Şimdi Ara

Ne Oldu O Herkesin Dalga Geçtiği Polo İlanı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hatırlarsanız bir polo ilanı vardı 137.000 gibi bir fiyatı vardı. Adama bu forum ahalisi arabayı sattırmadı resmen. Son durumu hakkında bilgisi olan var mı 200.000 TL den satmıştır. Adam ne dua ediyordur.

• Mavi eski kasa vardı o mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan 170.000 e bile satılan Comfortline pololar sene sonu 200bintl
  • İşte bunlar hep ölücüler ve mezarcılar federasyonu işleri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herseyinhayirlisi kullanıcısına yanıt
    Yok 2018 modeldi hayalet göstergesi falan vardı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • o arabayi ilk gordugumde yeni uyanmistim ikinci ellerin ucacagini ve uctugunu hey gidi.

29 bin tl den piyasaya giren duster olmus 160 bin tl simdi neyse ki ezanlari susturamayacaklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi un momento -- 10 Haziran 2020; 14:50:20 >
  • O polo sahibinin bad duası tuttu

• Ölücülük olayı çok sıkıntı. Engellemek için değerinin en az yüzde beşi kadar yukarıda yazıyorum ilana. Adam indirim istediği zaman profile engeli atıyorum. Başka profile geliyor, daha çok ilgisini çekiyor. Bir kere satış yapacağım zaman adam beni aradı 3 saatlik yoldan geleceğim son ne olur dedi. Ben de telefonda olmaz ama araba başında ikram yaparım dedim. Neyse geldi adam baktı beğendi. Temiz araba sattım zaten. Bir kuruş inmedim. Deliye döndü.

Netice olarak aldı. Zaten 3 saat yol gelmiş. Kararını vermiş. Ne koparsam kar peşinde. Hiç bu oyunlara gelmeye gerek yok. Mal benim ister satarım, ister binerim.

• Zamanında bu forumda CihanAir'in 71 bin liralık Jetta'sı vardı.. Forumun ahı mı tuttu nedir pert oldu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.