Şimdi Ara

>> NAT TYPE Hakkında Yardım <<

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar online oyunlarda Mobil Hotspot kullanıyorum. ve Nat Type ayarını değiştirmem gerekli.
    Özellikle Rainbow Six Siege oynarken Custom Game lere ve arkadaş davetlerinde failed-error alıyorum. Normal modemlerde nasıl değiştirileceği çok yazılmış çizilmiş. Ama mobil internet için bulamadım. Yabancı kaynaklarda denemişler bende denedim ama olmadı.

NAT TYPE ı Nasıl Değiştirebilirim? (Open yapmam lazım şu anda Strict yazıyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tlserkan -- 3 Nisan 2016; 20:36:41 >

• Android'te port ayarı yapmanı sağlayan uygulamalar var. iOS'te var mı bilmiyorum. Benimki de oyunu aldığımdan beri moderate. Ayarları kurcaladım kaç kere düzelmedi.

Edit: Az önce open yaptım NAT'ı.
    https://support.ubi.com/en-GB/FAQ/9/2559/connectivity-issues-in-rainbow-6-siege---open-beta-pc/kA030000000elKfCAI
    Linkteki portları modem arayüzünden forwardladım ve DMZ ayarına bilgisayarın lokal IP'sini yazıp etkinleştirdim. Yarın bakacağım ne kadar azalmış ping sorunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JakSocket -- 4 Nisan 2016; 3:16:52 >

• JakSocket kullanıcısına yanıt
    Modem arayüzü olsa bende yapacağım ayarları ama modem yok.
    Play store daki uygulamaları bi kurcalayım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.