Şimdi Ara

nasıl dünyaca ünlü şarkıcı olurum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar yaşım 14 dünyaca ünlü şarkıcı olmak istiyorum (yaw hehe ergen demeyin) gerçekten bunu çok istiyorum biraz yeteneğim var ama türkiyede değil amerika yada dünyada ünlü olmak istiyorum rap pop rock gibi müzik türlerine yeteneğim var sizce nasıl kendimi gösteririm lütfen yardım edin

• Abisi senin yaşındakiler astronot olmak ister sen dünya starı
  • yaşla ne alakası var nasıl olabilirim 5 yıldır gitar çalıyorum 1 aydırda normal rap falan yapmaya çalışıyorum yabancı youtube video koysam keşfedilirmiyim? ünlü olurmuyum ?
  • nickindeki 00 2000 yılına ait sanırım.
  • İngilizce iyi öğrenmen gerek sonra da videoları youtube ye yükleyeceksin sonra da ünlü şarkıcıların şarkılarına yorum olarak kendi şarkının linkini koyacaksın öyle belki ünlü olursun :d ( belki ) :d ( neyse olamazsın) .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rap pop ve rock turlerine yetenegin varsa sana helal olsun.Hemen simdi ucunu harmanlayip video cekiyorsun.

• Sosyal medyada hit yapıp yapımcılar tarafından tutulman birinci şart. Sonrasında birkaç skandala adın karışmalı, bu da 2. Son olarak televizyon şovlarına katılmak için birkaç sponsor buldun mu tamamdır.

Bkz. Justin Bieber

• Arkadaşlar ?

• Ona buna özenerek olmaz bu işler dünyaca nasıl ünlü olur muşum. Ciddiysen(Nasıl bir ciddilik olabilirse) git profesyonel destek al millete kendini oyuncak etme.
  • dogukan_00 D kullanıcısına yanıt
    Öyle demekle olmaz o aktif olmalısın 5yıldır gitar çalıyosun. Beste yapıp çıkartırsın tuttumu ünlü olursun yada tesadüflerle biri bulur seni. Senin dediğin ergence nasıl ünlü şarkıcı olurum demek nedir. Ama evde kendine söylenekke olmaz. Ha herkesde dünyaca ünlü olamaz müziği sevmek gerekiyo başta bi anda olamassın.

Edit neyse boşver daha kendi besten yok herhalde yıldızlar bu yaşta...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kısmen26 -- 18 Haziran 2014; 16:52:17 >
  • hayır bestem vardı ama yayınlamadım
  • az once arkadasın biri de haftada bir yurtdısına cikip gezecegi her aksam partiye gidecegi bi is ariyordu..
  • Tek çözümün @İlluminati

• O ses turkiye ye katil tamamdir

• bizim ülkeden en ünlü tarkan var. ona sora bilirsin? ben bi hocasını tanıyorum karamürselden çok çalışkanmış adam gece gündüz müzikle uğraşırmış.
  • benimde tanıgım var hatta biraz ünlüler stüdyoları falan var ama utanıyorum
  • hollywood effect vol 91218461
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogukan_00

arkadaşlar yaşım 14 dünyaca ünlü şarkıcı olmak istiyorum (yaw hehe ergen demeyin) gerçekten bunu çok istiyorum biraz yeteneğim var ama türkiyede değil amerika yada dünyada ünlü olmak istiyorum rap pop rock gibi müzik türlerine yeteneğim var sizce nasıl kendimi gösteririm lütfen yardım edin

Emperyalizmin, kapitalizmin, ve bir takım örgütlerin maşası olursan madonna'yı justin'i bile sollama şansın var. Ancak kendini onlara satman lazım tamamiyle. Sonra dönüşü yok zaten. Gerçek bu.

Sanat, ünlü olmak için değil, halk için, sana onu yaptıran için yapılır.

Yeteneğin varsa o alana yönel. Ama bu kafayla devam etme. Yürekten istediğin bir şeyde kalbin öyle hızlı atar öyle hızlı nefes alıp verirsin ve zihnin öylesine canlanır ki (nasıl anlatsam bilmiyorum ama inana bana tüm samimiyetimle söylüyorum) anlayamazsın. Hayatında yaptığın yapacağın her şeyi yürekten yap, karşına kötü insanlar mutlaka çıkacaktır ama unutma kötüler kadar iyiler de vardır bu dünyada.

• ben örgütlerle değil kendim ünlü olmak istiyorum ama nasıl olucam param yok zten maddi durumum hastalığım yüzünden kötü oldu sağ elim felç kaldı tanesi 10 bin 500 tl olan bi ilaçtan 3 tane kullandım iyileştim ama maaddi durumum bu sefer çok kötü oldu ne yapabilirim para harcamadan yapabilecğim bişeyler
  • Youtube'a videolarını koy.

Örnek:justin bieber,austin mahone vs

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.