda insanların güvenmediğini düşünüyorum.
    Herşeyden önce güçlü bir lider olmalı, HDP başkanı selo denen teroristi ne kadar sevmesem de onda bir siyaset adamı duruşu var , ama Osman Pamukoğlu benim gözümde hep asker kalacak siyaset ile bağdaştıramıyorum adamı o duruş yok maalesef.

• Chantodowill kullanıcısına yanıt
    Hocam bu postu açmam daki başlıca sebep yeni bir parti yeni bir siyaset arayışı. Milyonlarca insan 3 parti arasında sıkışıp kalmış ve mecburiyetten oy veriyor. Bu liberaller de olabilir ama hem Hep ar hemde liberaller malesef e postalarımıza ce başvurularımıza dönüş saglamiyor. A partisi b partisi farketmez. Yeterki herkese eşit mesafede yenilikçi vatanperver bir parti olsun.
  • ülkücüadam kullanıcısına yanıt
    Şuan için bahsettiğin tarzda bir parti veya lider adayı yok, hani eskiden parti içinde sivrilip yeni parti kuranlar olurdu ya onlarda artık tükendi.
    Açıkcası umut tükendi, insanlar sadece işlerini kaybetmesinler diye susuyorlar çünkü başlarına gelecekleri biliyorlar.
    Tabi mevcut muhalefet partilerin de bu konuda eksikleri çok büyük 15 yıldır seçim kaybeden bir CHP var ve hala aynı adam başında, keza hepar da öyle kaç senedir Osman Pamukoğlu var demek ki bir şeyler yanlış gidiyor bunları düzeltmek lazım.
  • 1.Medya vermezse halk duymaz.
    2.Particilik yapan gençlik kolları, kadın kolları vb olmazsa halka ulaşamaz.
    3.Parası yada çok sağlam bir ideolojik reklamı yoksa zaten ilk ikisi de olmaz.
    Pamukoğlu başkanlığı devretti genç biri var şuan. Kisaca muhalefette ki 2 parti iktidardan rüşvet aliyor. Bunu anlamanın kolay yolu parti tabanlarının yıllardır ciddi bir değişikliğe gitmeyi reddetmesi. Mesela geçenki mhp kurultayı yapilsa bahçeli çoktan gitmişti, ama devlet müdahil oldu ve yaptırmadi.

• Osman Pamuk oğlu bir lider değil.Bu nedenle hepar'a oy verilmez.
    Osman Pamuk oğlu bir komutandır.
  • Reis varken

• quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Osman Pamuk oğlu bir lider değil.Bu nedenle hepar'a oy verilmez.
    Osman Pamuk oğlu bir komutandır.

Nasil lider degil adam en cok madalya alan komutan

Onunu kesmeseler 2000 de genelkurmay başkanı olurdu

Senin mantigina gore Atatürk de lider degil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Osman Bey parti liderliğini bıraktı diyorlardı en son ama bi araştırıp düşünülebilir tabi.
    Adamlar doktor hoca öğretmen ne varsa oldurdu

Fabrika nin tirlari i atese verdi

İs makinalarini atese verdi

Her pisligi yaptilar bunlara iyilik olmaz hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ufak partilerin uzlasip tek parti halini almasi lazim ki oyunu artirsin.Baraj alti kalacak diye ol alamiyolar oysaki cok degerli duzgun insanlar parti uyesi bazen denk geliyorum tv programlarinda.Mesela bbp saadet vatan partisi hepar gibi partiler birlesip is yapabilir.Duz yolda yururken dusen ulkusunden davasindan donen bunaklar da meclis disi kalmis olur boylece.
  • Osman Paşa'ma her zaman oy vermeye hazırım. Bir tek benim oy atmam yetmez ama. Önemli olan %10 barajını yıkabilmek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alparslan UluTürk

quote:

Orijinalden alıntı: uyumak istemeyen adam

quote:

Orijinalden alıntı: Alparslan UluTürk

quote:

Orijinalden alıntı: Prinergy

İlk oyumu ona vermiştim 2011 de.

O 128 bin onurlu insandan biriyim.

Faşist olmayı da onur saymak ilginç bir durum

adı alparslan ulutürk olan ama milliyetçi parti yerine islamcı akpye oy veririm deyip aynı zamanda komünizmi savunan ve avatarında çekiç orak olan bir humanist

önce kendi içindeki çelişkili ideoloji savaşını sonlandır gel hocam

Babam eski faşistlerdenmiş hocam o yüzden ismim böyle ha soyadıma gelince ise ulutürk veya ulukürt her ikiside olabilirmiş ilki olmuş bunda çok şaşırılacak bir şey yok.akpye oy veririm demedim faşist ve ırkçı bir politika güden partiyi desteklemektense elbette faşist olmayan bir partiyi seçerim bu kadar basit bir durum aslında

Hocam , milliyetçilik ırkçılık değildir. Mesela sen aileni diğer ailelerden daha çok seversin koruyup kollarsın , çünkü onlara daha yakınsın. Bu diğer ailelere karşı ırkçılık değildir. Aynı şekilde , özellikle bu zor zamanlarda , ülkecek dayanışma içinde olmamız gereklidir. Türkler asildir üstündür gibi sözleri ben de doğru bulmuyorum. Kaldı ki biz büyük oranda orta asyalı değiliz. Ama sonuçta şuanda milletçek adımız türk. İsteyen türk olmadığını söyleyip , kendine kürt , çerkez diyebilir. Zaten aslında bu bir gerçek çünkü. Önemli olan köken ayrımı yapmadan ülkecek birbirimizi sevmemiz. Fransızlar adlarını franklardan alırlar. Ama çoğu frank değil. İngilizler adlarını ang kabilesinden alırlar ama soylarının o kabileye dayandığı söylenemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eumeriusfarukus -- 12 Şubat 2017; 8:56:38 >

• Şimdi burda faşistlik felan diyolarda aynı şeyi başka ülkeler yapınca ilginç karşılanmıyor biz yapınca ortalık birbirine karışıyor
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.