E

Er
12 Ağustos 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
........
Merhaba arkadaşlar notebook almayı planlıyorumda önerileriniz ve tavsiyelerinizi fiyatlarıyla birlikte söylerseniz çok iyi olur şimdiden yorum yapan arkadaşlara teşekkürler...
Arkadaşlar böyle tavsiye ettiğiniz 300 spartalı , ninja , hereos gibi film söylermisiniz ?
Internetten video indirmek için bildiğiniz güzel programları söylermisiniz arkadaşlar ? Ödev hazırlayacağımda video indirmem gerekiyor ?
Arkadaşlar şimdiden özür diliyorum fakat 20 dakikaya karar vermem gerekiyor mobil kısmına da konu açtım ama cevap gelmedi o yüzden buraya da açmak zorunda kaldım.....Öncelikle hayırlı akşamlar arkadaşlar , samsung'un f480 modelini almayı düşünüyorumda ama sesi düşük geldi bu samsunglardakı ses yükseltme olayı f480 de var mı ? Ya da f480'i almalımıyım ? Yardım ve görüşleriniz için şimdiden teşekkür ederim ....
Hayırlı akşamlar arkadaşlar , samsung'un f480 modelini almayı düşünüyorumda ama sesi düşük geldi bu samsunglardakı ses yükseltme olayı f480 de var mı ? Ya da f480'i almalımıyım ? Yardım ve görüşleriniz için şimdiden teşekkür ederim ....
Merhaba arkadaşlar acilen bilgisayarı bozmam lazım ama sadece format attırtcak kadar olsa yeter.Bilgisayarcı tanıdığımız var ve babam direk oraya goturcek eminim ama bilgisayarcınında anlamayacagı bir şekilde bozarsam yardımlarınız sayesinde cok guzel olur. Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.
Ben bu sene Atatürk Üniversitesini kazandımda istediğim bi yerdi ve oldu ALLAH'a şükür .... Ama fakat lakin ilk sene orada yurtta kalmayı planlıyorum ....Tavsiye edebileceğiniz yurtlar varsa lütfen telefon numaralarıyla birlikte yazabilirmisiniz ?? Şimdiden teşekkürler
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 219
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 5.318 (Bu ay: 0)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 78 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.