Şimdi Ara

NBA LİVE MOBİLE ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
3
Favori
25.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • NBA sezonunda henüz sona eren finallerin heyecanını yeniden yaşamak istiyorsanız, EA Sports tarafından indirmeye sunulan NBA Live Mobile size istediğinizi verebilir.

NBA LİVE MOBİLE ANA KONU

NBA sezonunda henüz sona eren finallerin heyecanını yeniden yaşamak istiyorsanız, EA Sports tarafından indirmeye sunulan NBA Live Mobile size istediğinizi verebilir. Oyunun kapağında OKC yıldızı Russell Westbrook yer alıyor. Akıcı ve tatmin edici görsellere sahip olan oyun, modern donanım sahip mobil cihazlarda üst seviye performans gösterecektir. 32-bit dönemlerine giden mobil cihazlarda bazen kasma sorunları yaşandığını belirtmek gerek. Oyunda eğitim aşamalarını geçtikten sonra 5 kişilik takımınızı kurarak maç yapmaya başlıyorsunuz. Sol kısımdaki joystick ile oyuncuyu yönlendirirken, sağ kısımdaki tuşlar ile de top kontrolü sağlıyorsunuz. Top sizde iken hızlı atak, pas ve şut yapan tuşlar, top karşı tarafta iken savunma ve blok durumuna geçiyor. Oyunda önemli hareketler tuşlara göre değil, alandaki bölgelere göre gerçekleşiyor. Örneğin pota altına kadar dribbling yaptıktan sonra pas tuşunu yukarı sürükleyerek dunk atış yapabiliyorsunuz.

NBA liginde adım adım şampiyonluğa doğru yürürken, EA hesabına bağlanarak dünyanın farklı noktalarından oyunculara karşı canlı etkinliklere katılabiliyorsunuz. Maçlarda başarı için ekibi iyi oluşturmanız şart. Her oyuncunun kendisine özgü yetenekleri var. Para ve tecrübe puanları kazandıkça, yavaş yavaş yıldız oyuncular ekibe dahil oluyor. Ayrıca oyuncuların yeteneklerini de geliştirebiliyorsunuz. Oyun içi satın almaya zorlamadan, keyifli maçlar yapmanızı sağlayan NBA Live Mobile, hali hazırda çok fazla seçeneğin olmadığı tür içerisinde ilgiyi üzerine çekecektir.

Google Play linki için tıklayınız.

App Store linki için tıklayınız.

Bu kısım Ekrem71 adlı kullanıcının başlığından/haberinden alıntıdır. Alıntı usulünü bilmediğim için böyle hareket ettim. Umarım kimseye bir yanlışım, yaptığım yanlış bir işlem olmamıştır. Şimdiden teşekkür ederim.

@Ekrem71
    @sebati06
    @syncsta
    @aslannuman
    @aboodkill
    @Rednix83
    @andrewgoudelock
    @282366ufuk

• Herkese iyi forumlar arkadaşlar. Günlerdir NBA LİVE MOBİLE ana konusu arıyorum ancak yukarıda alıntıladığım "FİNALLERİ YENİDEN YAŞAYIN" başlıklı bir gönderiden başka sonuç bulamıyorum. Niyetim şudur ki, biz bu uygulamanın kullanıcıları tecrübelerimizi paylaşalım, bir araya gelip istişare edelim ve yeri geldiğinde seviyeli, dostane bir tartışma ortamı yaratalım. Oyunu kullanan, oynayan, kadrosunu, görüşlerini paylaşmak isteyen herkesi bekliyorum bu konuya.
  • Oyun içi Coin satışı için sebati06 adlı kullanıcıya ulaşabilirsiniz arkadaşlar.
  • Konu faydali olmus. Bir konumuz vardi ama giris niteligindeydi. Oyuncular icin bu konu daha cok bilgi paylasimina acik olur umarim.

Iyi oyunlar, iyi forumlar dilerim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugrademirtaas

NBA sezonunda henüz sona eren finallerin heyecanını yeniden yaşamak istiyorsanız, EA Sports tarafından indirmeye sunulan NBA Live Mobile size istediğinizi verebilir.

NBA sezonunda henüz sona eren finallerin heyecanını yeniden yaşamak istiyorsanız, EA Sports tarafından indirmeye sunulan NBA Live Mobile size istediğinizi verebilir. Oyunun kapağında OKC yıldızı Russell Westbrook yer alıyor. Akıcı ve tatmin edici görsellere sahip olan oyun, modern donanım sahip mobil cihazlarda üst seviye performans gösterecektir. 32-bit dönemlerine giden mobil cihazlarda bazen kasma sorunları yaşandığını belirtmek gerek. Oyunda eğitim aşamalarını geçtikten sonra 5 kişilik takımınızı kurarak maç yapmaya başlıyorsunuz. Sol kısımdaki joystick ile oyuncuyu yönlendirirken, sağ kısımdaki tuşlar ile de top kontrolü sağlıyorsunuz. Top sizde iken hızlı atak, pas ve şut yapan tuşlar, top karşı tarafta iken savunma ve blok durumuna geçiyor. Oyunda önemli hareketler tuşlara göre değil, alandaki bölgelere göre gerçekleşiyor. Örneğin pota altına kadar dribbling yaptıktan sonra pas tuşunu yukarı sürükleyerek dunk atış yapabiliyorsunuz.

