Şimdi Ara

NBA LİVE MOBİLE ANA KONU (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
3
Favori
25.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yok hayır sadece free verdikleri westbrook için geçerli.. diğer elitler için herhangi bir değişiklik olmayacak.
  • Bu Countdown to tip-off'un set'inde sadece #2 eksik. Sırayla veriyormuş bu kartları, diğer 9'u da çöp mü olacak şimdi?
    Auction'dan satıp/alabiliyor muyuz acaba?
  • maalesef şuan için çöp.
  • Gaza gelip elimdeki seçkin oyuncuları müzayedeye koydum, toplamda 700 k civarı gelir bekliyorum.
    Gelen parayla paket açmayı düşünüyorum, hayırlısı.
  • Arkadaşlar herkese iyi oyunlar. Oyuna zaman ayıramadığım için bırakmaya karar verdim ve hesabımın içinde bulunan 1 milyon çipi 50 tlye satacağım. Daha önce alım-satım yaptım ve referanslarım bulunmakta. İlgilenen arkadaşlar 0542 395 57 06 numaramla iletişime geçebilirler.
  • Oyunu daha yeni oynamaya basladim ama "kafa kafaya" modunda o an o kullabiciyla canli olarak mi mac olmus oluyor yoksa oyunun yapay zekasiyla mi yapiyoruz?Birde liglere katilamiyorum hata olustu diyor yada maximum oyuncu sayisina ulasti gibi hatalar veriyor sebebi nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adoring

Oyunu daha yeni oynamaya basladim ama "kafa kafaya" modunda o an o kullabiciyla canli olarak mi mac olmus oluyor yoksa oyunun yapay zekasiyla mi yapiyoruz?Birde liglere katilamiyorum hata olustu diyor yada maximum oyuncu sayisina ulasti gibi hatalar veriyor sebebi nedir?

Kafa kafayada o kisinin takimiyla yapay zekaya karsi oynuyorsun liglerde ise seviyen yeterli olmayabilir yada girmek istedigin ligde max.oyuncu olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel oyun keske daha önceden keşvetseydim suan 2 aydan beri oynuyorum.
  • Yeni kurduğumuz lige hepinizi bekleriz arkadaşlar, katılım için alt sınır yok, yeni başlamış da olabilirsiniz, aktif olmanız yeterli.

Ligin adı: Elven Lord League [ELL]

Detaylı bilgi:https://forum.donanimhaber.com/m_122397885/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lepanto -- 9 Aralık 2016; 0:59:10 >
  • Arkadaşlar maça girmeden oyundan atıyor şu an sizdede böyle bir sorun var mı
  • Maça girerken değil de oyunun içindeyken atıyor bazen. Bir de o an farkla öndeysen can sıkıyor.

Daha önce S3 kullanırken MK3 oynuyordum. O zaman oyuna girerken atıyordu, telefon kaldırmıyor diye düşünüyordum. Sanırım Note4'ün de devri kapanıyor.

• 50 level full elit takimlarmda oyuncular var oyuna giremiyorum google yada facebook hesabimla giris yaptığımda oyundan atiyor misafir girisinde herhangi bi sorun yok yine nasıl bir yaptirimla karşı karşıya kaldık?

• Dostlar bazı arkadaşlarımız HİLE adı altında generator dedikleri (Online sitelerde cash ve coins arttırıcı) uygulama ile kendilerini aslında mahdur ediyorlar. Nasıl mı? Siz belli bilgilerinizi sitede girdiğinizde elinizde bulunan coins ve cashler site kurucusu veya sahibi tarafından hesabınızdaki bilgilere entegre izin verdiğiniz için çalabiliyorlar. DİKKA EDİN :)
  • marcoreuss kullanıcısına yanıt
    Bu son güncellemeden beri devam etmekte olan bir problem. Aslında ilk sürümü o kadar hızlıydı o kadar sorunsuzdu ki sevmemizin en çok sebepleri arasında kasmadan oynayabilir olmamızdı.
  • Eskiden canlı etkinlik, sezon yani oyun oynadığımız herhangi bir mod a girince saniyeler içinde oyuna giriyordum, fakat son zamanlarda siyah bir ekran çıkıyor ve çok uzun süre bekletiyor, acaba sadece bende mı oluyor yada çözümü var mı
  • morhuncan kullanıcısına yanıt
    Ben note 2 ile oynuyorum :)

• morhuncan kullanıcısına yanıt
    Yok toplanabilir takas yapabilirsin.

1 toplanabilir + Gümüş kupa

• Arkadaşlar Server 1'deki hesabımdan 1.500.000 yani 1.5 milyon coins satıyorum. 70 liraya vereceğim. İletişim 0542 395 57 06.
  • Oyunla ilgili birkaç sorum olacak.

1- İki yönlü takımlarda oynayan bir oyuncuyu kısa top oynayan takımlarda oynatmanın yolu var mı?

2- Maçta top oyundan çıkarken benim basketçi topu oyuna sokmaya çalışıyor ama top hep rakibe gidiyor. Topu nasıl kendi oyuncuma gönderebilirim?

3- Maça girerken bir bende mı çok uzun sürüyor?

4- Maçın başındaki hava topunu hiç kazanamıyorum. Çözüm?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AB1E07F87 -- 27 Ocak 2017; 10:24:30 >
  • Server 1de yaklasik 20 milyon coins var . almak isteyen iletisime gecsin

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.