Şimdi Ara

Ne bu playstation 4 fiyatları (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
0
Favori
8.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sadece kur ile açıklanabilecek bir durum değil bu yalnız. Çünkü konsol ve oyun aksesuarlarına son bir buçuk yıldır %40-%50 bandından vergi uygulanmaya başlandı ithalatta. Daha önce bu oran %20'ydi. Yani 100 dolarlık bir konsol, vergi dahil: Eylül 2018'de, 756 TL'ye mal edilebilirken; Mart 2020'de, 910 TL'ye mal oluyor.

Özetle, aradan geçen 1.5 yıllık sürede dolar kuru sadece %3 artarken, vergilerin iki katına çıkmasından dolayı konsolun fiyatı %20 oranında yükseldi. Eğer vergiler aynı kalsaydı, konsolun fiyatı sadece dolar kuru kadar, yani %3 artmış olacaktı.
  • the_dedektif kullanıcısına yanıt
    Ah ah

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu zamanda playstation falan alınmaz, zaten kriz ortamı millet can derdine düşmüş para cebinde kalsın, ps5 haberleri çıktı zaten belli olmaz birkaç hafta sonra ortalık iyice karışır playstation fiyatları dibe vurur, alıcam diye tuturuyosan xbox one x al birde game pass falan alırsın verdiğin paraya değer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumdan ikinci elini 550 TL'ye almıştım
  • bende bugün kilosu 5 tl ye patates aldım allah size başka dert vermesin.
  • dsoto kullanıcısına yanıt
    Amin de ne kadar çalıştığına bağlı.

• Uzumaki D Kurosaki. kullanıcısına yanıt
    O zaman mobil oyuna mahkum olduk diye yazmasaydın, adam mahkum olma diye makul Bir seçenek sunmuş

• brnk kullanıcısına yanıt
    E ben baslikta zaten playstation 4 diyorum amaç ps yani ama yine de xboxı da düşünmeye başladim fiyatı uygun diye

• Açıkcası PS4 alacaktım zamanında 900₺’e sattıkları cihazı 2 bine almak mantıklı gelmedi. Xbox One S aldım üstüne Yıllık Gamepas 180₺’e kafam rahat. Üstelik PS Türkiye’nin son skandalından sonra PS benim için bitmiştir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almanya da sıfır PS4 Slim Fifa Paketi 180 Euro.

İkinci el PS4 Slimler 80 90 Euro arasında.

Gercekten cok üzüldüm su anda ühühühü. :D
  • 2.el lan 1500 TL falan

oyunlar da kardeşlikten ucuza alır satarsın.

• Uzumaki D Kurosaki. kullanıcısına yanıt
    Valla hocam mobil muhtaç kalmak istemiyorsan Bi Xbox bide senelik gamepass alırsın mis gibi olur bu Sony son yaptıklarından sonra almayı haketmiyor zaten. Konu içeriğin öyle diye yazdım tabii ex oynamak istiyorsan başka

• Fırsatçılar

• fırsatçıların neyse Allaha havale ediyorum,
    ulan Sony koskoca firmasın sen bile bunu yaparsan..
    ps5 yerine xbox almayı bile düşündürdü bu miğde bulandırıcı hareketi.
    https://www.donanimhaber.com/ps-store-turkiye-de-kampanyalar-kaldirildi-oyunculardan-tepki-var--119977
  • 2018 kış ayında, 1TB ps4 ü çift kol, 4 oyun ile birlikte 1400 e satmistim oyunlarda yanlış hatırlamiyorsam uncharted 4, gta V, God of War ve Tekken son çıkan oyunu vardı, bilseydim bu kadar pahalı olacağını satmazdım.

• Adamlar düz PS4'ü ne fiyata satıyor yuh..
    Anaaa alttakiler 1Tb bile değilmiş

Almayın hocam, kesinlikle değmez.
  • Xbox alıp geçiyoruz, kendileri alabilirler Ps4 lerini..

Ps4 çöpüne 2.700 ödeyeceğine Xbox One x kampanyada 2.500 TL her türlü daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 25 Mart 2020; 18:5:17 >
  • Dolar cinsinden mi artmis ?

Bence TL deger kaybediyor hizla onla alakali olmasin ? Yani anca Dolar karsiligini kompanze ediliyor olmasin ? ...
  • 1000 liraya cift kollu 20 gunluk ps4 satmıstım zamanında hergunde artıyor fiyatlar.
    horizon zero down pc geliyor kesinleşti ,corepack diye bir repack grubu sayfasında god of warda pc geliyor gibi bişey yazmış inş gelirde hem 2.elciler hem ps TR akıllanır biraz ps5 cıkacak hala 3k yazıyorlar 5 senelik konsola...

Ne bu playstation 4 fiyatları
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.