Şimdi Ara

NBA LİVE MOBİLE ANA KONU (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
3
Favori
25.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyuna turkce dil secenegi geldi. Hayirli olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar 100k param var. Hangi kadroya kimi alirdiniz?

NBA LİVE MOBİLE ANA KONU
     NBA LİVE MOBİLE ANA KONU
     NBA LİVE MOBİLE ANA KONU

• volkantipi V kullanıcısına yanıt
    Yakalayabilirsen Shooting'e 86'lık PF olan Draymond Green.
    -
    James Harden'ı Sets'ten mi kazandın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: morhuncan

Yakalayabilirsen Shooting'e 86'lık PF olan Draymond Green.
    -
    James Harden'ı Sets'ten mi kazandın?

Eyvallah. Evet setlerden geldi. Bu arada oyunu pavyona çevirmişler yeni güncelleme ile. Ne gerek vardi bu kadar görsel değişimine.

• Bence güncelleme harika olmuş. Hem oynanış bakımından hem de arayüz bakımından çok beğendim. Türkçe dil seçeneğini de çok beğendim. İngilizce olması benim için sorun değildi ama böyle daha çok Türk oyuncu çekerler.

Edit: Ayrıca kadrolar da güncellenmiş. Golden state ile oynarken kd vardı kadroda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sör Aragorn -- 27 Eylül 2016; 19:10:59 >
  • Bence de oyun harika olmuş yapay zeka arttırılmış ve çaylak şeyleri cok güzel olmuş
    Tek begenmedigim şey oyuncu overallari çok dengesiz oldu ben simmons 90 mesela

• Güncelleme yapay zeka olarak güzel, tam saha baskı gibi tepki veriyor artık rakip. Şut kaçırdığın zaman neden olduğunu belirten yazılar falan şimdilik hoş olmuş. Özellikle bazı görevler var bir sezonda 100 top çal diye mesela, oyun içerisinde hangi hamle tam olarak bunun yerine geçiyor bilemiyordun. Şimdi yazı çıkıyor.
    Ancak alıştıktan sonra bunun kapatılabiliyor olması gerekir bence.

Günlük ve haftalık görevler güzel olmuş. Fazladan kart kazanıyorsun.

Rokie Challenge ile çeşitlilik gelmiş oyuna ama benim kafamı karıştırıyor özellikle Sets'te neye yüklenmem gerekir kestiremiyorum.

Yalnız benim telefonda kasılmalar başladı. Zaman zaman oyun içerisinde, menü geçişlerinde veya görevlerin olduğu penceleri açarken kısa süreli takılmalar oluyor. Sizde de mevcut mu? (Telefonum Note 4, gerçi güncelleme gelmiş onu yapıp tekrar deneyeceğim.)

• quote:

Orijinalden alıntı: morhuncan

Güncelleme yapay zeka olarak güzel, tam saha baskı gibi tepki veriyor artık rakip. Şut kaçırdığın zaman neden olduğunu belirten yazılar falan şimdilik hoş olmuş. Özellikle bazı görevler var bir sezonda 100 top çal diye mesela, oyun içerisinde hangi hamle tam olarak bunun yerine geçiyor bilemiyordun. Şimdi yazı çıkıyor.
    Ancak alıştıktan sonra bunun kapatılabiliyor olması gerekir bence.

Günlük ve haftalık görevler güzel olmuş. Fazladan kart kazanıyorsun.

Rokie Challenge ile çeşitlilik gelmiş oyuna ama benim kafamı karıştırıyor özellikle Sets'te neye yüklenmem gerekir kestiremiyorum.

Yalnız benim telefonda kasılmalar başladı. Zaman zaman oyun içerisinde, menü geçişlerinde veya görevlerin olduğu penceleri açarken kısa süreli takılmalar oluyor. Sizde de mevcut mu? (Telefonum Note 4, gerçi güncelleme gelmiş onu yapıp tekrar deneyeceğim.)

Benimde note 4 hem takilmalar hemde cizirti sesleri bende de var. Bence gereksiz grafik degisimi etkilemis gibi. Onceki hali daha anlasilirdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: volkantipi
    Benimde note 4 hem takilmalar hem de cizirti sesleri bende de var. Bence gereksiz grafik degisimi etkilemis gibi. Onceki hali daha anlasilirdi.

Aynen bir de seslerdeki cızırtılar var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi morhuncan -- 28 Eylül 2016; 16:47:28 >
  • cızırtı genel sorun yurtdışı forumlarda da gördüm ama takılma yaşamadım s7 edge ile.
  • Oyun içi coin satışı yapılır.

• kadromun son hali bu şekilde.
    Bu mesaja eklenen görseller:

NBA LİVE MOBİLE ANA KONU

• Up dolusalim biraz

• Hep buralardayız
  • Bu oyunda elit oyuncu almak ne kadar zor ya

• Auction'dan satın al? Fiyatlar oyuncu ve rating'ine göre değişiyor ama 30k coin'e bile oyuncu bulabiliyorsun.

------------------

Bu "Countdown to Tip-Off" süresince gelen elite oyuncular turnuvası bitince silinecek mi acaba?
    Misal bana 2 tane Westbrook (Defensive-PG) geldi. Burada oynattığım Rondo'yu satsam mı, yoksa turnuva bittiğinde kullanmak için tutsam mı?
  • COUNTDOWN etkinliği bittiğinde westbrook lar kalır ama ovr i 77 ye düşecek elit olmayacak artık.
  • Arkadaslar shoot takimimda Paul85 Davis85 butler84 hayward 83 frye83 oyuncular var diger takimlarin ortalaması min 80 lvl 49 ve icinde 200 k coins var satılıktır fiyat 50 tl ilgilenenler 531 458 59 69

• üç değil 23 tane elit alabileceğiniz 1 milyon coin ah 2'de 60 liraya satılıktır. ilgilenenler mesaj yoluyla ulaşabilir.

• Peki bu coundown to tipoff süresince kazandığımız tüm elite kartlar için de geçerli mi? (Sets'ten açılan kartlar için soruyorum)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.