Şimdi Ara

Neden HEPAR'a oy vermiyoruz.? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
248
Cevap
0
Favori
9.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Neyi desteksiz saklamışım kaç defa gitti bu adamlar pkkli evlerine, taziye çadırlarına. Fotograflari var, haberleri var. Ayrıca daglarda geberen akrabalarin için forumlarda militanlık yapma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alparslan UluTürk

Faşist ve ırkçı bir politikası olduğu için.Şahsen milliyetçi partilerden çok akp gibi partileri tercih ederim en azından ırk ve milliyet üstünlüğü gütmüyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: fatalrhymer77

quote:

Orijinalden alıntı: Alparslan UluTürk

Faşist ve ırkçı bir politikası olduğu için.Şahsen milliyetçi partilerden çok akp gibi partileri tercih ederim en azından ırk ve milliyet üstünlüğü gütmüyorlar.

O sen miydin hocam?

• Serdar kullanıcısına yanıt
    Tamam anladık Osmanlı sana fena yer etmiş yazdıklarının hepside hikaye bunuda biliyorsun.

ama anlamadigim şu niye insanlara

Osmanlıya karşı Atatürkü gosteriyosunuz senin ataların Osmanlı devamida Türkiye Cumhuriyeti bunun neyini kabullenemiyosunuz anlam veremiyorum

insan bu kadar düşman olmaz atalarına ya

• Pek başarılı olacağını zannetmiyorum.Elimde olsa İlker Başbuğ'u Genelkurmay başkanı Osman Pamukoğlu'nu da Savunma Bakanı veya Kuvvet Komutanı yapmak isterdim.Ordudan gelmiş gerçek bir asker ve terörü bitireceğinden en ufak şüphem yok.Ama devletin en başına gelirse yani işi siyaset olursa olmaz gibi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne laf ama dimi yapıştırmış

• Ben önümüzdeki seçimlerde sanırım atacağım.

• Bunların parti kolları çalışmıyor, en azından internette ulaşabilir insanlara ama çalışmıyorlar

• Oyumu Mhp'ye vermeyi düşünüyordum fakat Bahçeli gitmeden Mhp ye oy verilmez,son yaptıklarıyla kendi sonunu getirdi.O yüzden banada en mantıklı seçim Hepar olarak geliyor

• Bir söz vardı sandıktantan %1 ile çıkarım ama şerefimle çıkarım diye, bu sebeptendir ki her seçimde oyum Hepar'a

• Fernando! kullanıcısına yanıt
    Bulunduğum ilçede ve ilde her türlü faaliyet, tanıtım toplantıve broşür dağıtımını duzenleyebilecegimi ve organize edebilecegimi soylememe, bilgilerimi vermeme rağmen olumlu yada olumsuz bir dönüş olmadi. Ayni durum liberaller içinde geçerli.

• bloodletting. kullanıcısına yanıt
    Bizim zamanimizda çakıcınının yegeniyim diyorlardi yeni moda ben komandoydum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ülkücüadam -- 11 Şubat 2017; 21:32:32 >
  • hepar mepar anlamam ben bi kuran okusunlarda görelim
  • beyler gereksiz yere cevap verecem kusra bakmayin :)

1. Terror vurmayla bitmez bakiniz sovietler terorle mucadele diye girdikleri afganistanda u.n. verilerine gore 200bin terorist oldurmusler bitmismi? bitmemis kendilerine gore 1.2milyon terrorist oldurmusler bitmismi? sonrasinda abd afganistana girip soyle boyle 40-50 yilda 5 milyon kisi olmus peki ya teror bitmismi? nirdeee

2. Mhp ultra milliyetci bi partidir hangi ultra milliyetci parti adolfhitler tarzi baskanliga hayir der ki bu dunyada? butun ulkelerde ultra milliyetciler var ve hepsininde amaci zaten hitler tarzi baskanlik

3. Halktan oy istemeyle baras gecilmiyor bazi guclu lobilerle is birligi lazim bazi nufuslu kisilerle yani sadece bi kisinin iknasiyla milyonlar oy gelecek kisilerle (zaten bu yuzden siyaset deniliyor) heparda bu olay yok gibi...
  • Osman Pamukoğlu dediğiniz adam Sedat Peker'in seküler halidir başka söze gerek yok sanırım...
  • oguzzz96 kullanıcısına yanıt
    Mafya bozması, iktidar yalakasi bir adamla kuzey ırakta operasyon yapan paşani bir tutuyorsun ya senin bu topraklarda nefes almaya dahi hakkin yok. Ya cahilsin ya hain.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ülkücüadam -- 11 Şubat 2017; 22:14:34 >
  • Osman paşa adamdır. Nokta

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baraj korkusu yüzünden heparın parti olarak meclise girmesinin çok zor olduğunu düşünüyorum. Beklentilerinin çok yüksek olduğu dönemde bile yüzdeleri yerdeydi. Kazandıkları üç beş oyda sandıklarda iç edilmiştir. Akp ile ortak yanı yok bu adamın. Mhp desen değil. Kaldıki mhp parti içerisindeki muhalifleri susturup meydanlarda DEMOKRASİ İÇİN EVET diyebiliyor. Chp ile görüşmesinden istediğini alamadığını biliyorum. İnsan cidden merak ediyor. Kürt kökenli milletvekilleri çıkarıp doğudan oy alabilmeyi istedilerde ne oldu. Bit yeniği kadar şeyler akp tarafından deve yapıldı ve chp ne derse desin akpli seçmen chpkk der oldu. Göz göre göre yapılanları söylemiyorum bile yani cenazelere gitmeler vs. Chp bu adamı parti içerisine koysaydı, partinin imkanlarını seferber etseydi milliyetçi kesimden oy alamaz mıydı. Hem bu adam ysrın birgün ne yapacakta partinin adı lekelenecek. Chpkk seviyesine de çekemezdi heralde. Aksine terör konusunda yapacağı konuşmalarla çok ses getirirdi.

• aeson01 kullanıcısına yanıt
    Eğer osman paşa chp bünyesinde olsaydı oyumu kesinlikle

chpye verirdim. Ama bu şartlarda chp yeri geldiğinde teröristlerle dahi anlaşabilecek bir parti. Bünyesindeki vatanseverlerde malesef lekeleniyor.

• muhafazakar bir aileden geliyorum. ömrümde sol partiye oy attıysam namerdim. ama bu adam mert adam. delikanlı adam.

ne kılıçdaroğlu gibi chp milletvekilleri pkk cenazelerine katıldığında, pyd terör örgütü değildir dediklerinde laf söylemekten korkacak.

ne de tayyip gibi dün putine sövüp bu gün kucağına oturacak. sağa sola sözde atar yapıp rus uçakları 3 türk askerini bombaladığında sus pus duracak bir adam.

bu adam rol yapmaz arkadaş, yok siyaseti bilmiyormuş askerden siyasetçi olmazmış. doğru norveçte isveçte olmaz. ama burası türkiye.
    ve bu ülke şu an savaşta. varsın siyaseti bilmesin, bize böyle delikanlı, dürüst lider lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunusesss -- 11 Şubat 2017; 22:59:36 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.