Şimdi Ara

Neden HEPAR'a oy vermiyoruz.? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
248
Cevap
0
Favori
9.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: tatatesever

Senin o rasyonellikten uzak dediğin partinin kurucusu askerlik zamanında şu an ülkenin en büyük sorunu olan terörizme karşı ne yapabileceğini açıkça gösterdi.

1-Ülkenin en büyük sorunu terörizm değil
    2-şalvarı boklu iki çapulcu teröristle uğraşmak bence pek marifet değil(üstelik kaç yıldır bitiremediler)
  • askerden siyasetçi olmazmış

Neden HEPAR'a oy vermiyoruz.?
  • Çünkü baraj var.

Arkasında paralı şirketi yok, reklam yapamıyor. E makarnada dağıtamadığına, türbanlı hanımıda olmadığına göre olmaz yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunusesss

muhafazakar bir aileden geliyorum. ömrümde sol partiye oy attıysam namerdim. ama bu adam mert adam. delikanlı adam.

ne kılıçdaroğlu gibi chp milletvekilleri pkk cenazelerine katıldığında, pyd terör örgütü değildir dediklerinde laf söylemekten korkacak.

ne de tayyip gibi dün putine sövüp bu gün kucağına oturacak. sağa sola sözde atar yapıp rus uçakları 3 türk askerini bombaladığında sus pus duracak bir adam.

bu adam rol yapmaz arkadaş, yok siyaseti bilmiyormuş askerden siyasetçi olmazmış. doğru norveçte isveçte olmaz. ama burası türkiye.
    ve bu ülke şu an savaşta. varsın siyaseti bilmesin, bize böyle delikanlı, dürüst lider lazım.

Ben bu tip kara murad fatihin fedaisi edasındaki yazılara ve fikirlere pek katılamıyorum.

Neden ?

Türkiyenin mevcut durumunda ali kıran baş kesen olunabilemez. Öyle efelenmeye gelecek ne coğrafya, ne etnik yapı, ne sanayi, ne güvenlik, nede kültürü olan bir ülke burası. Bu ülkede ayakta kalmak için dansöz olmalısın, yoksa ülke koalisyondan geçilmez. Dansözlük yaparkende en babaların önüne eğilmezsen ekmek çıkmaz. Kısacası uzun vadede kalkınma, düzelme, disiplin, temizlik, adalet ve en en en önemlisi ŞEFFAF DEVLET politikası üretilmeden bu devletin başına her gelen tasmalı bir peluştan farksız olacaktır.

bu çağda milletleri güçlü yapan tek ama tek şey paradır. Ülkenizi para kazanan, talep edilen malı veya hizmeti üreten ülke seviyesine getirmeden sadece "coğrafi maşa" olarak kalırsınız.

Osman Pamukoğlu başada gelse oda böyle olacak yada 1 aya çöken ekonomi sonrası kıçına tekmeyi yiyecektir.

Ekonomi nedne çöker ? Çünkü erken öten horozu keserler :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ülkücüadam

Mafya bozması, iktidar yalakasi bir adamla kuzey ırakta operasyon yapan paşani bir tutuyorsun ya senin bu topraklarda nefes almaya dahi hakkin yok. Ya cahilsin ya hain.

Hahah komiksin.Bu laflara karnım tok ayrıca benim paşam falan değil hiç bir şeyim değil.Bu kadar yanıt sana yeter,aklı kısa adama kısa yanıtlar verilir hadi eyvallah.
  • Ulkede Osmanpamukoglu basa geçse suan icin parayi yemeyecek tek kisi osman paşa dir

Teroru bitirecek plani vardir

Tam Atatürkcudur

Donek degildir

Adamdir

Ben asiri kemalist oldugu ve tekrar turban sorunu yapacağı icin oy vermedim

Ama kemalist olsam direk bu adam oy verirdim

Ama sozde kemalistler gidip chp ye oy veriyor biz kemalistiz m kemalin askeriyiz diyorlar

Kılıçdaroğlunun kimin askeri oldugu belli niye hala zorluyorsunuz verin Osman pasaya meclise bir baskisi olsun

Ben anlamıyorum chp ye oy verenleri

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oguzzz96 kullanıcısına yanıt
    Senin beyin paşan dağlardaki hainlerdir. Bir adam tsk mensubu, Binlerce hainin ölüm emrini vereni sevmiyorsa kimi sevdiği açıktır. Haydi sana eyvallah.
  • Hepar tek başına iktidar olsun demiyoruz, ama ülke yönetiminde söz sahibi olmalılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xreleave

Çünkü baraj var.

Arkasında paralı şirketi yok, reklam yapamıyor. E makarnada dağıtamadığına, türbanlı hanımıda olmadığına göre olmaz yani

https://youtu.be/y_G4vd5GxFE

Al sana kim makarna dagitiyor gor tabi izlemessin isine gelmez

https://youtu.be/Yorrf30Z6oM

Al buda komur

Millet toplantiya gidiyor komur verecez diye kapali kadinlar alkisliyor rezillige bak

https://youtu.be/mM0CzQrqR-w

Buda mesur chp otobusu iceride fuhus var travestilerle

https://youtu.be/10LFAruqIbM

Bunca insana makarna mi veriyorlar bu kadar toplaniyorlar ?

• Attıgın 2.linkte haber samanyolundan sende gizli paralelcisin subliminal mesajlalr veriyorsun alttan alttan. Reisimizi yedirmeyiz size.
  • Bende onu diyorum neden oy vermiyoruz...

https://www.youtube.com/watch?v=ae3DbZqyynM
  • Mhp ye oy vermeyeceğim bu sene bu partiye atıcam oyumu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ülkücüadam kullanıcısına yanıt
    Her kanal ayni haberi yapiyor YouTubeden o denk geldi ironi yapma

• Altta ki zamanınmış. hocam biz çok gördük senin gibileri hangi cemaatten hangi örgüttensin itirat et. Olmadı beni kandır sonra itirafçı ol.
  • Xreleave kullanıcısına yanıt
    Adam gizli fetöcü çıktı verdiği linklere baksana
  • quote:

Orijinalden alıntı: ülkücüadam

Altta ki zamanınmış. hocam biz çok gördük senin gibileri hangi cemaatten hangi örgüttensin itirat et. Olmadı beni kandır sonra itirafçı ol.

Sen degerlenirsin ilerde iyi bir trolsun

• HIGHER kullanıcısına yanıt
    Bence chp ye oy atanlari suclamalisiniz bu adam %25 i alsa

Meclisteki durusundan

akp den mhp den bu adama bir dahaki secimde oy gelir basa gecerdi

• Aslında trol ironi muhabbetlerinden haz etmiyorum ama söylediklerinde ciddi olduğuna inanasım gelmiyor sana ayak uyduruyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: haylaz__

Tamam anladık Osmanlı sana fena yer etmiş yazdıklarının hepside hikaye bunuda biliyorsun.

ama anlamadigim şu niye insanlara

Osmanlıya karşı Atatürkü gosteriyosunuz senin ataların Osmanlı devamida Türkiye Cumhuriyeti bunun neyini kabullenemiyosunuz anlam veremiyorum

insan bu kadar düşman olmaz atalarına ya

Atalarım hata yaptılarsa bunu eleştirmek de hakkım. Sen ister dert et kendine ister takma, herkes memlekete senin gözlüklerinle bakmıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.