Şimdi Ara

Goodyear eagle sport nasıldır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
8.392
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2744 Mesaj
    Fiyat olayına girmiyorum.Tavsiye olarakta başka marka vermeyin teşekkürler sadece bu lastik nasıldır? Kullanan var mı? Sorun çıkarır mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Binbaşı
    1348 Mesaj
    sorunsuz kullanıyoruz f/p lastiği ...

|
    |
    CPC2'lerin ömrü dolduğu için Eagle Sport almak gibi bir hata yapmıştım zamanında.
    Islak zeminle işiniz yoksa tavsiye ederim kuru zemindeki performansı gayet güzel jant koruması için yanakları özel olarak şişirilmiş vs. fakat ıslak zemine buz muamelesi yapıyordu benim kullandığım 205/55/16 lık olan Eagle Sportlar. İlk başlarda lastik yeni olduğu için böyle diye düşünmüştüm fakat sonradan öyle olmadığını fark ettim.
    Düz yolda bile savrulma kayma yapıyordu tuhaf bir şekilde sıfır güven yani.
    Yakıt tüketimi olarak da eksi bir yönünü görmedim. Yaklaşık 25-30 bin kmlik gözlemim bu yönde.
    |
    |
    Kullananların tamamına yakınının şikayetçi olduğu, ıslakta çok fazla kaydığını söylediği bir lastik. Goodyear' ın Türkiye fabrikasında üretililiyor. Bu fabrikanın ürettiği otomobil lastiklerinde, hatalı üretimin fazla olduğu bilinir. Balans tutmama vb. problemler çok sık yaşanıyormuş. Özetle bildiğiniz Goodyear kalitesinin uzağında bir ürün.

|
    |

Babam bana sormadan arabasına taktırmış tavsiyeleriniz için teşekkür ederim kendisini ıslak zemin konusunda uyaracağım

|
    |
    Bahsedilenler: nookie , C.McRae
    Ben bu lastiği 30 bin km dır kullanıyorum.En ufak bir olumsuzluk gormedim.Yillardir kullanmadığım lastik kalmadı.Arabayı lastik değil şoför yönetir.Bu lastik hakkında anlamsız biçimde olumsuz yorumlar yapılmış.Bu arkadaşlara önerim araba kullanmayı ogrenmeleridir.Ucuz olması kötü olduğunu gostermez bizim ülkemizde üretiliyor ondan ucuz.Milleti saçma sapan yorumlarınızla etkileyip fazla para verdirmeyin.Sizler lastik uzmanı degilsiniz.Yaziktir günahtır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: kral100

Ben bu lastiği 30 bin km dır kullanıyorum.En ufak bir olumsuzluk gormedim.Yillardir kullanmadığım lastik kalmadı.Arabayı lastik değil şoför yönetir.Bu lastik hakkında anlamsız biçimde olumsuz yorumlar yapılmış.Bu arkadaşlara önerim araba kullanmayı ogrenmeleridir.Ucuz olması kötü olduğunu gostermez bizim ülkemizde üretiliyor ondan ucuz.Milleti saçma sapan yorumlarınızla etkileyip fazla para verdirmeyin.Sizler lastik uzmanı degilsiniz.Yaziktir günahtır.
    Hayatında Goodyear Efficentgrip veya asymetrik serilerinde hiç kullandın mı? Kullansaydın gelip de burada "Eagle Sport iyi bir lastikdir, buna kötü lastik diyen şöförlüğü bilmiyordur" diye boş boş yorum yapmazdın
    |
    |

• Yüzbaşı
    356 Mesaj
    Merhaba yaklasik 10.000 km dir kullaniyorum. Islak zemin performansi harici memnunum. Yorumlardan gordugum kadariyla herkes ayni dertten muzdarip gorunuyor:)

|
    |

Emin ol senden daha cok anliyorum

|
    |
    Sadece Sürücü kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    225 50 r17 ölçülerinde Goodyear Eagle Sport kullanıyorum yaklaşık 3 aydır. Önceki lastiklerim Continental Premium Contact 5 idi. Soğuk asfalt ve mıcırlı yollarda biraz fazla ses yapması dışında bir eksikliğini görmedim. Yani fiyatına göre on numara lastik. Balans tutmama gibi bir problem de yaşamadım zira 3 ayda aşağı yukarı 9000 km yol yaptım ve bir problem yok.

|
    |
    Astra H kasa aracimizda sıfır bayi çıkışlı eagle sport vardir. 4 kanalli yagmur performansi cok iyi. Lastik ne çok yumusak ne sert ne konforlu rahatsiz. Ne çok iyi ne çok kötü. Hersey optimum seviyede bir lastik.

Muadili ( selefi) Bristone er300 den yumuşak.

Alınır mi ? Fiyat uygunsa alınır. Geçen sene 205 55 16 si 180 lira felandi. O lastikler bitince kumho kh 27 aldım. Ilk sene harikaydı sonrasinda kizakliyordu ayni araçta...

|
    |
Reklamlar
Media Sözlük
Sohbet
SEO
bankalar.org
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.