Şimdi Ara

Çok çirkinim gerçekten ölmek istiyorum ne yapmalıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
54
Cevap
1
Favori
14.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Boyum 1.70 kilom 60 sorun fiziksel özelliklerim değil ama yüzüm çok çirkin burnum koskocaman kanca gibi dudaklarım ipince ayrıca esmerim. Bana kıyasla annem çok güzel annemle yan yana durunca annem olduğunu anlamıyorlar onu övüyorlar bana ise hanım hanımcıksin diyorlar.

8 yaşindan beri bu durumun farkındayım ve sırf bu yüzden ölmek istiyorum. Ayrıca erken ergenliğe girdigimden dolayı zamaninda akran zorbalıgina ugradim ve asla ozguvenim olmadi. Şuan 18'im ve yaklaşık 10 yildır tipimden otürü hic var olmamayi diliyorum.

Sülalemdeki herkes guzel bir ben çirkinim. Estetik yaptirip guzellesmek istiyorum ama aileme yük olmakda istemiyorum estetik fiyatları uctu gitti çünkü. (Kardesimle ikimiz dersaneye gidiyoruz ve aylik 14 bin gidiyor orta halli bir aileyiz.)

Otobuste dolmusta cevremdeki kizlara bakiyorum hepsi tas gibi ben ise utancimdan saclarimla yuzumu kapatiyorum. Annemde cok guzel ela gözlü beyaz tenli. Ben ise cirkin ordek yavrusuyum.. Bu kadindan nasıl cikmisim anlayamiyorum

Her gece fotograflarima ve aynaya bakip agliyorum.

Ve dayanamiyorum ne yapmaliyim?

Not:Ayrıca önemli olan iç güzellik falan değil bir şeyin dışı ilgini çekmiyorsa içine bakmazsın.

• güzellik göreceli bir kavram. Sen kendini beğenmiyor olabilirsin. Ama etrafına dikkatlice bakarsan ve kendine karşı Ön yargılı olmazsan seni beğenen insanların var olduğunu fark edeceksin

• aylık 14, ve ortalama? NANI?!

yıllık olmasın knk o anladığım kadarıyla kızsın, erkekler dış görünüşe bakmaz kanka boşver senide sen olduğun için seven biri olucaktır.

herkes taş sen mi çirkinsin? estetiğe değilde göz doktoruna gitmelisin ayrıca

• Erkekler dış görünüşe bakmaz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Azda olsa davranışlara ve karaktere dış görünüşten daha fazla önem veren erkekler var

• yusernfn Y kullanıcısına yanıt
    komik

• Nesi komik

• yusernfn Y kullanıcısına yanıt
    Az derken milyarda 1 insidansa sahip.Erkekler için önemli olan TEK kriter dış görünüştür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DB1BCF8C0 -- 27 Ekim 2020; 19:17:2 >
  • Okumadım. Çirkin mirkin hikaye. Sağlıklı ol. Asıl önemli sağlık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ama dış görünüşe önem vermeyen erkeklere de kadınlar şans vermiyor

• Dert ettiğin şeye bak, makyaj yaparsın olur biter. Evlenecek duruma geldiğinde suratına alçı gibi fondöten sürersin kalıp gibi şekil verirsin tamamdır. Seni de biri alır nasipse.

• allam beni baştan yarat de

• bunu yazdığına göre yaşın 15 falan sanırım liseye gidiyorsun?

yaş geçtikçe insanlar dışa değil içe bakmayı öğreniyor :))

• Yaşım konusunda tahmin yapmazsan sevinirim.
    Erkekler her yaşta sadece güzel vücutlu kadınları beğenirler ve buna da AŞK derler.

• Dostum 18 yaşındayım 19'uma gireceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Damacanaya bile talep var anasını satayım. TR'de kaldığın sürece dert etmene gerek yok.

• Millet benim demek istediğim bir erkek tarafından beğenileyim değil. Sadece güzel olmak istiyorum. Makyaj yaptığımda "ben bunu boşa yapıyorum yine tipsiz olacağım "demek istemiyorum artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece burun estetiği ol, burun herşeyi değiştiriyor arkadaş

• Duvara kafa at kır burnunu ailen otomatik seni kaporta boyaya sokacaktır.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.