NBA liginde adım adım şampiyonluğa doğru yürürken, EA hesabına bağlanarak dünyanın farklı noktalarından oyunculara karşı canlı etkinliklere katılabiliyorsunuz. Maçlarda başarı için ekibi iyi oluşturmanız şart. Her oyuncunun kendisine özgü yetenekleri var. Para ve tecrübe puanları kazandıkça, yavaş yavaş yıldız oyuncular ekibe dahil oluyor. Ayrıca oyuncuların yeteneklerini de geliştirebiliyorsunuz. Oyun içi satın almaya zorlamadan, keyifli maçlar yapmanızı sağlayan NBA Live Mobile, hali hazırda çok fazla seçeneğin olmadığı tür içerisinde ilgiyi üzerine çekecektir.

Google Play linki için tıklayınız.

App Store linki için tıklayınız.

Bu kısım Ekrem71 adlı kullanıcının başlığından/haberinden alıntıdır. Alıntı usulünü bilmediğim için böyle hareket ettim. Umarım kimseye bir yanlışım, yaptığım yanlış bir işlem olmamıştır. Şimdiden teşekkür ederim.

@Ekrem71
    @sebati06
    @syncsta
    @aslannuman
    @aboodkill
    @Rednix83
    @andrewgoudelock
    @282366ufuk
    quote:

Ayrıca oyuncuların yeteneklerini de geliştirebiliyorsunuz.

Oyuncuları nasıl geliştirebiliyoruz?

• Yukarıdaki makale alıntı hocam. Oyun içerisinde var olan bir kart üzerinde değişim/gelişim yapmak mümkün değil. Neye dayanarak yazıldı o bilmiyorum ama bazı nadir oyuncularin, daha geniş ve elverişli özelliği olan kartları da mevcut.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar katılımınızı bekliyoruz. Oyuna aşina olup da başlığa gözü takılan birilerine katacağımız şeyler, onların da bize katacağı şeyler var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bugrademirtaas -- 15 Eylül 2016; 0:45:44 >
  • Oyun içi coin satışı yapıyorum. İlgilenen olursa mesaj atabilir.
  • abeyle A kullanıcısına yanıt
    Hangi serverda yaptığınızı ve fiyatını yazarsanız daha faydalı olur sanıyorum :)

• Her serverda satış var, 1m coin fiyatı 60 tl, daha az veya çok satış da yapıyorum.
  • Kurulu lig var mı?

• morhuncan kullanıcısına yanıt
    Suanda yok ama ilerleyen vakitlerde kurariz. Neden olmasin :)

• oyun takılı takılıyor menüde çözümü nedir arkadaşlar ? Kaç gündür açmıyorum oyunu.

• Champarator kullanıcısına yanıt
    Silip yeniden tuklemeyi denediysen baska ne yapilabilecegini hic bilmiyorum. Ilk defa duydum bu tarz bir sorun :/

• "All Star MVP","Sixth Man","Sportmenship" collectibles'ları toplayabilen var mı?

• Yok hocam. Canına yandığımın koleksiyonlari çıkmıyor. Mvp, Rookie, Deffensive, Most Improved Player tonla. Sportmanship, All Star Mvp ve Sixth Man çıkmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bugrademirtaas -- 15 Eylül 2016; 0:46:12 >
  • Hocam oyun yüklüyse halen, uygulama yöneticisi üzerinden durdurmaya zorlayıp tüm verileri silmeniz lazım. Daha sonra en güncel sürüm ile temiz kurulum yapın. Alacağınız sonucu paylaşın daha sonra, ona göre hareket edelim.

• Supremacy etkinligine benim gibi kufur eden cok mu? :) Bundan ozellikle karsi taraf cok isabetli atiyor.

Birde bunda kontrolcü kullanabilen var mi?

• bugrademirtaas kullanıcısına yanıt
    Söylediklerinizi yaptım hocam kurulumu baştan yapıyorum editlerim biraz sonra

yok tutorial set kısmında takılıyor oynanmıyor note 5 te

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Champarator -- 14 Eylül 2016; 20:47:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkantipi

Supremacy etkinligine benim gibi kufur eden cok mu? :) Bundan ozellikle karsi taraf cok isabetli atiyor.

Birde bunda kontrolcü kullanabilen var mi?

Kontrolcü derken hocam?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.