Binbaşı
27 Ocak 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 54 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba,

10x10 cm boyutunda kargo etiketi çıkaracağım ve bu işlem sonrasında çıkan etiketin bir kısmı içeride kalıyor.

Bu içeride kalma kısmını ayarladık, kağıt dışarı biraz fazla çıkıyor artık ancak bu seferde diğer yazdırma işleminde kağıdı içeri biraz alıp yazdırmadığı için kayıyor etiket.

Bu makinenin kağıdı tekrar içeri çekme özelliği yo kmu kendisinin?

Her seferinde biz kapağı açıp kağıdı geri sardırmak zorunda kalıyoruz.

Yardım Lütfen!!
Bu gece 8gb lık pakete geçiş yaptım Turkcell den. Çekim kalitesi görünen şekilde sıkıntı yok.
Speedtest yapabilmeme rağmen, hatta donanımhaber forum A da giriyor, fakat facebook, youtube başta olmak üzere diğer bağlantılara ulaşılamıyor.

Sorun Neyden Kaynaklı Olabilir??
Arkadaşlar online oyun oynuyorum mobile Hotspot üzerinden. Ve Nat Type sıkıntısı çekiyorum. Şu an strict de. Ve open yapmam lazım. Telefonum root lu ve çözebileceğim bir yöntem varsa paylaşın lütfen..
Teşekkürler.
Arkadaşlar online oyunlarda Nat Type sorunum var ve mobil internet ile bağlandığım için çözemiyorum bu sorunu. Port açmam lazım bunun için.

Range Extender cihazları ile port açmak ve modem ayarlarını istediğim gibi yapmam bu sorunu çözer mi?

Mobil Hotspot --> Range Extender --> Pc şeklinde olacak. Range Extender dan port vs açmam işe yarar mı Nat type için?
Arkadaşlar mobil wifi paketlerinden almayı düşünüyorum. En fazla 40 TL olacak şekilde bir paket önerebilir misiniz?
Eğer sadece cihaz olmadan paket alınabiliyor ve uygun olursa öylede alabilirim..

Vodafone Teklifi..http://www.vodafone.com.tr/Cihazlar/cepte-wifi.php# -- 10GB-39TL (Cihaz ile Birliklte)

Sizin önerebileceğiniz paketler varmı?
Arkadaşlar online oyunlarda Mobil Hotspot kullanıyorum. ve Nat Type ayarını değiştirmem gerekli.
Özellikle Rainbow Six Siege oynarken Custom Game lere ve arkadaş davetlerinde failed-error alıyorum. Normal modemlerde nasıl değiştirileceği çok yazılmış çizilmiş. Ama mobil internet için bulamadım. Yabancı kaynaklarda denemişler bende denedim ama olmadı.

NAT TYPE ı Nasıl Değiştirebilirim? (Open yapmam lazım şu anda Strict yazıyor)
Turkcell yeni modemi sitesinde yayına girmiş. Kampanyası ile birlikte ayrıntılar burada:

https://m.turkcell.com.tr/kampanyalar/bilgisayardan-internet/bireysel-kontratli-4-5g-multimodem-kampanyasi

8Gb --> Sınırlı (ek1gb=10TL /en fazla 3kez) --> 45 TL
50Gb --> Sınırsız (128kbps/akk) --> 129TL
Böyle bir yazı ve winrar dosyası var heryerde erişimim kesildi her dosyayla ACİL YARDIM!!!

sayın şirket sahipleri ve çalışanları sisteminiz tarafımızca şifrelendi ve silindi bilgileriniz
geri getirilmiyecek bir şekilde harddisk alt katman temizligi yapılarak silindi .
orjinal verilerin üzerine defalarca veri yazdık hiç bir veri kurtarma merkezi size yardım edemez
çünki kurtarlıcak veri dahi bırakmadık size . şifreledigimiz rar dosyalarının şifresini kırmaya kalkacak olursanız
kıramayacagınıza %100 eminiz . boşa zaman kaybedip veri kurtmak şifre kırmak gibi şeylerle vakit harcamayın
şifreleriniz ip numaranıza has oluşturulur kişiye özel şifre üretilir bu yüzden bizimle iletişime geçtiginizde
ip numaranızı belirtlin mail de yazın

mail adresimiz : veriyedekleri@Safe-mail.net

yedek mail adresimiz

datayedek2015@gmail.com
datayedek2015@gmail.com
datayedek2015@gmail.com
datayedek2015@gmail.com
datayedek2015@gmail.com
Merhaba arkadaşlar, 1Mobile Market üzerinden yükelediğim "Rail Planner" Uygulamasına giriş yaparken hata veriyor. Hata " Haritalar şu anda bu uygulama için desteklenmiyor. Gözünüz güncellemelerin üzerinde olsun" .
Telefonum Nokia X.
Lütfen hata hakkında yardımcı olabilir misiniz, nasıl düzeltebiliriz?
Teşekkürler
Yeni konu açmaktansa konuyu değiştiriyorum. Olympus aynasızlara yöneldim gerek tasarım gerek kalite çok cezbetti beni. Fiyat konusunda artık orası en son iş olacak ama 1500-1000 vs arası olacak.

Seçenekler,

Olympus E-PL5 Modeli: Bu modeli 14-42mm + 40-150mm lenslerle 1500TL ye alabiliyorum

Olympus E-P3 Modeli: 14-150mm lens ile 1400TL ye geliyor.

Sony a5000 Modeli 16-50mm lens ile 1200TL.

Samsung vs. sizin aynasız önerileriniz?

Geziye cikacagim ve yanimda bir fotograf makinesi bulunmasini istiyorum. Hem pratik hemde pisman etmicek bi makine olacak,
bir diger amacim ise amator olarak kus fotografciligi olacak yani doga hayvan vs.
Cok fazla bir butcemde yok acikcasi. Ama cok lens masrafi olsun istemiyorum. Kus fotograflari icin lensi sonradan para biriktirerek alabilirim. Kuş işi tamamen amatör bir seviye olacak dha sonra gelişebilir.

Simdiden tesekkurler, [Onerilere yorum yazarsaniz sevinirim]
Hakkında
Meslek: Veteriner Hekim
Forum İmzası:
Carraro 700
Veteriner HEKİM
Olympus O-MD E-M5 -->Flickr
Hakkımda:
Carraro 700
Veteriner HEKİM
Olympus O-MD E-M5 -->Flickr
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
LG
Operatör
Türk Telekom
ISS
Uydunet
Oyun Platformu
PC
Takım
Beşiktaş
Steam
acemicaylak42
Tablet
Asus
Notebook
HP
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 10 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.695
İkinci El Bölümü Mesajları: 25
Konularının görüntülenme sayısı: 86.899 (Bu ay: 293)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 150 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.