Şimdi Ara

Goodyear eagle sport nasıldır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
22
Cevap
0
Favori
31.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyat olayına girmiyorum.Tavsiye olarakta başka marka vermeyin teşekkürler sadece bu lastik nasıldır? Kullanan var mı? Sorun çıkarır mı?

• Şöyle söyleyeyim, en ucuz, piyasadaki en dandik çin lastikleri ayarında bir ürün.. muhtemelen onlardan daha kötü.

Maalesef lastik endüstrimizin goodyear markasının yüz karası. şirket araçlarına aldık, her kullanan kişi gelip der mi bu lastikleri nerden buldunuz diye? 1 sene sonra çıkarıp attık hepsini.

ama üzerine basılan marka ve bu markaya istenen fiyat cazibesi o kadar güçlü ki, ölüsü satıyor.

Ha bazı müşteriye bu lastik gelir, sorun yaşamayabilir. anadolu kasabalarında ordan oraya 20-30la gidip araba parkediyor. bir kere hayatında yoğun yağmurda 120-130 bile gitmemiş.. bir kere ani fren yapmamış. bir kere viraja azıcık hızlı girmemiş.

balans sorunu varsa anlayacak kadar bile hızlanmayan var. veya balans sorununu anlayamayacak, yoldan titriyor sanacak kişiler bile var..

Gelip şöyle güzel böyle güzel diye yorum yaparlar, yukarıdaki arkadaşlarımız da öyle..

"insan gibi gidene güzel lastik".. vizyon bu kadar. pastırma alma sende, makarna ye karnın doymuyor mu diyen ropörtaj teyzeleri gibi.

güzel lastik tabi.. güzel çünkü jantın yere değmiyor, hasar almıyor o lastik sayesinde. o lastik olmasaydı jantın üstünde gidecektin, adamlar yapmış.

CPC2'lerin ömrü dolduğu için Eagle Sport almak gibi bir hata yapmıştım zamanında.
    Islak zeminle işiniz yoksa tavsiye ederim kuru zemindeki performansı gayet güzel jant koruması için yanakları özel olarak şişirilmiş vs. fakat ıslak zemine buz muamelesi yapıyordu benim kullandığım 205/55/16 lık olan Eagle Sportlar. İlk başlarda lastik yeni olduğu için böyle diye düşünmüştüm fakat sonradan öyle olmadığını fark ettim.
    Düz yolda bile savrulma kayma yapıyordu tuhaf bir şekilde sıfır güven yani.
    Yakıt tüketimi olarak da eksi bir yönünü görmedim. Yaklaşık 25-30 bin kmlik gözlemim bu yönde.
  • sorunsuz kullanıyoruz f/p lastiği ...
  • CPC2'lerin ömrü dolduğu için Eagle Sport almak gibi bir hata yapmıştım zamanında.
    Islak zeminle işiniz yoksa tavsiye ederim kuru zemindeki performansı gayet güzel jant koruması için yanakları özel olarak şişirilmiş vs. fakat ıslak zemine buz muamelesi yapıyordu benim kullandığım 205/55/16 lık olan Eagle Sportlar. İlk başlarda lastik yeni olduğu için böyle diye düşünmüştüm fakat sonradan öyle olmadığını fark ettim.
    Düz yolda bile savrulma kayma yapıyordu tuhaf bir şekilde sıfır güven yani.
    Yakıt tüketimi olarak da eksi bir yönünü görmedim. Yaklaşık 25-30 bin kmlik gözlemim bu yönde.
  • Kullananların tamamına yakınının şikayetçi olduğu, ıslakta çok fazla kaydığını söylediği bir lastik. Goodyear' ın Türkiye fabrikasında üretililiyor. Bu fabrikanın ürettiği otomobil lastiklerinde, hatalı üretimin fazla olduğu bilinir. Balans tutmama vb. problemler çok sık yaşanıyormuş. Özetle bildiğiniz Goodyear kalitesinin uzağında bir ürün.
  • Babam bana sormadan arabasına taktırmış tavsiyeleriniz için teşekkür ederim kendisini ıslak zemin konusunda uyaracağım
  • Ben bu lastiği 30 bin km dır kullanıyorum.En ufak bir olumsuzluk gormedim.Yillardir kullanmadığım lastik kalmadı.Arabayı lastik değil şoför yönetir.Bu lastik hakkında anlamsız biçimde olumsuz yorumlar yapılmış.Bu arkadaşlara önerim araba kullanmayı ogrenmeleridir.Ucuz olması kötü olduğunu gostermez bizim ülkemizde üretiliyor ondan ucuz.Milleti saçma sapan yorumlarınızla etkileyip fazla para verdirmeyin.Sizler lastik uzmanı degilsiniz.Yaziktir günahtır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kral100

