Şimdi Ara

NBA 2K21 [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
993
Cevap
8
Favori
46.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok uzun süreceğini düşünmüyorum ben gelir gene, en geç yeni nesil çıkışıyla beraber.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

2K20'yi çok oynayabilmek için odama monitör aldım. Modem değiştirdim, kablo ile oynamaya başladım. Oyundan atma hatasıyla yine çıldırttı, en sevdiğim oyun oysa NBA 2K. Şimdi 2K21 gelecek, My Park Beach denen bir olay olacakmış. Kapsam olarak PS5 ile aynı kapsamda da olmayacak. E PS5 hemen alamadıktan sonra oyunu almak için gaza getirecek gerçek bir sebep lazım bana.
    en mantıklısı hesap almak,nasılsa fifa veya diğer oyunlar gibi sonraki seneye aynı hesaptan alınca herhangi bir bonus verdiği yok.Ben 144tlye sec hesap aldım,burada ortaklaşarak ps oyuncularıyla ortak hesap alma yoluna gidin bence.
    Eğer alacak olursanız mutlaka haberleşelim sene basında park için güzel bir 3lü kurarsak devamında iyi kasabiliriz karakterlerimizi
  • NBA 2K21 MyTEAM İlerlemesi Yeni Nesle Aktarılabilecek

NBA 2K21 [ANA KONU]

Yayıncı 2K Games ve geliştirici Visual Concepts, NBA 2K21 MyTEAM modu için ilk fragmanı ve detayları paylaştı.

PlayStation 4 veya Xbox One'daki ilerlemeniz PlayStation 5 ve Xbox Series X'e aktarılabilecek. Buna kartlar, MT, VC ve Token dahil. İlerlemenin aktarılabilmesi için aynı kullanıcı hesabı ve aynı platform olması gerekli.

Oyunun standart sürümünü satın aldığınız takdirde yeni nesil versiyona ücretsiz olarak erişemeyeceğinizi unutmayın. PlayStation 4 veya Xbox One'da Mamba Forever sürümünü satın alırsanız yeni nesilde standart sürüme ücretsiz erişebileceksiniz.

NBA 2K21 ile MyTEAM moduna gelen bazı yeniliklere bakacak olursak ilk başta Sezonlar dikkat çekiyor. Seviye atlayarak çeşitli ödüller kazanabileceğiniz Sezonlar oyuncuları tüm yıl boyunca meşgul etmeyi amaçlıyor. İlk sezon büyük ödülü Pink Diamond Steph Curry kartı olacak.

MyTEAM Limited, MyTEAM'in yeni oyun modu. 5v5 online modu her hafta sadece cuma, cumartesi ve pazar oynanabilecek ve her hafta farklı kural setleri içerecek. Örneğin bir hafta sadece 24 yaş altı oyunculardan oluşan bir kadro ile parkeye çıkabileceksiniz. Başka bir hafta da Ruby veya daha düşük seviyede kartlar kullanmanız gerekecek. Galip çıkarak şampiyonluk yüzükleri toplamaya çalışacaksınız.

Unlimited modu, 2.0 sürümüyle karşımızda. Bu yıl Unlimited 9 lig ve her bir ligde 12 maç içerecek. İlk ligi aşmak için 12 maçtan sadece 3 tanesini kazanmanız yeterli olacak. Bir sonraki liglere yükselmek için gereksinimi tamamlayamasanız da ligden düşmemek için belli sayıda maç kazanmanız gerekecek. Liglere göre çeşitli ödüller kazanacaksınız. En üst ligde 12 maç arka arkaya kazandığınızda özel ödül bir sizleri bekliyor olacak.

Rozet kartları da geri dönüyor. Artık oyuncu uygunsa ona rozet ekleyebilecek veya seviyesini artırabileceksiniz. Ek olarak, MyTEAM'in bir başka yeni özelliği The Exchange sayesinde artık kullanmadığınız kartları başlangıç dizilişinizde başlıca öğe olacak kartlarla takas edebileceksiniz.

MyTEAM modu ile ilgili daha fazla bilgiyi nba.2k.com/courtside-report adresi üzerinde bulabilirsiniz.

NBA 2K21 PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PC ve Stadia için 4 Eylül'de çıkacak. PlayStation 5 ve Xbox Series X'in çıkış oyunu olarak 2020 sonbaharında piyasaya sürülecek.

NBA 2K21 MyTEAM: Rüya Takımını Kur Fragmanı:

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-NBA_2K21_MyTEAM_ilerlemesi_Yeni_Nesle_Aktarilabilecek-103999.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 21 Ağustos 2020; 19:40:22 >
  • Her sene indirim bekliyim diyorum ama dayanamayıp alıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhasal -- 24 Ağustos 2020; 14:32:13 >
  • PS Plus sahiplerine her ay 3 MyTEAM promo paketi hediye verilecekmiş...

-----

• pc için de burdan konusabiliyor muyuz yoksa ps4 konusu mu sadece?_ pc sürümü için ayri konu mu acmak lazım?

bu yıl meyillendim tekrar nba 2k serisine dönmeye ama hayırlısı
  • Tüm platformlar için ortak konu yapılmış.
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    eyw ii olmuş zaten 400 500 tl olursa üç platform oyuncular birleşsek anca kalabalık olur konu

yani bakıyorum rusya ve çin ve birkaç ülke için 30 dolar steam'de bu oyun. türkiyeye de 30 dolar satılması lazım. bence 30 dolardan satsalar 5 kişi alacakken 60 dolardan sattıklarında belki de 1 kişi alıyor. bu tabii benim görüşüm. böyle olmasaydı bence çine rusyaya 30 dolardan satmazlardı. belli ki ekonomisi güçsüz ülkeler için 30 dolar modeli daha kârlı ki bu yönteme devam ediyorlar

yani bi noktada mecburen bu sisteme geçeceklerdir çünkü kimse her oyuna şak diye çıkartıp 400 lira da veremez be abi
  • oyunlarda sabit kur sistemi olmalı.görüldüğü gibi doların düşmek gibi bir niyeti yok.3-4 seneye 1000 tl yi geçen oyunlar görebiliriz.
  • NBA 2K21 demosu bu akşam 17:00'da çıkıyor herkese keyifli bir oyun yılı olur umarım.
  • ataman5 kullanıcısına yanıt
    Harika haber. Teşekkürler
  • PC de park olmayacak diyorlar, doğru mu?
  • ataman5 kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba, 2K21'de de liginiz devam edecek mi? Var mıdır kontenjan :)
  • Hocam bi süre sonra zaten 20 lira oluyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP1001-CUSA20194_00-NBA2K21DEMO00000

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Demoyu oynadım, 2k21'i almamaya karar verdim.
  • Nintendo Switch için de demosu çıktı. Buradan indirebilirsiniz.

Nintendo Linki:https://www.nintendo.com/games/detail/nba-2k21-switch/

-----

NBA 2K21 [ANA KONU]

NBA 2K21 [ANA KONU] NBA 2K21 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 24 Ağustos 2020; 23:9:0 >
  • Wallpaper kullanmak isteyenler için:

NBA 2K21 [ANA KONU] NBA 2K21 [ANA KONU]
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.