Şimdi Ara

NBA LİVE MOBİLE ANA KONU (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
162
Cevap
3
Favori
25.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: His Last Vow

Oyunla ilgili birkaç sorum olacak.

1- İki yönlü takımlarda oynayan bir oyuncuyu kısa top oynayan takımlarda oynatmanın yolu var mı?

2- Maçta top oyundan çıkarken benim basketçi topu oyuna sokmaya çalışıyor ama top hep rakibe gidiyor. Topu nasıl kendi oyuncuma gönderebilirim?

3- Maça girerken bir bende mı çok uzun sürüyor?

4- Maçın başındaki hava topunu hiç kazanamıyorum. Çözüm?

1) Her kadronun ayrı oyuncuları var. Aynı oyuncu kartını paketlerden yada direk satın alarak diğer kadronu kurabilirsin.

2)Bence tesadüf. Ama genelde rakibe gidiyor. Tam topu çaldım derken defalarca dışarı çıkıyor olması mantıksız, ama o topu içeri çevirdiğinde rakibin sahada 1 kişi fazla olması nedeniyle alıyor olması mantıklı.

3)Telefonun ve internet bağlantı hızın ile alakalıdır. Özellikle mobilden bağlandığımda telefonun zor çektiği yerlerde yavaşladığını biliyorum.

4)Hakem topu havaya atarken tuşa baş. Muhtemelen timing'i ayarlayamıyorsundur

Bu arada aşağıdaki konu daha aktif;

Forum.donanimhaber.com/nba-live-mobile-ligimize-davetlisiniz-50-milyon-taraftar-her-gun-lig-turnuvasi-lvl--122397885

Umarım mobilden doğru link verebilmişimdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Lepanto kullanıcısına yanıt
    Hocam ligine başvurdum kabul edersin nick erdmince

• Nba Live Mobile ah1'de 95 genel hesabım satılıktır. İlgilenenler detaylar için profilimde konuyu bulabilirler
  • Arkadaslar merhaba 95 westbrook icin 85 overall haric tum setleri tamamladim. Takimim 91 overall ama 85 overall setini tamamlayamiyorum.nasil tamamlayabilirim. Yardimvi olursaniz cok sevinirim

• Türk Gücü 1-2-3 Liglerimize alımlar devam etmekte. Lig Görevleri, Taraftarın Favorisi oyuncularını hızlı bir şekilde alabiliyor bize katılan arkadaşlar.

• Beyler lige girmek isteyen Turkey Nba Team adlı lige gelebilir

NBA LİVE MOBİLE ANA KONU

• https://www.facebook.com/groups/302142026892160/

Bu gruba kayılabilirsiniz

• bu oyun NBA2K17 nin trnağı olamaz
  • Arkadaşlar İphone 6s ile oynuyorum, yaklaşık 1 aydır kasmaya başladı, normal midir?.Telefonu değiştirmek haricinde başka bir çözümü var mıdır?
  • Elimde AH1 serverinde 50m coins bulunmaktadır.

1m=10 tl şeklinde satıyorum
    50m almak isteyenlere 450 tl'ye bırakırım almak isteyenler pm yoluyla iletişime geçebilir güven konusunda sıkıntınız olmasın istediğiniz kadar kefil gösterebilirim
  • yeni kurduğumuz hi losers isimli ligimize yeni arkadaşlar arıyoruz, şuan ligimizin ort. seviyesi 95, tecrübeli arkadaşlar arıyoruz.. whatsapp grubumuz mevcut sürekli iletişim halindeyiz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeresMa -- 24 Haziran 2017; 1:45:16 >
  • S a arkadaşlar online var mı ?? konusalım birkaç sorum olacak?
  • MİNİMUM 4M OLARAK SATISIMIZ TEKRAR AKTİF.
    4M = 40 TL
    6M = 60 TL
    8M = 75 TL
    10M = 90 TL
    Ödeme = İNİNAL KART - AKBANK HAVALE-EFT
    12M ÜSTÜ ALIMLARDA KESİNTİ BENDEN ....
    MİNİMUM 4M SATIS VARDIR 1M FELAN TEKLİF ETMEYİN
    İYİ FORUMLAR..
  • NBA LİVE COİNS satışımız mevcuttur.
    2M 24tl
    5M 55TL
    10M 99TL

Ödeme havale( İşbank, ziraat, yapı kredi, garanti), şans oyunları ödemesi şeklinde alınır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amon35 -- 7 Temmuz 2017; 14:3:11 >
  • Her Ah'de en ucuz coins temini için,
  • AH 2

25M

120 TL

EN UCUZU ;)

ÖDEME = ZİRAAT BANKASI

İYİ EĞLENCELER

• Ah 1 coins alımı ile ilgilenen pm atsın :)
  • https://youtu.be/L5cegtW4WyM

Bunu herkese tavsiye ediyorum kesinlikle Kırmızı çıkıyor nerdeyse bedava

• Oyun artık öyle bir seviyeye geldi ki 99 rank'li oyuncular var. Dolayısıyla propack'lerden de artık Elite oyuncu çıkıyor.
    Videoda da seri açıyorlar kartları. Ben mesela bu seri kart açma işini Supermacy Master (93'lük Small Ball Lebron - Shooting eksik) için ve Award Winners (sadece Sixth Man eksik) için denemiştim NBA Live Mobile forumlarında gördüğüm zaman. Ama her iki kart için de yaklaşık 50şer seri kart açmama rağmen gelmedi.
  • arkadaslar bu oyunda geri sayım bilet sistemi ile ilgili bir fikri olan var mı? Kadrolar ve coinsler sıfırlanacak değil mi?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.