Ben bu lastiği 30 bin km dır kullanıyorum.En ufak bir olumsuzluk gormedim.Yillardir kullanmadığım lastik kalmadı.Arabayı lastik değil şoför yönetir.Bu lastik hakkında anlamsız biçimde olumsuz yorumlar yapılmış.Bu arkadaşlara önerim araba kullanmayı ogrenmeleridir.Ucuz olması kötü olduğunu gostermez bizim ülkemizde üretiliyor ondan ucuz.Milleti saçma sapan yorumlarınızla etkileyip fazla para verdirmeyin.Sizler lastik uzmanı degilsiniz.Yaziktir günahtır.
    Hayatında Goodyear Efficentgrip veya asymetrik serilerinde hiç kullandın mı? Kullansaydın gelip de burada "Eagle Sport iyi bir lastikdir, buna kötü lastik diyen şöförlüğü bilmiyordur" diye boş boş yorum yapmazdın
  • Merhaba yaklasik 10.000 km dir kullaniyorum. Islak zemin performansi harici memnunum. Yorumlardan gordugum kadariyla herkes ayni dertten muzdarip gorunuyor:)
  • Sadece Sürücü kullanıcısına yanıt
    Emin ol senden daha cok anliyorum
  • 225 50 r17 ölçülerinde Goodyear Eagle Sport kullanıyorum yaklaşık 3 aydır. Önceki lastiklerim Continental Premium Contact 5 idi. Soğuk asfalt ve mıcırlı yollarda biraz fazla ses yapması dışında bir eksikliğini görmedim. Yani fiyatına göre on numara lastik. Balans tutmama gibi bir problem de yaşamadım zira 3 ayda aşağı yukarı 9000 km yol yaptım ve bir problem yok.
  • Astra H kasa aracimizda sıfır bayi çıkışlı eagle sport vardir. 4 kanalli yagmur performansi cok iyi. Lastik ne çok yumusak ne sert ne konforlu rahatsiz. Ne çok iyi ne çok kötü. Hersey optimum seviyede bir lastik.

Muadili ( selefi) Bristone er300 den yumuşak.

Alınır mi ? Fiyat uygunsa alınır. Geçen sene 205 55 16 si 180 lira felandi. O lastikler bitince kumho kh 27 aldım. Ilk sene harikaydı sonrasinda kizakliyordu ayni araçta...
  • ıslak zeminde arabayı perte çıkarmak için birebir

• yattarali Y kullanıcısına yanıt

4 senedir kullanıyor ıslak kuru gayet iyi performans veriyor mal gibi araç kullananlar her lastikte perte çıkartır.

• Buradaki yorumlar sanırım ilk nesil için. 2 serisi hakkında neler söylersiniz , şu anda falkenden bile daha uygun
  • sharkemre kullanıcısına yanıt

büyük konuşma koçum. bu kaza yapanlar veya yapmasa da aracın en ufak ıslakta patinaja düştüğünü söyleyenler ilk defa lastik kullanmıyor. internette her yerde bolca şikayeti olan ve şikayetvarda da 1.5 puan almış lastikten bahsediyoruz

www.sikayetvar.com
    Goodyear Eagle Sport Şikayetleri - Şikayetvar
    https://www.sikayetvar.com/goodyear/eagle-sport
  • yattarali Y kullanıcısına yanıt

3 sene önce sıfır aldığımız araç üzerinde geldi, araç sahibi o gün bugündür yağmurlu havada araç kullanmaktan korkuyor.

