Şimdi Ara

'Nazo Soğuk' İÇMEYİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
27.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    *Nazo soğuk aldım ondan sonra baktım tarifine 9 gr nazoyu 1500 ml suya koy. Öyle şey mi olur yani bu derecede küçük kütleli maddenin kimyasal yardım olmadan böyle olması mümkün mü? Hayır
    *Toz malzemeden elime aldım tadına baktım. Ertesi gün elimde turuncu renk olan boyası hala duruyordu. Düşünün, bu madde midede nasıl iz bırakıyordur. Bööğ.
    *Fiyatı 250.000 TL. Eh, fiyattan kurtarmıyor.
    *Suyun içine atıldığında turuncu madde arasında yeşil parçacıklar dağılıyor suyun içine. Demek ki boya. İğrenç
    *Tadı bir acayip
    *Bunu hangi firmanın yaptığını biliyor musunuz? İnşaat ve Temizlik Şirketi yazıyor. Eh, gerisini siz düşünün.

*İçtiğim günün ertesi gün aynı sürahide su vardı ve içinde hala kokusu vardı. (Bu madde sonradan eklenmiştir)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Citizen -- 16 Ağustos 2004, 12:28:31 >

• evet ismi,reklamı,tadı,rengi kısacası herşeyiyle itici.
    yakında kalkar ortadan.
  • ve içindeki birsürü kimyasal ve yapay asitler kesinlikle böyle şeylere yaklaşmayın arkadaşlar gidin süt alın spor yapın hem boyunuz uzar
  • Ya Reklamlarına Uyuz Oluyordum Zaten...
    Tadına Bakmamıştım Bakmayıda Düşünmüyorum Artık.....
  • dediklerin clight için de geçerli.acaba ona da mı savaş açsak?
  • reklam iğrenç
    neymiş
    varmı nazo gibisi
  • "Bunu hangi firmanın yaptığını biliyor musunuz? İnşaat ve Temizlik Şirketi yazıyor. Eh, gerisini siz düşünün. "

oradaki inş.ve tem. şirketi olayı ilerde şirket dallara ayrılırsa,değişirse v.b. gibi olaylar olursa uğraşılmasın diye yapılır.

mesela:
    bayrak mobilya inşaat otomotiv gıda san.ve tic.ltd.şti. (hem mob. hem otomotiv)
    şimdi bunu buldum
    bunun gibi çok var
    bilmemne bilgisayar inş.dek.turizm, alakasız şeyleri koyan
  • benim tavsiyem piyasada çok korsan ürün satılıyo alışverişlerinizi kesinlikle büyük marketlerden hatta alışveriş merkezlerinden yapın
    herşey korsan
  • reklamıda ismide iğrenç katılıyorum alakası yok ama şu tangin yeni çıkardığı karışık meyveli çeşitleri oldukça iyi 2 çeşit var biri muz çilek elma diğeri papaya elma vişne gibi bişi deneyin derim..
  • Evet ya reklamında ilk başta ne reklamı olduğunu bile anlamamıştım.Herhalde şuana kadar çıkan en kısa reklamlardan bir tanesi budur
  • iğrenç bir para tuzağı...
  • bu toz içeceklerin hepsi aynı tohumun mahsulü.Al birini,vur ötekine.

Bence frutia şeftali gibisi yok.İmkanım olsa su niyetine içerim çünkü onda küçükken çok sevdiğim turbo sakızların tadını alıyorum.Fakat son zamanlarda hiç bir yerde bulamıyorum
  • "reklamın iyisi kötüsü olmaz" lafına bir örnek...
  • iman gücünden gelen kalite
  • Var mı nazo gibisi. Daha iyisi meyvenin kendisi
    İçmeyin içenlerden de uzak durun. Zira midelerinden alien türü yaratık çıkabilir.
  • Ya reklamdan hiçbirşey anlamıyorum zaten öğretmen kılıklı bir herif kendisi sola bakarken sağdaki kameraya Nazo su! (tam olarak anlıyamıyorum "Nazosun" da diyor da olabilir veya bambaşka birşey) diye bağırarak elindeki paketi hızla kameranın dibine sokuyor.

Kısık bütçeyle çekilmiş bu süper kısa ve berbat reklam ilk izlediğimde bir şok etkisi yarattı "oneydi ya..." "adam ne dedi öyle" "elindeki küçük şeyi görebildinmi" gibi sorular sordum etrafıma ama etrafımdakilerde benim kadar afallamıştı.

Valla ne diyor adam orda anlayan varmı şimdi topiği görünce aklıma geldi Nazo soğuk mu diyor yani ?
  • Evet kesinlikle reklamını ben de hiç sevmiyorum. Artık tadına da bakmam.
  • quote:

Orjinalden alıntı: erlikan

Ya reklamdan hiçbirşey anlamıyorum zaten öğretmen kılıklı bir herif kendisi sola bakarken sağdaki kameraya Nazo su! (tam olarak anlıyamıyorum "Nazosun" da diyor da olabilir veya bambaşka birşey) diye bağırarak elindeki paketi hızla kameranın dibine sokuyor.

Kısık bütçeyle çekilmiş bu süper kısa ve berbat reklam ilk izlediğimde bir şok etkisi yarattı "oneydi ya..." "adam ne dedi öyle" "elindeki küçük şeyi görebildinmi" gibi sorular sordum etrafıma ama etrafımdakilerde benim kadar afallamıştı.

Valla ne diyor adam orda anlayan varmı şimdi topiği görünce aklıma geldi Nazo soğuk mu diyor yani ?

Evet ben de dikkat ettim ona. Nazoyu kameraya gösteriyo kendisi başka tarafa bakıyo. Güya doktor havaları. Hadi ordan!

• Bende geçenlerde bi paketini açtım.İçinden yeşil parçalar çıktı küflenmiş diye çöpe atmıştım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pcbuilder

Bende geçenlerde bi paketini açtım.İçinden yeşil parçalar çıktı küflenmiş diye çöpe atmıştım.

Yok sanırım boya. Ama yinede kötü. Suda o yeşil parçaların dağılışını izledim. Çok kötü.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.