Şimdi Ara

Neden HEPAR'a oy vermiyoruz.?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
248
Cevap
0
Favori
9.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HEPAR dediğimiz, parti veyahut oluşum tamamen Atatürkçü vatanperverlerden oluşuyor. Kurucusu bir zamanlar kuzey ırak operasyonlarında yer alan ve Kan uykusu belgeseli ile gönüllerimizi fethetmiş olan Osman Pamukoğlu'dur.

İlk kurulduğu zamanlarda asker siyasetten anlamaz, en son siyasete asker müdahale ettiğinde balkanları kaybetmiş idik şeklinde düşünüyordum. Lakin görünen o ki başımıza bir komutan gelmeden bu ülke düzelmeyecek terör bitmeyecek.

Soruyorum arkadaşlar neden HEPAR olmasın neden meclise girmesin.

İlkesi Atatürkçülük olanlar meclis dışında kalırken Pkklılar mecliste cirit atıyor. Bahçeliye verdiğim oylar haram zıkkım olsun ben şahsım adına boş atmaktansa HEPAR'ı destekelemeyi uygun görüyorum..

• Herkesin bahanesi aynı yok Barajaltı bilmem ne onlar oy vermezse baraj altında kalacak herhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • huseyinadukeeee kullanıcısına yanıt
    Hocam örgütlenmeliyiz. Gecenlerde düşündüm birçok kişiyle konuştum çevremdeki herkes barajı geçeemdiği için vermiyor. Yoksa herkesin saygısı var. Eğer bir çabaya girersek paşamız ve birkaç arkadaşını meclise sokabiliriz. Karşılıksız ben şahsım adına koşmaya hazırım yeterki herkes elinden geleni yapsın.
  • Ülkede oy verecek parti kalmadı. Osman Paşaya oy verecektim şahsen, bağımsız olarak katıldı İstanbul Avrupa yakasından sanırım. Bizde gittik Mhp ye oy verdik. Vermez olaydık.

Şuan tek oy verilebilecek parti gibi duruyor. Destek görmesi şart.

Bunun dışında bir tek CHP var. O da partinin içini temizlemedikçe oy falan alamaz.
  • Drakeshark D kullanıcısına yanıt
    Benımde aklıma chp geliyor sonra pkklı cenazelerine katılan milletvekillerini hatırlıyorum.. HErkes buludnugu bölgede sorumluluk alarak calısma yaparsa paşamız meclise girebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ülkücüadam

Benımde aklıma chp geliyor sonra pkklı cenazelerine katılan milletvekillerini hatırlıyorum.. HErkes buludnugu bölgede sorumluluk alarak calısma yaparsa paşamız meclise girebilir.

Osman paşa bıraktı diye hatırlıyorum. Genel başkanlığı devretti sadece partiyi destekliyor diye biliyorum ama yanılıyor olabilirim.
  • arkadaşım dediğin güzel ama öyle internette örgütlenip 3 5 kişiyle konuşarak baraja aşamaz hepar.öyle bir parti olduğunu bile bilen yok.

meydanlara tvlere çıkmadıktan sonra, iyi organize olamadıktan sonra %10 barajını aşması imkansız.

kendini halka tanıtması lazım, bunun içinde çok parası olması lazım.oda yok maalesef.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam örgütlenmeliyiz. Gecenlerde düşündüm birçok kişiyle konuştum çevremdeki herkes barajı geçeemdiği için vermiyor. Yoksa herkesin saygısı var. Eğer bir çabaya girersek paşamız ve birkaç arkadaşını meclise sokabiliriz. Karşılıksız ben şahsım adına koşmaya hazırım yeterki herkes elinden geleni yapsın.

Ben baraj altındaki partilerin hepsine teker teker bakıyorum genelde ona göre oy veriyorum.Ha ama baraj altında herhangi bir parti %2 bile olsa hemen oy veririm.Bence kendi anketimiz oluşturulup ne bileyim HEPAR'a (çok abartmadan) %3 veya %5 oy geliyor denilebilir

