Şimdi Ara

NBA 2K16 | ANA KONU (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.087
Cevap
20
Favori
62.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yıllardır aynı şey be hocam hiç hak ettiği ilgiyi görmedi bu seri forumda o yüzden alışkanlık oldu yadırgamıyorum artık halbuki her sene üstüne koyup oyuncuya farklı şeyler sunmaya çalışan ve kitlesine değer veren tek spor oyunu..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • spota ne zaman duser haber var mı? FIFA oynamak için futboldan anlamaya gerek yok ama NBA oynayabilmek için bilgiye ihtiyaç var :)

• Ulan euroleague takımları kadroları yine güncel olmazsa inletirim burayı. 2k bi işi yapıcaksan tam yap. Gs ne la

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler nba almayı dusunen var mı ? pri - sec yapalım pri olmak ıstıyorum.
  • Her şey çok güzel şu ana kadar ama umarım upgrade package olayı kalkmistir böyle saçma bişey olamaz serbest atisimi geliştirmek istiyorum diyelim uclugumu de geliştirmek zorundayım aynı zamanda orta mesafemi de, ne anladım bu işten orta mesafe atıp üçlük atamayan bi dünya oyuncu var.

• quote:

Orijinalden alıntı: guest324

spota ne zaman duser haber var mı? FIFA oynamak için futboldan anlamaya gerek yok ama NBA oynayabilmek için bilgiye ihtiyaç var :)

Gercek hayatta oldugu gibi yoldan birini çevirsen KARDEŞ aksam hali saği macı var desen Herkes gelir 👨🏻 ama basketbol desen bilir neler olacaklarını ÇOĞU gelmez 😀 basketbolu herkes oynayamaz 👍🏿

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buzmavili -- 19 Eylül 2015; 14:05:56 >
  • rasheed wallace oyunda yokmuş. aynı şekilde mehmet okur. :((

• quote:

Orijinalden alıntı: Greatness Awaits

rasheed wallace oyunda yokmuş. aynı şekilde mehmet okur. :((

Hocam saçmalık ya,Portland ve Detroit takimlarinin olmazsa olmaziydi bu adam,o takimlar boşuna konmus sheed yoksa,patch ile falan gelir inşallah.

• çok haklısın 2 takım da mutlaka oynayacağım takımlardı. açıkçası moral göçtü bende

• Arkadaslar oyunu US PS Store'dan ön siparişle alacam. Bununla ilgili sorularım olacaktı.

-Oyun Region Free mi?
    -Eğer oyun region free ise bağlantıda aksaklık veya online oyunlarda ağırlık yaşar mıyım?

Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunu spottan alıp 25 inden önce oynamak mümkün olmayacak sanırım

• Oyunun resmi çıkışı 29'u olduğu için en erken gelişi bayram tarihlerine geleceğinden bence bayram sonrasına kalır hocam. Ben US'den ön sipariş yaptım 3 hafta önce, beklemedeyim.
  • Ön siparişi verdik beklemedeyiz.
  • Us Psn de falan oynamaya ne Zaman açılacak bilginiz var mı indirme 23 ünde

• quote:

Orijinalden alıntı: yuzi_35

Us Psn de falan oynamaya ne Zaman açılacak bilginiz var mı indirme 23 ünde

indirmenin 23 ünde açılacağı kesin mi hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Greatness Awaits

quote:

Orijinalden alıntı: yuzi_35

Us Psn de falan oynamaya ne Zaman açılacak bilginiz var mı indirme 23 ünde

indirmenin 23 ünde açılacağı kesin mi hocam.

On sipariş verdiyseniz otomatik indirmeye tik yapın hocam orada yazıyor zaten geri sayım 6 gün bilmem kaç saatti dün. Yanı bende öyle görünüyor us Psn

• Oyunu satmayacak bi arkadaş varsa prisi bende kalacak şekilde alabiliriz. Doğrusu 2k15deki myGM kariyerimde 3peat yapmadan bırakmak istemiyordum, keşke 2k eski kullanıcıların kariyerlerini bi sonraki oyuna taşıyabileceği bi sistem geliştirse. Malum bir sezon boyunca en az 100 maç yapıyoruz, her maç yarım saat sürdüğü için, antrenmanı, takası,kontratı,playbook'u falan derken zaten yeni oyyn çıkana kadar en fazla 3 sezon bitirebiliyorsunuz. Yeni oyun gelince de tekrar yeni bi takım kurup başlamak zor oluyor.

• Usa psn de indirme 23 Eylül oynama ise 25 Eylül ön sipariş ile alanlara.

• NBA ve basketbol hakkında pek bir şey bilmiyorum ama zevkli geliyor özellikle geçen İspanya Fransa maçı beni acayip sarmıştı konuya dönelim sizce değişiklik olsun diye bu oyunu almam hata olur mu

• quote:

Orijinalden alıntı: Playstation 5

NBA ve basketbol hakkında pek bir şey bilmiyorum ama zevkli geliyor özellikle geçen İspanya Fransa maçı beni acayip sarmıştı konuya dönelim sizce değişiklik olsun diye bu oyunu almam hata olur mu

Kesinlikle hata olmaz!

Düşük zorluk seviyeeirinde oyuna başlamalı ve insan egosuna yenik düşmeden yavaş yavaş öğrenerek ilerlemelisiniz. Basketbol izlemeye ve oyunu oynamaya devam ettikçe oyunu daha fazla takdir etmeye ve keyif almaya başlayacaksınız.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.