Şimdi Ara

NBA 2K21 [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
993
Cevap
8
Favori
46.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tr Psn de neden ön siparişe açılmadı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coobain

Hangi psnden aldın hocam hindistan mı

Alıntıları Göster
    ps4 e almadım bu sene hocam xbox a aldım.

• Var mı india psn falan pre order yapan?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2k oyuncuları aptal yerine koymaya çalıştığı için her sene aldığım oyunu bu sene almayı düşünmüyorum, indirim geldiğinde bakarız. Yeni nesilde de oynamak istiyorsan ya git o sürümü al ya da şimdi 800 lira bayıl mambayı al diyor herifler. Her sene bedavaya düşen; çıktıktan 2 ay sonra falan indirim alan oyun için her sürümde ps5 upgradei sunmamak oynayanla dalga geçmektir.
  • Oyun ps store'a geldi arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: mbappebizimle

Oyun ps store'a geldi arkadaşlar
    500 lira. İyi para. Mamba Edition 800 lira.

• emre00 E kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle. Alır mıyım bilmiyorum alırsam kardeşlikle anca.

• quote:

Orijinalden alıntı: mbappebizimle

Aynen öyle. Alır mıyım bilmiyorum alırsam kardeşlikle anca.
    Ben de bekleyeceğim sanırım bu sefer. Her zaman ilk gün alırdım veya ön sipariş ile.

• almamak için biraz zor tutuyorum kendimi bu yıl parka erken başlamak sağlam bir karakter yapmak istiyorum aslında ama 500 lira oyuna 200-250 lira vc'ye vermek de fazla geliyor açıkçası bana... mamba edition'ın içeriğini göremedim hala

bir de şimdiden karakter kasmak mantıklı mı acaba yoksa metaları mı beklemek gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: DelNaja

almamak için biraz zor tutuyorum kendimi bu yıl parka erken başlamak sağlam bir karakter yapmak istiyorum aslında ama 500 lira oyuna 200-250 lira vc'ye vermek de fazla geliyor açıkçası bana... mamba edition'ın içeriğini göremedim hala

bir de şimdiden karakter kasmak mantıklı mı acaba yoksa metaları mı beklemek gerek
    Geçen sene böyle düşünüp ön sipariş verip erken başladım. Oyunun maçtan atıp yenik sayma hatası acayip soğuttu, en az 100 maçım var böyle. 20 liraya düştüğünde alan arkadaşım Barış benden çok maç yapıp çok iyi seviyeye gelmiş, konuyu okursa alıntılasın

Alper Biçen My Career videolarını atmaya başlamış. Onları izleyeceğim, My Park yayınlarına bakıp duruma göre karar vereceğim. Almayı çok isterim, 500 lira da veririm, 1 yıl oynuyorum sonuçta ama My Park'ın içeriği önemli benim için.

• quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Geçen sene böyle düşünüp ön sipariş verip erken başladım. Oyunun maçtan atıp yenik sayma hatası acayip soğuttu, en az 100 maçım var böyle. 20 liraya düştüğünde alan arkadaşım Barış benden çok maç yapıp çok iyi seviyeye gelmiş, konuyu okursa alıntılasın

Alper Biçen My Career videolarını atmaya başlamış. Onları izleyeceğim, My Park yayınlarına bakıp duruma göre karar vereceğim. Almayı çok isterim, 500 lira da veririm, 1 yıl oynuyorum sonuçta ama My Park'ın içeriği önemli benim için.

Alıntıları Göster
    çıktıktan ne kadar sonra 20 liraya düşmüştü? o aşırı indirimler yaz başında lig bitiminde geliyordu normalde.

• Serbest oyuncu dönemi 18 Ekimde, yeni sezon ise 1 Aralıkta başlayacak şu anki takvime göre. Kadroların güncellenmesi en erken Kasımın ilk haftası olur. Alacak olanlar bu dönemde alırlarsa hem ps5 de çıkar, hem de oyunun fiyatı biraz inmiş olur. Mamba Edition almıyorsanız bekleyin derim.

• Şu an almamak için kendimi zor tuttuğum dakikalara girdim sanırım.

• ben açıkçası yeni parkı çok beğendim normalde almayı planlamıyordum indirim gelene kadar ama yayında parkı görünce bir anda işler değişti
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrAktacir

Hocam merhaba, 2K21'de de liginiz devam edecek mi? Var mıdır kontenjan :)
    Tam gaz devam her zaman bekleriz.
  • ataman5 kullanıcısına yanıt
    Ne ligi yapıyorsunuz hocam?

• Yine öyle bir şeydi hocam evet. En temizi 200'lere düştüğün Black Friday zamanı almak gibi.

• NBA 2K21 [ANA KONU]
  • benim kişisel görüşürüm parkta oynamayan 2k oyuncuları bu oyunu indirime girdiğinde almalıdır zaten oyunda yepyeni animasyonlar grafikler vs yok ki yeni nesil konsollar geliyorken bunu beklemek hayalcilik olurdu kağıt üzerinde daha 2020 sezonu bitmedi bile doğal olarak kadrolar da aynı yani baktığınız zaman 2k20'den bir farkı yok olumsuz puan alması çok normal bence oyunun

ama oyunu park ve myteam için oynayacak olanlar en kısa zamanda başlayabilirler bence
  • Oyunun almak isteyen üye olursa hesabı üzerinden kardeşlik yapabiliriz. 250-250 yaparak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mbappebizimle -- 4 Eylül 2020; 17:8:47 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.