• Şöyle söyleyeyim, en ucuz, piyasadaki en dandik çin lastikleri ayarında bir ürün.. muhtemelen onlardan daha kötü.

Maalesef lastik endüstrimizin goodyear markasının yüz karası. şirket araçlarına aldık, her kullanan kişi gelip der mi bu lastikleri nerden buldunuz diye? 1 sene sonra çıkarıp attık hepsini.

ama üzerine basılan marka ve bu markaya istenen fiyat cazibesi o kadar güçlü ki, ölüsü satıyor.

Ha bazı müşteriye bu lastik gelir, sorun yaşamayabilir. anadolu kasabalarında ordan oraya 20-30la gidip araba parkediyor. bir kere hayatında yoğun yağmurda 120-130 bile gitmemiş.. bir kere ani fren yapmamış. bir kere viraja azıcık hızlı girmemiş.

balans sorunu varsa anlayacak kadar bile hızlanmayan var. veya balans sorununu anlayamayacak, yoldan titriyor sanacak kişiler bile var..

Gelip şöyle güzel böyle güzel diye yorum yaparlar, yukarıdaki arkadaşlarımız da öyle..

"insan gibi gidene güzel lastik".. vizyon bu kadar. pastırma alma sende, makarna ye karnın doymuyor mu diyen ropörtaj teyzeleri gibi.

güzel lastik tabi.. güzel çünkü jantın yere değmiyor, hasar almıyor o lastik sayesinde. o lastik olmasaydı jantın üstünde gidecektin, adamlar yapmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SuperVeloceJota -- 8 Nisan 2023; 11:21:38 >
  • Focustan 308’e geçtiğimde bu lastik takılıydı. Araçta sorun olduğunu düşünmüştüm. En ufak su birikintisine girdiğimde aracın her yeri farklı oynuyordu. Lastikleri çıkarıp attım direkt.
  • Klasik bir ucuz etin yahnisi durumu.
    Markasına güvenerek, fiyat uygunluğuna kanarak, ne kadar kötü olabilir ki diyerek 2019 da aldim ancak 6 ay dayanabildim.
    Buda aldığım ilk ve son ucuz lastik oldu.
    Onları çıkartıp o araca hem yazlık hem kışlık birer takım Pirelli aldım 3 yıl hem kışın hem yazın keyifle kullandım (sonrasında da aracı sattım zaten)
  • SuperVeloceJota kullanıcısına yanıt

eleştirimi sadece ''yağmurlu havada 120 130 hız ile gitmek'' üzerinden yapacağım.

kardeşim yaptığın hız zaten limitlerin üzerinde bir hız ve sen bunu bir de yağmurlu havada uygulamaktan bahsediyorsun.

Dikkatli tedbirli sürücüler (olması gereken trafik canavarı olmayan sürücüler oluyor) bırak yağmurlu havada normal hava şartlarında dahi bu hız seviyelerine çıkmaz.

Herşeyi geçtim diyelim ki sen bu hız sınırlarını aşıyorsun. zaten gidip böyle ucuz lastikleri alıpta bu şekilde eleştirmen zaten başlı başına hata. hız sınırlarına uymayacaksın bir de lastiği giriş seviyesinde alıp değerlendireceksin.

bu başlı başına ahmaklık ve trafik terörüdür. bir de bu yorumu beğenenler var. yazık çok yazık.

Bunları dile getirmesem olmazdı. üzülüyorum sizin gibi insanların trafikte zarar verdiklerine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stoneiron04 -- 28 Mayıs 2023; 13:44:42 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.