• Drakeshark D kullanıcısına yanıt
    Adam gençlere bıraktı, yine partiyi destekliyor. Uzun süre çabaladı ama gençlerede şans vermek için çekildi. Aday gösterilir yine milletvekili olarak, isterse yeniden başkan olur. Yeterki birilerinin kendileri için çalıştıgını koşturdugunu bilsin.
  • Faşist ve ırkçı bir politikası olduğu için.Şahsen milliyetçi partilerden çok akp gibi partileri tercih ederim en azından ırk ve milliyet üstünlüğü gütmüyorlar.
  • huseyinadukeeee kullanıcısına yanıt
    Hocam samimmiyetle çalışılırsa bence hepar bu seçimde meclise sokulabilir. Özellikle 18 25 yaş arası şuan hem milliyetperver hemde mecburiyetten chp ve mhpye oy veriyor. gençlerin oyuyla hepar meclise girebilir, giremese bile bir dahaki seçim için adı duyulmuş olur. İnsanlar merak edip araştırır.
  • Osman Pamukoğlu iyi bir askerdir ama politikacı olmaz, gidin üye olun partisine ne gençlere ne de teşkilatlara destek vermediğini göreceksiniz, adam seçim zamanı esnafı turluyor gözünde güneş gözlüğü var çıkarma zahmetinde bile bulunmuyor, az siyasetten psikolojiden anlayan bu küçük detayın etkisinin büyüklüğünü anlar ayrıca 10 numara siyasetçi olsa bile başa gelemez, akp-chp-mhp hatta ldp bile aynı yolun yolcusu, o yolun yolcusu olmayanlara ne olduğunu herkes biliyor.
  • VATAN LDP VE HEPAR EN SEVDİĞİM PARTİLER 1'İ MECLİSE GİREBİLSE NE GÜZEL OLUR.
  • ne kadar örgütlenirseniz örgütlenin en fazla cem uzanın yüzde 7si gibi kalır baraj altında

yanlış anlamayın ben canı gönülden isterim osman pamukoğlunu mecliste görmeyi

ama bu barajla çok zor

çok farklı bir durum olursa belki şans doğar mesela akpnin erimeye başlaması mhpnin bahçeliden dolayı göçmesi gibi falan

yoksa yuzde 10 oyun bir araya getirilip heparın barajı geçme ihtimali yok

aslında ben pamukoğlu gibi birinin chpnin başına geçip şu chpyi olması gerektiği çizgiye çekmesini gereksiz adamları atmasını isterim

chpnin kendi 25 kemik oyu var zaten. ecevitin yaptığı gibi karizmatik ve gerçek bir lider chpyi yeniden atatürkün partisi ayarına getirip oy potansiyelini yükseltebilir. şu anda basiretsiz siyasilerin elinde ve olması gerektiği çizginin dışında gidiyor chp

• quote:

Hocam samimmiyetle çalışılırsa bence hepar bu seçimde meclise sokulabilir. Özellikle 18 25 yaş arası şuan hem milliyetperver hemde mecburiyetten chp ve mhpye oy veriyor. gençlerin oyuyla hepar meclise girebilir, giremese bile bir dahaki seçim için adı duyulmuş olur. İnsanlar merak edip araştırır.

İnşallah.Yeni bir parti lazım ülkeye.İnsanlar kime oy vereceğini bilmiyor

• Osman Pamukoğlu'nu candan severim fakat siyaset başka beyler siyaseti pek beceremiyor bu apaçık ortada keşke yapsada oy versek diyorum ama yok 1 sene verdim kendilerine oy örnek veriyorum ülkenin başına gelse belki terör biter başka bir icraat göremiyorum maalesef
  • Solcusu sagcısı ateisti dindarı herkesi kapsayan, vatanını seven herkesi kucaklayan bir parti olabilir. Baraj belki biraz yüksek olabilir. Ama çaba saglanırsa mhp ak parti ve chpnin oyu kırılabilir.

Hepimiz arayış içinde değil miyiz, hepimiz barajı bahane etmiyor muyuz.??
  • İlk oyumu ona vermiştim 2011 de.

O 128 bin onurlu insandan biriyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prinergy -- 11 Şubat 2017; 13:40:46 >
  • Wjéasz kullanıcısına yanıt
    Bu ülkenin terörden daha büyük bir sorunu yoktur. 40 yıldır kanayan yaradır terör, küçümsemeyin.
  • quote:

Bu ülkenin terörden daha büyük bir sorunu yoktur. 40 yıldır kanayan yaradır terör, küçümsemeyin.

ona şüphe yok hocam zaten bu belli durum besleyen insanlarda belli tek düşüncem ülkenin başına gelirse tek faydası dokunabileceği şeyi yazdım tabikide terörden arınırsak Türkiye çağ atlar
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.